38 yaşında kıl tüy derdi

Gif

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2022
1.754
3.366
38
Bugüne kadar genital ve koltuk altımı hep sakizla aldım. Biraz elimle yoğurup ağda kıvamına getiriyordum. İlk başlar ağda kullanıyordum. Isıtması vs zor geliyordu annem bu şekilde söyledi. İlk günden beri bu yöntemi kullanıyorum. Bacaklarım için de ağda, tüy dökücü krem vs denemelerim olsa da en son epilasyon aleti almıştım yıllardır onu kullanıyorum..
Lazer aklımdaydı ama güvenilir yer arıyordum. Neyse bir yerde kampanyaya denk gelince başlayayım dedim. Fakat bana bir gün önce tahriş etmeden jiletle al dediler.
Ben hiç jilet kullanmadım. Nasıl kullanılacağını bile adam akıllı bilmiyordum. İlk bacaktan başladım. Biraz kesikler falan olunca korktum üstten üstten aldım. Lazere gittiğimde yapmadılar çünkü düzgün almamışım. Seans boşa gider dediler.
Şimdi esas korkum şu. Genital bölgede üst kısmı jiletle altı yine sakizla almıştım. Lazere gidince iyice tarif istedim. Onlar tüm bölgeyi jiletle almamı söyledi. Ben şimdi kara kara düşünüyorum. Nasıl yapacağımı..YouTube baktım forumlara baktım adam akıllı bilgi bulamadım. Bunun bilgisi de nasıl olur bilmiyorum ama. 38 yaşında yeniden ergen gibi nasıl alacağımı düşünüyorum. Alt bölgeye lazer yaptıran var mı. O bölgeye hiç mi yaptirmasam. Bir yerimi kesmekten korkuyorum. Elimi bile kestim ilk denemede.

Ben de yeni başladım ilk defa jilet aldım elime vücudum sirden başka bi şey görmedi o yüzden korkarak sakince denedim. Banyoda köpüklü haliyle yapmak gerekiyormuş yanlış anlamışım kuru haliyle yaptığım için öyle kesik olmadı ama inanılmaz kaşıntı oldu biraz tahriş olmuş sanırım ama lazere girdim. Siz demek ki biraz bastırmışsınız. Eczaneden krem alın kesik yerleriniz hızlı iyileşsin bepanthol kullanın. Sakin olun gerçekten korkucak bir şey yok. Lazer için bir şey diyemiyorum çünkü ben de bu zamana kadar hiç güvenemediğim için hep erteledim bu sene annem denedi ilk defa onda işe yaradı ama çalışanlar çok kötü ve ilgisizde ben başka bir yerde başladım bakalım deneyip görücez umarım işe yarar.

4 bıçakli ve korumali kadin jiletlerinden kullanin, permatik değil :) şunun gibi.
Screenshot_20231108_000709_Chrome.jpg

Bugüne kadar genital ve koltuk altımı hep sakizla aldım. Biraz elimle yoğurup ağda kıvamına getiriyordum. İlk başlar ağda kullanıyordum. Isıtması vs zor geliyordu annem bu şekilde söyledi. İlk günden beri bu yöntemi kullanıyorum. Bacaklarım için de ağda, tüy dökücü krem vs denemelerim olsa da en son epilasyon aleti almıştım yıllardır onu kullanıyorum..
Lazer aklımdaydı ama güvenilir yer arıyordum. Neyse bir yerde kampanyaya denk gelince başlayayım dedim. Fakat bana bir gün önce tahriş etmeden jiletle al dediler.
Ben hiç jilet kullanmadım. Nasıl kullanılacağını bile adam akıllı bilmiyordum. İlk bacaktan başladım. Biraz kesikler falan olunca korktum üstten üstten aldım. Lazere gittiğimde yapmadılar çünkü düzgün almamışım. Seans boşa gider dediler.
Şimdi esas korkum şu. Genital bölgede üst kısmı jiletle altı yine sakizla almıştım. Lazere gidince iyice tarif istedim. Onlar tüm bölgeyi jiletle almamı söyledi. Ben şimdi kara kara düşünüyorum. Nasıl yapacağımı..YouTube baktım forumlara baktım adam akıllı bilgi bulamadım. Bunun bilgisi de nasıl olur bilmiyorum ama. 38 yaşında yeniden ergen gibi nasıl alacağımı düşünüyorum. Alt bölgeye lazer yaptıran var mı. O bölgeye hiç mi yaptirmasam. Bir yerimi kesmekten korkuyorum. Elimi bile kestim ilk denemede.
gilette venüs alın, isteseniz de kesemezsiniz. Klasik banyo jiletleri hem tahriş eder hem keser.

Hangi jileti kullandınız? Gillette Venüsler var. 3-5 bicakli onlari alırsanız rahat olur. Bir de rossmanda kadınlar için tıraş köpükleri satılıyor. Kuru değil de ıslak ve köpüklü şekilde yapın tıraşınızı
Duşta şampuanla kopurtup yapmistim. En yakın marketten normal jilet aldım ilk seferde. Şimdi gratisten kadın jileti aldım ama jelli değil kullan atlardan aldim

Duşta şampuanla kopurtup yapmistim. En yakın marketten normal jilet aldım ilk seferde. Şimdi gratisten kadın jileti aldım ama jelli değil kullan atlardan aldim
Ben senelerdir Venüs kullanıyorum. Kullan at da değil uzun süre gidiyor. Ki siz seanslardan önce kullanacaksınız 1-2 tanesi rahat götürür sizi

Ben senelerdir Venüs kullanıyorum. Kullan at da değil uzun süre gidiyor. Ki siz seanslardan önce kullanacaksınız 1-2 tanesi rahat götürür sizi
Bir de şampuanla kopurtunce de tam olmuyor. Evde eşinizin tıraş köpüğü varsa onu bile deneseniz farkı anlarsınız yumuşacık yapiyor

• Beğen
Reactions: Gif
Ben de yeni başladım ilk defa jilet aldım elime vücudum sirden başka bi şey görmedi o yüzden korkarak sakince denedim. Banyoda köpüklü haliyle yapmak gerekiyormuş yanlış anlamışım kuru haliyle yaptığım için öyle kesik olmadı ama inanılmaz kaşıntı oldu biraz tahriş olmuş sanırım ama lazere girdim. Siz demek ki biraz bastırmışsınız. Eczaneden krem alın kesik yerleriniz hızlı iyileşsin bepanthol kullanın. Sakin olun gerçekten korkucak bir şey yok. Lazer için bir şey diyemiyorum çünkü ben de bu zamana kadar hiç güvenemediğim için hep erteledim bu sene annem denedi ilk defa onda işe yaradı ama çalışanlar çok kötü ve ilgisizde ben başka bir yerde başladım bakalım deneyip görücez umarım işe yarar.
İnşallah lazerde de sonuç alırım da rahat ederim sonrasında. Bir arkadaşım alt bölgeyi yaptırmadım diyince ben de alt bölge yapılmıyor gibi düşünmüştüm. Aslında oraya da etki ediyorsa sonradan rahat ederim. Çünkü aldıkça arttığı için sık temizlik gerekiyor. Lazer oraya etki ederse benim için daha iyi olur. Korkuyorum da ama bakalım deneyeceğim. Önce bacaktan deneyim kazanırım umarım. Üst bacağımı da korkudan üstünkörü aldım . Kadın lazer yapmadı seansın boşa gider dedi. Kılın kendisi yanar kökü yanmaz alamamissin dedi :KK43:

Bir de şampuanla kopurtunce de tam olmuyor. Evde eşinizin tıraş köpüğü varsa onu bile deneseniz farkı anlarsınız yumuşacık yapiyor
Tras köpüğü de alayım o halde. Bebek sampuani kremsiz oluyor ya. Onunla yoğun ve koyu sekilde kopurtmustum. Öncesinde videolara baktım ama hep pürüzsüz bacağa yaptıkları için videolarla öğrenemedim. Hiç annemden yada arkadasimdan da bu şekilde ogrenmedigim için yeni ergen gibi acemilik cekiyorum

Hangi cihazı kullanıyor bunlar, ne demek seans boşuna gider? Yadım yamalak da alsanız cihaz kıl kökünü görür. En fazla uzun kalan kısım için sinek ısırığı kadar canınız yanar.

Tamamiyle uzun bırakmadıysanız böyle davranışı olan bir merkezi ben olsam değiştiririm.

Tras köpüğü de alayım o halde. Bebek sampuani kremsiz oluyor ya. Onunla yoğun ve koyu sekilde kopurtmustum. Öncesinde videolara baktım ama hep pürüzsüz bacağa yaptıkları için videolarla öğrenemedim. Hiç annemden yada arkadasimdan da bu şekilde ogrenmedigim için yeni ergen gibi acemilik cekiyorum
Köpük + güzel bir jiletle bebek gibi alırsınız hiç kesiginiz olmaz kolay gelsin ♥️

• Beğen
Ben de lazere gidiyorum. BAna makineyle almami soylediler. EVet erkeklerin trasta kullamndigi makineyle kisaltmak yeterli oluyor. Birde eldivenle almayi denedinizmi inanin hem cikmasi daha uzun suruyor hemde leke vs. Hicbir sey kalmiyor

• Beğen
Bu arada benim lazerime giren ilk abla ben bazen kollarimin ustunu almakta zorluk cektigim zmaan makinesiyle kendi kisaltirdi. YAni lazercilerin geri gondermesi bosa gider demesi tuhaf.

Alt tarafa lazere gittim kısaltma yapmamı söyledi sadece jilet yasaktı ama zamanında venüs olan jiletler çok işimi gördü kesinlikle onları kullanın onlar da hiç zarar görmedim

• Beğen
Lazerden çok memnun kaldım ben, kendime yaptığım en iyi yatırımlardan biri diyebilirim, bebek gibiyim, tertemiz, kafa rahat, oh :KK53:

• Beğen
eldivenle nasil aliyorsunuz?
biraz aciklarmisiniz
Bildiginiz bimde satilan 50 li paketler halinde satilan doktor eldiveni. OZel bolgeye kullanirken agrimasin diye bebek pudrasi dokup almaya basliyorum. EVet baslarda can yaniyor ama sonra uyusuyor.lazerde mesela cok acitiyor ama ozel bolgeye lazere girmiyorum eldivenle aliyorum .bacagimi lazere gitmeme ragmen ayda 2 kez alirken ozel bolgem 45 gunde bir falan. Zamanla seyreklesiyor deneyin gorceksiniz. ANnem mesela bacaklarini eldivenle.almis ve asla bir tuy yok ve purussuz .diger yontemler batik olusmasina sebep oluyor

X