İç Giyim ve Gecelik - Sabahlık - Pijamalar Bihterin geceliği

mızmızcım işini bılıosun varya
ben de bayıldım o gecelıge ama bıhterde super durmuss
cok guzel ercekten fıyatı da ıyıymıs

rica ederim canım, valla ya, vizyonumu dardır nedir, insan güzel bi katalog yapar bunlar bihterin bunlar firdonun gecelikleri falan diye , yok satar vallakaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

chess alemsin ya güldürdün beni, vizyonu mu dardır :)) sitesindeki modeller de korkunç zaten.ama dizi için çalışmış.bitter de uyurken bile seksi.kaydirigubbakcemile3

170 tl ? Şimdi amma sipariş alır kadın köşeyi döner valla, bi gecelik satsa adam gib web sitesi yapar kaydirigubbakcemile3

ahahahaa :)

yaa alınma kuzucum ben bıhterı sevmem pek amma guzel asımıs demek istedımdı
yoksam sen gıyeydın reytıngden yer gök dağılırdı :)

valla behlül o geceliğe rağmen bihterle sevişmeyi reddettiğine göre pekte başarılı bi gecelik değil bence:roflol::roflol:

Tam+ekran+yakalama+11.12.2009+225652.jpg

Tam+ekran+yakalama+11.12.2009+233737.jpg

ALINTI....

bu geceliğin Sevinç Ürkmez tarafından tasarlandığını, hatta Aşk-ı Memnu'daki karakterlerin hepsinin geceliklerini onun tasarladığını öğrendim.

cooook güzelmis :jeyyar:

benim duyduğumda özel sipariş yapıyormuş seri üretim yokmuş kardeşimde çeyizine almak istiyor

bihter bu geceliği giydii gece adnanla ayrı yatıcaktı yani kadın kendine giyiniyo belki de beenmiodur bu gecelii en vasat gece kıyafeti budur:))

çok hoş ya sırt dekoltesine bayılıyom zaten opuyorumnanaktan
bende istiyom :asigim:

Ben de bu modele bittim...
Alında bunun kısası daha güzel durur...
:jeyyar:
Neysem...
kaydirigubbakcemile3
kaydirigubbakcemile3

kemeraltında bildiğim bir yer var Sevinç Ürkmez satan. şöyle söyliyim fiyatları 350-450 arası.

şimdi gördüm bir arkadaş 170 demiş fiyatına. sanırım benim sorduğum yer azcık kazık :)

kızlar bende bu muhteşem geceliğin alıcısıyım ama izmirdeymiş yerleri isanbulda yokmu ki bilen varmı:)

X