bikini bölgesi ağda??

bende tablet ağda kullanıyorum daha doğrusu tablet şeklinde değil büyük kalıp şeklinde. ısıtıcısını almadım büyük mama tencerelerinden aldım ocağın en küçük gözünde yarım ayarda eritiyorum.. bez derdi yok tavsiye ederim şahsen 3 yıldır kullanıyorum bırakmayada niyetim yok lazer yaptırana kadar tabi :)))

bende tablet ağda kullanıyorum daha doğrusu tablet şeklinde değil büyük kalıp şeklinde. ısıtıcısını almadım büyük mama tencerelerinden aldım ocağın en küçük gözünde yarım ayarda eritiyorum.. bez derdi yok tavsiye ederim şahsen 3 yıldır kullanıyorum bırakmayada niyetim yok lazer yaptırana kadar tabi :)))

kalıp ağdayı kırmaya çalışmak resmen eziyet:KK31: tecrübeli olduğunuz için bunun kolay bir yolu var mıdır diye sormak estedim :26:

kalıp ağdayı kırmaya çalışmak resmen eziyet:KK31: tecrübeli olduğunuz için bunun kolay bir yolu var mıdır diye sormak estedim :26:

sağlam bi bıçağım var ters tarafıyla ağdaya vurdummu ikiye bölünüyor :))))) yarım yarım kullanıyorum. sert vurcan ama ben başka yol bulamadım :)

bıçağın ters tarafı derken sapını kasdestim metal kısmını değil.. açıklık getireyimde kazaya sebebiyet vermeyeyim canım :KK16:

kızlar ben de şimdiye kadar hep jilet kullanıyordum, bugün bir delilik yaptım ve ağdacıya gittim. başlamadan önce biraz utanmıştım ama ağda yapmaya başlayınca o utanç gitti, düşündüğümden çok daha az bir acı oldu. bir kaç sefer ağdacıya gittikten sonra ancak kendim yapabilirim sanırım, bu şekilde sert kıllara ben hayatta çekemezdim bezi. kızlar jiletle hiç uğraşmayın korkmayın gidin ağdacıya derim :KK3:

ılk defa yapacaksanız dışarıda yaptırın derim ben. Şimdi kökü çok güçlüdür tüylerin. Kendiniz çekerken yeterince hızlı çekemezseniz yapışır kalır. Birkaç sefer ağdacıda alışsın, sonra kendiniz yapın.
Ama illa yaparım derseniz şu yöntemi öneririm.
Bant ağdalardan alın. Onları minik minik kesin birkaç santimetrekarelik kareler ya da diktörtgenler halinde. Sonra da ısıtıp ısıtıp uygulayın. Yani her seferinde küçük bir alana yapıştırın, böylece neredeyse hiç acımıyor. Bu arada en önemli kısım ısıtma. O bant ağdaların paketinde elde ısıtılması yeterli yazıyor ama değil. Ben şu yöntemi keşfettim. Yanıma ütüyü alıyorum, düşük ayarda çalıştırıyorum. Her seferinde yapıştıracağım kestiğim bandı ütüde ısıtıyorum, ne kadar ısınırsa o kadar iyi tutuyor.
Kolay gelsin.

hahaha bu da güzel bir yöntemmiş bende yaz aylarında çakmakla uzak mesafeden tutuyordum baktım eriyince direk yapıştırıyordum kış aylarında ise kaloriferin üzerine koyuyordum kendisi eriyordu zaten :KK70: elinle ısıtmak imkansız çünkü :):):):)

Kızlar elinizde ağda bantları yeterince ısınmıyorsa ben saç kurutma makinasıyla geçiyorum üstünden harika olup eriyorlar. Hemen yapıştırıp çekin sonra çok rahat

X