Ben çok üzgünüm, çözüm yok ama...

seni çok iyi anlıyorum sevince kolay vazgeçemiyor kadınlar bir şans bir şans daha nereye kadar gider zaman gösterir umarım gerçekten degişmiştir düzelir bir arkadaşın dedigi gibi sen kendin degişiyorsun sabrın artıyor yada alışıyorsun allah yardım etsin

acı olca am kocanızın aklıda evlilik bitmiş sizi alıstırmaya calısıyor
böe koca da evlilikte olmaz

Bazı arkadaşlar çok sert yorumlar yazmış. Teşekkür ederim tüm yorumlara yanlış anlaşılmasın. Fakat şu anda bi kırgınlık çıkaracak bişey yok. Devamlı el ele kucak kucağa derler ya öyleyiz. Yeni evliyken bile böle değildik yani. Az başka yerde yatsam darılıyo. Öpüyo sarılıyo bilemiyorum. 4 kat evleri var tek oğlan . Ben orda yaşamak istemiyorum diye aynı ilde başka bi ev alıp oraya gitmeye bile razı oldu annesigil aynı evin 1. katında. Yani bunu kabul etmiyorum diye bana çok kızıyo kinleniyodu. Kendi razı oldu başka bi eve gitmeye. Bilmiyorum yorumları okuyunca kafam karışmıyoda değil.

Suç bendeydi aslında. ılk evlendiğimizde otoriteyi kuramadım. Ne istediğimi bilemedim. Her istediğini yapınca daha da ileri gitti. Bırakamaz zannetti. Gerçektende öyleydi. Beni kırardı ben giderdim gene. Son 1 yıldan beri değişti ama bu. Sadece haksızsam ben geri adım atıyorum. Fazla gözünün içine bakmıyorum umursamıyorum, her şeyden sıkılıyorum. Yeni evlenecek arkadaşlarada ders olsun. Ben nekadar seversem karşıdakide o kadar sever beni el üstünde tutar sanıyodum öyle değilmiş. Erkek mahlukatına çok değer vermeye luzum yokmuş. Hayırlısı ya arkadaşlar yaşamadan denemeden göremeyiz değil mi? Sevgiler Saygılar

kadınların istedigi sevgi,ilgi,anlayış dürüstlük şu hale getirmeseler keşkeama şimdi bırakıcagımı anladı korktu geri adım attı diye bu tavrı sürdürmemek lazım herseferinde boşanıcam diye sakız etmemek lazım ...erkeklere keşfedilecek bişeyler bırakmak birazda gizemki olmak lazım çabuk bıkabilirler

X