Bıktım artık bıktımm dayanamıyorum katlanamıyorum ..

Bu çocuk sana zarar vermeden aklın başına gelmez senin...Hoş,o zaman da ayrılamazsın daha kötüsünü yapar diye...:KK3:

Yazık annene ve babana.:KK55:

Tamam o zaman ablamı dinlersem burdaki yorumların hepsi benim için bir hiç demek .. Çünkü ablam olgun düzgün efendi dedi

Canım ablan öyle dedi ama kendini kaptırmışsın da dedi kastettiğim bu noktaydı, ben çocuğu tanımıyorum sen ne anlatıysan o olayları biliyorum efendi mi Olgun mu düzgün mü bilemem...

Ailem bilmiyor ki gideceğini .. söylemeyeceğim de zaten . 5 sene önce sokak da sevmediği bi grup tarafından ne bakıyosun lan diye üstüne yürümüşler o da onlara o sinirle komaya sokacak derecede dövmüş bu yüzden de ceza almş . O ben de karşılık vermeseydim ikisi birden beni öldüreceklerdi diyo . Ama suçsuz yere döverek suçlu yerine geçmiş oldu .

biri beni aydınlatsa. erkek arkadaşının yanlışı ne. neden tepki aldı konu sahibi..

Okiiii yukarda yazıyor nedeni,birde cezaevine girecekmiş bunun için.
Kib yaptım bende dayanamadım artık.

Ablanda yanlış görmiş demekki..
Tepem atmaya başladı artık ne dersek diyelim zıttına gidiyorsun sende biraz akıllı ol bari ..

Benim tepeyi düşünen yok ama benimki çoktan attı ..
Siz herşeyi çok iyi biliyosnuz zaten ( siz derken geneli kast ettim ben )
Herkes iki satır zorluk yaşamış seninkide öle olur demeyi çok iyi biliyolar .
Sanki benim hiç başıma gelmedi ben hç yaşamadım sanki ben önceden hiç aldatılmadm hiç bağlanıp kazık yemedim .. Hey Allah'm yarabbim yaresullullah ...
Benim kaç senedir bildiğim insanı 2 satır buraya yazmamla ablamla ben yanlş siz doğru görüyo mu oluyosunuz bravo ..

Olay ne?
Yaş 18, anne çıkmana izin vermiyorsa erkek arkadaşınla buluşacağını bildiği için izin vermiyordur.
Benim de o yaşlarda durduk yere telefonlarımı kontrol eder, sürekli gözetim altında tutardı. Sevgilim dahi yoktu ama sürekli bir şüphe içindeydi:KK9:

Sanki benim hiç başıma gelmedi ben hç yaşamadım sanki ben önceden hiç aldatılmadm hiç bağlanıp kazık yemedim .. Hey Allah'm yarabbim yaresullullah ...
Benim kaç senedir bildiğim insanı 2 satır buraya yazmamla ablamla ben yanlş siz doğru görüyo mu oluyosunuz bravo ..

Öf be çocuk,
Hepimiz 18 yaşında olduk,24 yaşında verdiğim bazı kararların bile yanlış olduğunu görüyorum şimdi.
Burdaki insanların hemen hepsi senden büyük, bazıları anne, sana hayattan aldıkları dersleri anlatıyorlar .
Ama sen illa burnumun dikine giderim diyorsan, evlenip bir sinir anında " senide komalık olana kadar dövdüğü" gün burda yazılanları hatırlarsın ve bizim senin kötülüğünü değil iyiliğini istediğimizi anlarsın.

Son düzenleme:

Sen şunu atlıyorsun bir kere..
Bu tarz şeyleri yaşayanlar, sana bunun zor ve kötü taraflarını göstermeye çalışıyorlar.
Hayat tecrübem sana senin yanlışın olduğunu söylüyor.
Bunu birkere kafana sok,bilmem kaç senedir tanıdığım dediğin insan gün gelir seni öyle bir tepe taklak ederki ne olduğunu bile anlayamazsın.
Birde diline sahip ol ne oluyor bravo filan demeler,ağzının payını alır oturur kalırsın sonra ona göre.

Demek tavsiye istiyorsun; burnunun dikine gitmeye devam et, 10 sene sonra kafanı taşlara vurursun, tabi sevdiğin adam kırılmadık kafa bırakırsa...

Hala ben haklıyım diyor,peki ne halin varsa gör olayları yaşa buraya gelipte aman ben ne yaptım deme sakın .
Herkes layığını yaşarmış zaten..

Açıktan okuyorum diplomam olacak .. Annem diploman olsun yine işe alınırken kolaylık olur diyordu snçta diplomam olacak yine .

ya allahını seversen ya ne kadar kör ne kadar bılgısız oldugun bak bu cumlenden bıle bellı her dıploması olanı ışe alıyolarmı allahın ı seversen bı düşün ya sevgılı mevzuna girmiyorum bıle yazılcak cok sey var ama dınlıycek kımse(!) yok...

ya allahını seversen ya ne kadar kör ne kadar bılgısız oldugun bak bu cumlenden bıle bellı her dıploması olanı ışe alıyolarmı allahın ı seversen bı düşün ya sevgılı mevzuna girmiyorum bıle yazılcak cok sey var ama dınlıycek kımse(!) yok...

Valla kapı gibi 4 senelik fakülte diplomam var, elim yüzüm de düzgün şükür, ama lise mezununun yapacağı bir işe bile almıyorlar:KK53:
Bu arada olay ne ya, konuyu okudum fakat ilk sayfa boş :86:

X