beta hcg e önce 0veya 0.100 çıkıp sonra 2.teste hamile olan var mı?

ya kızlar ben bugün beta hcg tahlili verdim. 0.5 çıkmış evden netten baktım. Daha dr a göstermedim. şizce bu ne demek oluyor. Ayy stres bastı. Galiba hamile değilim.

ayyy canımm görmedim şimdi farkettm. 0.5 negatif oluyor benim gibi:KK43:allahımm gör şu kullarını:KK53: Sendede belirtiler varmıydı ?

didoş canım adet günüm daha gelmedi ama aşılama yapıldı aşılamanın 15. günü bugün. dr umda yok hamilelik dedi. belli olurmuş olsaymış. stresten midir nedir başım çatlıyor şu an. artık bu ay ara verip diğer adetimde tüp bebeğe başlıcaz. hayırlısı olsun naapalım kısmet.

hayırlısı olsun canım.üzme kendini ne olur.
Rabbim büyüktür inşallah 2012 sana uğurlu gelir.herşey vakti zamanı gelince olurmuş. bebişin vaktini bekliyor. kollarına gelecek inşallah

kızlar size yardımım dokunurmu bilmiyorum ama kısacası anlatayım

3 kasım sat
23 kasımda beta 0,5
30 kasımda beta 131

23 kasımda yapılan teste göre hamile olmadığımı öğrenince
diş problemimi gidermek için antibiyotik kullandım
ve sizin dediğiniz gibi belirtilerimde vardı
ama test negatif gelince rahat psikolojikmiş dedim
ama regl günümde adet olmayınca tekrar test yaptırdım bu seferde pozitif çıktı
malesef ki 3 gün sonra beta düşmeye başladı
kimyasal gebelik geçirmişim bebişim düştü

yani eğer hamilelik belirtileriniz var ise ve regl tarihinden önce beta baktırıyosanız
kesinlikte teste itimat etmeyin
mutlaka doktorlarında önderdiği şekilde 10.gün kanda beta baktırın
çünkü gebeliklerin %50 si kimyasal olarak gelişip sonlanıyormuş
üzülmenin bir anlamı yok
ama kesinlikle içinizde en ufak bir şüphe varsa kesinlikle ilaç kullanmayın

Tüm hamile olan ve benim durumumu yaşayanlarrr !!!!!!!kızlar merhaba şimdi bende olan belirtileri tek tek sıralayım 1-miğde bulantısı eşliğinde kusma 2-baş dönmesi(sabah uyanınca ve yattığımda özellikle)3-göğüs uçlarımın genişleyip kenarlarında sivilcemsi bişiylerin çıkması ve büyüme beraberinde acı 4-kasıkta şişkinlik gözle görünür bir şekilde 5-aşırı iştah artması ve aklıma olur olmaz bişiylerin gelip rüyalarıma kadar girmesi :)) 6-sabahları özellikle idrarım koyu renk akşama doğru tortu miktarı artması 7-kasıkta seğirmeler arada 8-ateşimin normalde 35.5 olması gerekirken 36.5-37 arasında değişmesi 9-su fazla sevmeme rağmen hep susuyor olmam 10-artık gazoz gibi asitli içecekleri gördüğümde bende tiksinti oluşması....ve bu belirtilerin üstüne tam 5 kez idrar testinin 4 ünün pozitif değerde cıkması (ikinci çizgi hep pembe) şimdi konuya girersek aralık 1 inde gittiğimde yumurtlamam olduğunu öğrenmiştim ve çalışmalara başladık.aralığın 1 inden sonraki 12 sine kadar belirtileri yaşayınca bugün ultasona girdim bişiy çıkmadı kanda da 0.1 çıktı şoktayım kızlarr yanlışlık mı var sizce? Erkenmi yaptırdım acaba testi sizce nekadar daha beklemeliyim???enim durumumu yaşayanlar oldumu???

BUARADA CANIM SENİN DURUMUNDAN NE HABER? KANDA BAKTIRCAKTIN SENDE NASIL ÇIKTI?

canım benim negatif. hamile değilim artık gelecek ay tüp bebek yapılacak. hayırlısı olsun inşallah 1 hafta sonra sonuç pozitif olur. bence artık idrar testi yapma daha moralini bozma. biraz sabret. bol bol dua et. meryem suresini oku mesela. rabbimin hazinesinde bol onun ol demesi yeter ve bizim ettiğimiz duaları da duyuyor. vermiyorsa da vardır bi sebebi ya zamanı gelmemiştir ya da hakkımızda hayırlı değildir. sen sıkma canını. bu ay olmazsa gelecek ay olur. ama mutlaka bi terslik var bu işte. sen dikkat et ağır iş yapma ve 1 hafta sonra tekrar git dr a. allah yar ve yardımcın olsun.

canım benim negatif. hamile değilim artık gelecek ay tüp bebek yapılacak. hayırlısı olsun inşallah 1 hafta sonra sonuç pozitif olur. bence artık idrar testi yapma daha moralini bozma. biraz sabret. bol bol dua et. meryem suresini oku mesela. rabbimin hazinesinde bol onun ol demesi yeter ve bizim ettiğimiz duaları da duyuyor. vermiyorsa da vardır bi sebebi ya zamanı gelmemiştir ya da hakkımızda hayırlı değildir. sen sıkma canını. bu ay olmazsa gelecek ay olur. ama mutlaka bi terslik var bu işte. sen dikkat et ağır iş yapma ve 1 hafta sonra tekrar git dr a. allah yar ve yardımcın olsun.

HAKKIMIZDA HAYIRLISI NEYSE O OLSUN ..TESELLİYİ İNANIN SİZDE BULUYORUM ÇÜNKÜ BURDA ÇOĞUMUZ HEMEN HEMEN AYNI DURUMDAYIZ O YÜZDEN BİRBİİMİZİ ÇOK İYİ ANLIYORUZ..SABRETMEKTEN BAŞKA BİZE GERİYE HİÇBİŞEY KALMIYOR SENDE SIKMA CANINI OLURMU? EMİNİM ZAMANI GELDİĞİNDE BİZİMDE OLUCAK O YÜZDEN HEP GÜZEL DÜŞÜNELİM ÖPÜYORUM CANIM SENDE KENDİNE ÇOK İYİ BAK:KK54:

Kızlarr ben yine bişiy sorcam kafayı yicem artık delirdim galiba:KK37:ben ayın 1 inde yumurtlamısım ya bugün ayın 13 ü ve ben ara ara ateşimi ölçüyorum hep 36.5 in üstünde dün akşamdan beride 37.1 ile 37.4 arası çıkmaya başladı??? Bu ateş ölçme durumunu anlamadım ben.döllendiyse yumurta ateş yükseliyormu yoksa düşüyormu? Benimki adet olcaksam eğer düşmesimi gerekiyor ? Off ben çok sıkıldım artık amaaa ne adet belirtisi var ne bişiy sadece bugün ara hafif batmalar oldu sol tarafımda özellikle.belimdeki ağrıda arttı.birde ne oluyosa kasıklarımda seğirmeler hareketler var bugün fazlalaştı...bişiy deyin banaa dertli oldum resmennn

Neolduu hepiniz nereye kayboldunuz? Kimseden ne cevap var ne yorum ne bişiy? Bukadarmıydı yanii..ben hala adet olmadım buarada ne gelen var ne gidenn:KK76:

Kızlarr ben yine bişiy sorcam kafayı yicem artık delirdim galiba:KK37:ben ayın 1 inde yumurtlamısım ya bugün ayın 13 ü ve ben ara ara ateşimi ölçüyorum hep 36.5 in üstünde dün akşamdan beride 37.1 ile 37.4 arası çıkmaya başladı??? Bu ateş ölçme durumunu anlamadım ben.döllendiyse yumurta ateş yükseliyormu yoksa düşüyormu? Benimki adet olcaksam eğer düşmesimi gerekiyor ? Off ben çok sıkıldım artık amaaa ne adet belirtisi var ne bişiy sadece bugün ara hafif batmalar oldu sol tarafımda özellikle.belimdeki ağrıda arttı.birde ne oluyosa kasıklarımda seğirmeler hareketler var bugün fazlalaştı...bişiy deyin banaa dertli oldum resmennn

bak canım bu kadar sıkıntı yapma kendine. bırak ateş ölçmeyi felan hatta bu konuyla ilgili herşeyi boşver. yoksa kendine eğer hamileysen bebeğine zarar vereceksin. bu kadar stres ve sıkıntı iyi gelmez insana. bi oluruna bırak canım ya. nasılsa hamileysen bi kaç gün sonra test yapar rahatlarsın. değilsen de napalım gelecek ay olur ya da sonra ki ay. ben 8 senedir evliyim 5 senedir gitmediğim yer, denemediğim yöntem kalmadı. belki de hiç olmayacak. rabbim en iyisini bilir. vermiyorsa da hakkımızda böyle hayırlı olduğu için vermiyordur. sen bol bol dua et. kuran okumayı biliyorsan meryem suresini oku sık sık. kendini rahatlat biraz. ne biliyim yürüyüşe çık, arkadaşlarınla görüş, spor yap, aç müziği sonuna kadar danset. ne biliyim seni ne rahatlatıyorsa artık. ama bu konuyu kafandan çıkarmak için gayret göster. çünkü sağlığın gittiği zaman bebeşinin gelmesinin hiç bi anlamı kalmaz. sen sağlıklı olacaksın ki bebeğini sağlıklı şekilde büyütesin. bende yaşadım aynı şeyleri kolay değil sıkıntıdan saç kıran oldu saçlarım döküldü, allerji oldu kızardı bütün vücudum, egzama oldum. sağlık herşeyden önemli. geç oldu ama anladım. eşim beni seviyor, k. validem k. pederim olursa olur olmazsa hayırlısı böyledir diyor baskı yapmıyor. çevremdeki bazı insanları da ben kafama takmıyorum artık. şimdi derin bi nefes al ve senin için şu anda bebekten başka ne önemli onları bi düşün. hayatında eğer onlar olmasaydı nasıl olurdu. bunları bi düşün ya sağlığın yerinde olmasaydı. ya sahip olduğun ve değer verdiğin insanlar. valla bence halimize yatıp kalkıp şükretmeliyiz. sana tek diyeceğim stres yapma sakin ol. hadi bakalım kendine dikkat et.

bak canım bu kadar sıkıntı yapma kendine. Bırak ateş ölçmeyi felan hatta bu konuyla ilgili herşeyi boşver. Yoksa kendine eğer hamileysen bebeğine zarar vereceksin. Bu kadar stres ve sıkıntı iyi gelmez insana. Bi oluruna bırak canım ya. Nasılsa hamileysen bi kaç gün sonra test yapar rahatlarsın. Değilsen de napalım gelecek ay olur ya da sonra ki ay. Ben 8 senedir evliyim 5 senedir gitmediğim yer, denemediğim yöntem kalmadı. Belki de hiç olmayacak. Rabbim en iyisini bilir. Vermiyorsa da hakkımızda böyle hayırlı olduğu için vermiyordur. Sen bol bol dua et. Kuran okumayı biliyorsan meryem suresini oku sık sık. Kendini rahatlat biraz. Ne biliyim yürüyüşe çık, arkadaşlarınla görüş, spor yap, aç müziği sonuna kadar danset. Ne biliyim seni ne rahatlatıyorsa artık. Ama bu konuyu kafandan çıkarmak için gayret göster. çünkü sağlığın gittiği zaman bebeşinin gelmesinin hiç bi anlamı kalmaz. Sen sağlıklı olacaksın ki bebeğini sağlıklı şekilde büyütesin. Bende yaşadım aynı şeyleri kolay değil sıkıntıdan saç kıran oldu saçlarım döküldü, allerji oldu kızardı bütün vücudum, egzama oldum. Sağlık herşeyden önemli. Geç oldu ama anladım. Eşim beni seviyor, k. Validem k. Pederim olursa olur olmazsa hayırlısı böyledir diyor baskı yapmıyor. çevremdeki bazı insanları da ben kafama takmıyorum artık. şimdi derin bi nefes al ve senin için şu anda bebekten başka ne önemli onları bi düşün. Hayatında eğer onlar olmasaydı nasıl olurdu. Bunları bi düşün ya sağlığın yerinde olmasaydı. Ya sahip olduğun ve değer verdiğin insanlar. Valla bence halimize yatıp kalkıp şükretmeliyiz. Sana tek diyeceğim stres yapma sakin ol. Hadi bakalım kendine dikkat et.

canım benim çok hemde çook haklısın.dediğin gibi yapıcam,zaten birkaçgündür de eskisi kadar kafama da takmıyorum.bende aynı düşüncedeyim.allahım neylerse güzel eyler ..ümidimi de kestim zaten hamilelikle ilgili.çıksaydı şimsiye çıkardı diyorum..yine bu pazartesi son kez baktıram pek ümidim yok ama çıkmazsa ilaca başlıcam.birde ara vermek istiyorum birsüre eşimle de konuştum.en azından birkaç ay kafamı dinleyim :KK16:böyle stres içinde olacağı varsada olmuyor onu farkettim.eskiden annelerimiz takmıyolarmış bişiyi valla kafalarına böyle ultrasonmuş,tahlillermiş falanda yokmuşadet olmadımmı tamam hamileyim diyolarmış.kafa rahat çünkü :KK49:sende çok sıkıntı yapmışşın canım gerçekten dediğin gibi herşeyden önce şükür etmek gerekiyor..en önemlisi bizim sağlığımız..belkide allahın bir bildiği vardır olmuyordur. Bizim için hayırlısını böyle görmüş demekki.sende kendine dikkat et canım.öptüm:KK54:

canım benim çok hemde çook haklısın.dediğin gibi yapıcam,zaten birkaçgündür de eskisi kadar kafama da takmıyorum.bende aynı düşüncedeyim.allahım neylerse güzel eyler ..ümidimi de kestim zaten hamilelikle ilgili.çıksaydı şimsiye çıkardı diyorum..yine bu pazartesi son kez baktıram pek ümidim yok ama çıkmazsa ilaca başlıcam.birde ara vermek istiyorum birsüre eşimle de konuştum.en azından birkaç ay kafamı dinleyim :KK16:böyle stres içinde olacağı varsada olmuyor onu farkettim.eskiden annelerimiz takmıyolarmış bişiyi valla kafalarına böyle ultrasonmuş,tahlillermiş falanda yokmuşadet olmadımmı tamam hamileyim diyolarmış.kafa rahat çünkü :KK49:sende çok sıkıntı yapmışşın canım gerçekten dediğin gibi herşeyden önce şükür etmek gerekiyor..en önemlisi bizim sağlığımız..belkide allahın bir bildiği vardır olmuyordur. Bizim için hayırlısını böyle görmüş demekki.sende kendine dikkat et canım.öptüm:KK54:

öyle tabi canımmmm. relaks olmak lazım. kısmetimizde varsa istemesek de olacak zaten. her zaman hayırlısını dilemek gerekiyor. allahım sağlık versin de hepsi olur inşallah.

Arkadaşlarr merhaba ben az önce adettt oldummm yuppii :KK3: Yanlız değişik bişiyy böyle sulu ve pespembe bir renk.kasıklarımda da böyle hoş bir ağrı var.midemi yukarıya getiriyor sanki miğdemi bulandırıyor.belimde ağrıyor...değişik bir adet bu seferkii :KK1:

lütfen bişiy yazınn ben iyi değilim ikidebir tuv.kosup kusuyorum yarım saattir cok kötü oldum midem acayip bulanıyorr neoluyor bannna:18:

lütfen bişiy yazınn ben iyi değilim ikidebir tuv.kosup kusuyorum yarım saattir cok kötü oldum midem acayip bulanıyorr neoluyor bannna:18:

canım daha önce yazdıklarını okumuştm ama unuttm,ultrason a gırmışmıydn,kese felan hiç mi bişi yoktu,yanı bu kadar gecıkmeye bulantı,başdönmesı,kasık ağrısı hep belırtı bunlar.yanı mınık bı gebelık olduda onu mu atıosun acaba,
Birde çok kızıyorum bu gebelık testlerı nıe böle yanlış çıkıyo kı,pembe felan yazdn bı ıkı kez,ben senı kesın hamıle dıodum,nasıl olurda ya bırden fazla bozuk teste rastlarsın,çok ilğinç,,,
bu arada adetın çogaldı mı,normale döndu mu? kontrollü ol bakalım ,küçük pıhtıcıklar olcak mı?
eğer hakikaten hamıle değilsen,yalancı hamılelık dıolr ya,insan çok isteyınce bebği,tum belırtılrı yaşarmış,öle mı oldu acaba,hakkımızda hayırlısı Allah c.c en uygun zamanda ve en yakın zamanda bebklerımızı ihsan etsin inşallah

canım daha önce yazdıklarını okumuştm ama unuttm,ultrason a gırmışmıydn,kese felan hiç mi bişi yoktu,yanı bu kadar gecıkmeye bulantı,başdönmesı,kasık ağrısı hep belırtı bunlar.yanı mınık bı gebelık olduda onu mu atıosun acaba,
birde çok kızıyorum bu gebelık testlerı nıe böle yanlış çıkıyo kı,pembe felan yazdn bı ıkı kez,ben senı kesın hamıle dıodum,nasıl olurda ya bırden fazla bozuk teste rastlarsın,çok ilğinç,,,
bu arada adetın çogaldı mı,normale döndu mu? Kontrollü ol bakalım ,küçük pıhtıcıklar olcak mı?
Eğer hakikaten hamıle değilsen,yalancı hamılelık dıolr ya,insan çok isteyınce bebği,tum belırtılrı yaşarmış,öle mı oldu acaba,hakkımızda hayırlısı allah c.c en uygun zamanda ve en yakın zamanda bebklerımızı ihsan etsin inşallah

ultrasona girdim canım bişiy çıkmamıştı.zaten tahminim aralık 1 de girilen ilişkide olduysa olmuştur diyordum..evet okadar test aldım ama aynı marka adıda hayat gebelik testi turuncu kabı var.bizde eşimle sevinmiştik. :)) sonra bişiy çıkmayında kanda ultrasonda filan erken yaptırdım diye düşünmüştüm.hep belirtiler devam etti ki buakşam çok az sulu pembe kanama var az az geliyor hala.pıhtı filanda yok rengi zaten çok açık sulu.koyu pembe olanlarda damla damla okadar.2 kez kustum şimdi iyyim.anlamadım off şu benim belirsizliklerim de yaniii...kendime kızıyorum.adet oldum diye sevindim aslında başta ben oh dedim en azından ne olduğunu bildim. :) yarım saat sonra başladı bulantılarımmm :)) delircem şaka gibi sanki bişiy oynuyor benimle...

selam kızlar bugün ben şiddetli baş ağrısı ve kuama şikayetleri ile dr gittim. adetime 6 gün var beta hcg baktılar 0.100 çıktı sonuç burada okuduğum kadarıyla bazı arkadaşlarda artma olmuş. beta hcg 0.100 çıkınca dr rontgen çekti ve ağrı kesici kullandım 2 tane. eğer varsa bişi olurmu acaba yinede betanın artma ihtimali varmı? rabbim hayırlısını versin bebişi çok istiyoruz ama sağlıklı ve hayırlı olsun. rontgenden dolayı korktum varsa bişi olursa diye :KK43: lütfen bilgisi olanlar paylaşabilirmi

kızlar bn üç senelik evliyim ve çocuk istiyorum pcoluyum 6 aydr bitki tedavisi görüyodm normalde adetlerim düzensiz ama son iki aydr düzeldi. tedavi iyi geldi dedim. bu ay 11 gün geçti günümü dün kan testi yaptrdm 1.17 çıktı... ama burda yazıları okudum bi ümit oldu yine içimde.. ama bi yandanda on gün geçti olsaydı çıkardı diyorum.. yardımcı olun lütfennn... olsa çıkarmıydı....:KK14:hç belirtide yok sadece bel ağrısı ve açlık eskiden hç acıkmazdm...

Son düzenleme:
arkadaşlar slm kan testi yaptırıp negaif çıkanlar bizimle paylaşır mısınız daha sonra ne zaman hamile olduğunuzu. genellikle her sitede böyle konular var herkes ikilemde kalıyo biraz bizleri rahatlatır mısınız anne adaylarımız.....:KK49::KK59:

bata bir hafta kala kan testi 0.09
bati bir gun gece 69.95

kızlar bn üç senelik evliyim ve çocuk istiyorum pcoluyum 6 aydr bitki tedavisi görüyodm normalde adetlerim düzensiz ama son iki aydr düzeldi. tedavi iyi geldi dedim. bu ay 11 gün geçti günümü dün kan testi yaptrdm 1.17 çıktı... ama burda yazıları okudum bi ümit oldu yine içimde.. ama bi yandanda on gün geçti olsaydı çıkardı diyorum.. yardımcı olun lütfennn... olsa çıkarmıydı....:KK14:hç belirtide yok sadece bel ağrısı ve açlık eskiden hç acıkmazdm...

caım bende bu konuda bilgi sahibi değilim bata 6 gün kala 0.100 çıktı inşallah artar diye dua ediyorum. inşallah sende tez zamanda sağlıkla bebeğine kavuşursun canım

X