bikini bölgesi ağda için yardımm =/

ütüleme epilasyon mu. o da mı varmış, ilk defa duydum. o nedir :)

böle düz yüzeyi olan bi alet. iğneli epilasyon gibi tek tek değilde geçtiği yerleri toptan yakıomuş:KK70: bde acısı nerdeyse hiç yokmuş bi googledan bak istersen bnm aklıma yattı ama işte:89:

hepsi hikaye ya acıtıyo işte ama şu ütülemeye takmış durumdayım bikerede olsa gidicem bir iki ay sonra:KK23: şeyimin icabınada emlayla bakıcam:82: artık yüzleşmenin vakti geldi:KK4::KK60::KK60::KK60:

bişi olmaz :KK60: amaan koltuk altıydı kaş bıyığıydı bacağıydı orasıydı burasıydı.. yeter artk:KK68:

Son düzenleme:
canım ilkkez yaptığın için öyle olmuştur aferin ama bayağı cesaretle yarılamışın..inş devam et pes etme..bende aynı dertten muzdariplerdenim..inş bende alışırım ama sanmıyorum..sivilceler geçer ama hemen değil...bişey olmaz korkma....:KK50:

canım bende pınara katılıyorum sir ağda en iyi yöntem fakat genital bölge için kartuş ağda baya zor oluyor evde yapacakalr için konserve ağdalar tablet ağdalar ideal ben kaonserve ağda ısıtıcımı var onunla alıyorum sürüyorum hemen kuruyor elimde yavaş çekiyorum çokda acımıyor ayda bir tekrarlıyorum herkes sarkmadan bahsediyor ama bir çok uzman sarkma olmayacağını söylüyor zaten dedğim gibi uygularsanız çok çekme olayıda olmuyor.

tablet agda hiç duymadım yaaanasıl bişe

Arkadaşlar anlamıyorum !!bu konuya çoğu kişi genital bölgesini kuaföre , güzelik salonlarında başkalarına yaptırarak temizlediklerini çok rahat olduğunu aman çekinilmemesi gerektiğini vs.yazmış!!!!

Ya eğer müslümansanız sormak istiyorum....ciddi misiniz??

Hristiyanlar bile aslında tek din olan islamdan farklı oluşturdukları dinlerine nasıl güzel itibar ediyorlar.herşeyi ciddiye aldıkları gibi dinlerini de ciddiye alıyorlar.esasları neyse dışına çıkmıyorlar!!
Biz neden böyleyiz...neden hem kimliklerimizde dinimiz islam yazıyor da biz genital bölgemizi başkalarına göstermenin haram olduğunun bilincinde ve hassasiyetinde değiliz!!!

Merak ettim acaba kendimiz başka ne ağdası vs. Nasıl alırız diye okudum konuyu... Okudukça şaşırdım ya..nasıl olmuşuz biz böyle.. Kolay olanı doğru olan mı demeden yapıyoruz.

Doktorlara mecbur olduğumuz için gösteriyoruz.sağlık söz konusu...siz bilginiz olmadan genital bölgenize ultrasonla vs evde kendinizin yapabilme imkanınız var mı..ya da hastalık teşhisi koyabilir misiniz.ilaç yazabilir misiniz????

Ama evde kendi ağdanızı canınız çok yansa da yapabilirsiniz değil mi...bu mecburiyet değil!!!

Arkadaşlar anlamıyorum !!bu konuya çoğu kişi genital bölgesini kuaföre , güzelik salonlarında başkalarına yaptırarak temizlediklerini çok rahat olduğunu aman çekinilmemesi gerektiğini vs.yazmış!!!!

Ya eğer müslümansanız sormak istiyorum....ciddi misiniz??

Hristiyanlar bile aslında tek din olan islamdan farklı oluşturdukları dinlerine nasıl güzel itibar ediyorlar.herşeyi ciddiye aldıkları gibi dinlerini de ciddiye alıyorlar.esasları neyse dışına çıkmıyorlar!!
Biz neden böyleyiz...neden hem kimliklerimizde dinimiz islam yazıyor da biz genital bölgemizi başkalarına göstermenin haram olduğunun bilincinde ve hassasiyetinde değiliz!!!

Merak ettim acaba kendimiz başka ne ağdası vs. Nasıl alırız diye okudum konuyu... Okudukça şaşırdım ya..nasıl olmuşuz biz böyle.. Kolay olanı doğru olan mı demeden yapıyoruz.

Doktorlara mecbur olduğumuz için gösteriyoruz.sağlık söz konusu...siz bilginiz olmadan genital bölgenize ultrasonla vs evde kendinizin yapabilme imkanınız var mı..ya da hastalık teşhisi koyabilir misiniz.ilaç yazabilir misiniz????

Ama evde kendi ağdanızı canınız çok yansa da yapabilirsiniz değil mi...bu mecburiyet değil!!!

Mrb nuresm sana sonuna kadar katiliyorummm cok haklisinnn...cok gunah ama hic aldiris eden yok ...haram ve gunah kizlar ewinizfe alin bence kendi fikrim

ön sıkınıtısız cok sukur ama arka taraf benı bıtırıyor ne yapıcam bılemıyorum cekılmez bı hal alyor her gecen gunn

Belki çıkış yönün tersine almışsındır ..

Bende biraz bekliyorum bikinimi bölgemi agdayla yaptırıcam
Kuaföre gidicem.
Kendim yapınca cesaretli olamıyorum .

X