Bencil eşim

Önceden de sürekli konu açıyorum zaten. Bu arada hanımlar üniversite sınavına hazırlanmaya başladım. Üniversite okuyup daha sonra memur olmaya çalışacağım Allahın izniyle de yapacağım. Geleyim konuya eşimle zaten hiç iyi olmayan evliliğim var. Kendisi çok yalancı. Evlenmeden önce ne köyde yaşaması diyen insan şimdi 10 büyük baş alıp köye taşınacakmış ailesinin yanına. Bana asla fikir sunmaz. Kazancı 30 bin eviniz kendimizin öyle borcumuz da yok. Yılda bir kıyafet vs alıp para harcarım ama gelelim ki konu benim isteklerimmiş onu bunu istiyormuşum hangi parayla yapacakmış alacakmış. Ben bencilmişim neler neler. Üniversite okuyup iş sahibi olmak istediğim için o benim hevesimi geri devirmemiş bende onun hayvancılık hevesini geri ceviremezmişim o kadar sığır düşünceliki. Düşünemiyor bile bu kadın okuyup çalışıp aileye destekte bulunacak ama o hep kendini düşünüyor. Ailem var ama asla yardımcı olmaz. Anneme derdimi anlatsam kardeşim arayıp neden anneme anlatıp üzdün diye kızar. Babam zaten bizi sevmez abim iyidir ama onunda hiç durumu yok. Allahın izniyle iş sahibi olup kızımada sahip çıkacağım
inşallah canım.

X