Beta-HCG kan testi sonucu...

cnm hayırlısı olsun inşallah hamilesindir.stres yapma bilirim ben de o duyguları ama dua et bol bol

seni yanıltmak istemem ama hcg 5 in üstü pozitif diye biliyorum.umarım hamilesindir.ben hamileyken 257 falandı ama senin daha çok yeni olmalı.allah hayırlısını versin umarım bizede hayırlı haberlerii verirsin darısı başımıza :)

slm kızlar bende adet günüden 3 gün sonra test yaptırdım 20.7 çıktı 2 gün sonra 53 çıktı. 3 gün sonra tekrar yaptırdım 67 çıkmıştı. başta 2 ye katlarken 3. de az artmıştı. sizce benim hamileliğim normal değilmi çok korkuyorum. normal ilerlemicek diye bilgisi olan beni aydınlatırsa sevinirim. yarın tekrar yaptırıcam çok merak ediyorum. allah hepimizin yardımcısı osun :KK43:(

bu bhcg sonuçları baya farklılık gösteriyor galiba. cnm senin benden bile düşük çıkmış. ben 2 gün gecikti kan testi yaptırdım 166,05 dediler 4gün geçtiğinde yani bu sabah idrar testi yaptım çift çizgi çıktı. umutluyum ama küçük olduğuiçin yanılabiliriz dedi doktor bu hafta içi bir daha gidicem. :ecrin_bebek:

Merhaba ben fatos aranıza bugün katıldım. Kac zamandır okuyorum bu sıteyı okudukca umutlandım :). Benım adetıme 8 gün var dayanamadım öglen ıdrar testı yaptım. Bı cızgı cıktı hemen ardından cok sılık ıkıncı cızgı cıktı. Sok oldum. Bayılacak gıbı oldum :))). Cünkü cok ıstıyordum. Heveslenmek ıstemedım hemen. Gıttım kan verdım. Yarım saat önce sonucu aldım

sonuc: Hcg 10 cıktı

banada dedılerkı pazartesı gel tekrar yapalım. Cünkü cok düsük dedıler. P.tesı geldıgınde ya yükselır yada tamamen kaybolur belkıde dedıler... Sımdı ben sevınsemmı sevınmesemmı. Daha esımın haberı yok :). Doktorumu aradım dedıkı kanda bısey olmasa hıc bısey cıkmazdı. Adetıne 8 gün var dıye erken oldugu ıcın düsük cıkmıstır dedı.

Aklım karıstı acıkcası...

kan değerlerin ve artışına göre hamilesin.birdaha kan testi yaptır artış devam ediyorsa kesin hamilesin.hayırlı olsun

merhaba arkadaşım ben buay aşılama yaptırdım hcg 1,36 cıktı doktor hareketlilik var dediama benim umudum yok bir bilgin varsa bana söylermisin ama aşılamanın 11, günü yaptırdım yarın yine yaptırıcam korkuyorum
:çok üzgünüm:

canım ben aşılama işini pek bilmiyorum.kandaki bhcg artışı gebelikle ilgili bilgi verir sadece onu biliyorum.bugün yaptırdığın sonucuda yazarmısın.

ya kizlar bende test yaptirdim ama sonucu doktora henuz gostermedim persembe gunu gosterecem once eczaneden aldigim testi yaptim 2 cizgi cikti sonra kan tahlili yaptirdim ondada 36 938,3 cikti sizce ben hamilemiyim ve nekadarlik cvplarinizi bekliyorum optm

arkadaslar benim beta hcg 159 cıktı adet gunumden 2 gun once

ama doktor suphe ile yaklastı
anlamadım acaba bi anormallik mivar

arkadaslar benim beta hcg 159 cıktı adet gunumden 2 gun once

ama doktor suphe ile yaklastı
anlamadım acaba bi anormallik mivar

canım değerlerin yüksek olması gerekiyor doktorlara göre.. bak benim adet günümde yapılan testte 822 çıktı..bir sorun yok çok şükür iyi gidiyor hamileliğim...

daha önce adetimi 4 gün geçtiğinde 497 çıkmıştı doktor bana çok düşük bir değer dedi ve o hamileliğimde düşük yaptım...

yani bu değerlerin oldukça yüksek olması gerekiyor...

umarım bir sorun yaşamazsın,sağlıklı gebelik geçirirsin

canım değerlerin yüksek olması gerekiyor doktorlara göre.. bak benim adet günümde yapılan testte 822 çıktı..bir sorun yok çok şükür iyi gidiyor hamileliğim...

daha önce adetimi 4 gün geçtiğinde 497 çıkmıştı doktor bana çok düşük bir değer dedi ve o hamileliğimde düşük yaptım...

yani bu değerlerin oldukça yüksek olması gerekiyor...

umarım bir sorun yaşamazsın,sağlıklı gebelik geçirirsin

yarın adet gunumcanım ya
bakalım hayırlısı insallah
doktor bol istirahat dedi
bide 3,7 cm kist cıktı sag yumurtalıgımda

herkese merhaba,
benim sonucum adetime 1 gün var 486 çıktı,
sizce hamilemiyim,idrar tahlilimde çift çizgi

Evet hamilesin gözün aydın hormonlarının değeri gebeliği gösteriyo tebrikler:lepi:

Merhabalar Reglim geciktigi icin bugun kan testi yaptiriyim dedim sonuc 17.75 . Doktoru aradigimda gebesin ama esas sonuc 1 hafta sonra belli olur dedi. Esas sorun rahimimde kistte vardi bunun icin tedaviye baslamistim. Boyle bir tecburesi olan varmi ? Hamilemiyim simdi ben

Son düzenleme:
Canım ÜzgÜnÜm ama hamıle deĞılsın 5 ve ÜstÜ alınan deĞerler hamıle kabul edılıyor

:uhm:
Gebelik testi aldım. Çizgi çift çıktı fakat birisi daha belirgin değil. Bende meraktan doğumevine gittim. Kan tahlili istedim gebelik için... Sonuçta burası biz anne ve anne adaylatına ait bir site. Dr baktı adetin ne kadaar gecikti dedi. Bende daha günüm gelmedi gebelik testi aldım eczaneden olumlu çıkınca çok şaşırdım, heyecanıma yenik düştüm geldim dedim. Öğleden sonra 1.5 ta sonucumu almaya gittim. Ölecektim heyecandan. Ayakta durmakta bile zorlandım. Fakat dr. şu sonuçlara göre 1.5 haftalık gebesin dedi. Sonuçlar şöyleydi kızlar;

Tetkik Adı: Beta-hCG
Sonuç: 11.10 çıktı...

fakat daha adet günün bile gelmediği içinde seni ümitlendirmek istemiyorum dedi. adet günüm ayın 27'sinde dr'da mişli konuştu oda kesin diyemedi. Kafam karışık. ne yapacağımı şaşırdım. Garip bir ruh hali içerisindeyim. Arkdaşların çoğu değerin yüksek chg olması da kesin hamile diyorlar. Sizin fikirlerinize çoooooooooook ihtiyacım var yazın bana kızlar...!!!!

vallahi bu site sayesinde daha çok şey öğrenicem sanırımm ..adet günü gelmeden nasıl hamilelik anlaşılıyor yaaaa..canımmm bence hamilesinn çünküü şimdiden çizgioluşmuşsaa
:uhm: başka açıklaması olamazz diye düşünüyorumm..yinede kendine dikkat et benceee ,hareketlerine özellikle.

X