Bıktım artık bıktımm dayanamıyorum katlanamıyorum ..

Tabi ya:KK53:
Nasıl düşünemedik sevgilisine kilo vermezsen evlenmem diyen çocugun büyük aşkınııı :KK6:
Zaten ne ayrılcaksınız ki:KK6:
Tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş işte:KK24:
Ne halin varsa gör :)
Ama ergenlikten biraz çabuk çık istersen:KK34:

Sen zaten benden baya büyüksün :KK1: Valla herkesten Allah razı olsun laf yetiştireyim derken derdimi unuttum gitti :KK1:

Son düzenleyen: Moderatör:
Dışarı çıkamıyorum .....

Sen bu çocukla evlenecen okulu da bırakmıştın zaten bu çocuk da hayatın boyunca seni kilolarından dolayı aşağılayacak okumamış ekonomik özgürlükleri olmayan sürekli ezilen bir birey mi olmak istiyorsun, üstelik aileni böyle şeylerle karşına aldığından ailende olmayacak belki de yanında... Acelen ne anlamıyorum...

Yıllar sonra yazarsın buraya yine kızlar çok mutsuzum kocam beni aldatıyor/dövüyor/hakaret ediyor diyenlerden olmazsın inşallah:KK50:

Ablacım,anne az yapmış,eve hapsetmiş.
Ben olsam banyoya kilitlerdim.Tüm elektronik aletleri de toplardım.
Geri kafalı mıyım?
Tabiki hayır.
Ama bazılarının da hakkı kötektir.

Benim evladım olsa daha beterini yapardım.
Güzelliklede söylüyoruz anlamamak için direniyor resmen ..
Gençlük hataları böyle işleniyor işte,kendi kafasında belirlediğikalıplara uymak istiyor,karşı taraf tam bir efsane kendisi için vazgeçilmez yani ..

Sen bu çocukla evlenecen okulu da bırakmıştın zaten bu çocuk da hayatın boyunca seni kilolarından dolayı aşağılayacak okumamış ekonomik özgürlükleri olmayan sürekli ezilen bir birey mi olmak istiyorsun, üstelik aileni böyle şeylerle karşına aldığından ailende olmayacak belki de yanında... Acelen ne anlamıyorum...

Yıllar sonra yazarsın buraya yine kızlar çok mutsuzum kocam beni aldatıyor/dövüyor/hakaret ediyor diyenlerden olmazsın inşallah:KK50:

Açıktan okuyorum diplomam olacak .. Annem diploman olsun yine işe alınırken kolaylık olur diyordu snçta diplomam olacak yine .

Sen zaten benden baya büyüksün :KK1: Valla herkesten Allah razı olsun laf yetiştireyim derken derdimi unuttum gitti :KK1:
Akıl olarak 13 yaşında kaldığın için senden bayagı büyüğüm ve kimseye güvenmeyeceğimi de biliyorum gözümde at gözlüklerimle toz pembe şarkısını söylemiyorum :KK34:

Keskin sirke küpüne zarar! Öncelikle üslubuna dikkat etmelisin burası dingonun ahırı değil, kimse de çocuk değil öyle herkesi azarlayamazsın! Madem bir konu açtın olumlu olumsuz yorumlara saygı çerçevesinde yazacaksın. Herkes burada doğru yolu göstermeye çalışıyor sen ısrarla başına buyruk davranıyorsunuz! Iyi öyle devam et umarım ilerde başını duvarlara vurmazsın

Bi de ben sevgilime 2 yıl emek verdim haberiniz var mı bilmem ne diyosun da
Ailen sana 18 yıldır emek vermiş ? o ne olacak
Senin kötülüğün için mi uğraşıyo hem ailen hem burdakiler
Çok enterasansın vesselam

Adam kilonu sorun ediyo
Sen hala kör kütük aşıksın
Dikkat et ilerde hasta olma, hamile kalma
Kilon daha fazla artar ve adam tehdit ettiği şekilde seni bırakır mazallah

sen niye başlık açtın ki annen başlık açsa yeriymiş. annen sana nasıl katlanıyor? allahım sen evlatlarımızı böyle çocuklara benzetme. 3 aylık hamileyim neredeyse 2 aydır her gün kusuyorum. annelik doğurmadan başlıyor. sonrası daha zor. böyle evlatlara nasıl dönüşüyorlar. :KK53: bu nasıl bir nankörlük, kendini bilmezlik, saygısızlıktır... Allah sana akıl fikir versin. bu arada bir gün kilo alıp da terk edilirsen buralarda ağlama. yerden yere vururlar seni. :KK1:

Benim evladım olsa daha beterini yapardım.
Güzelliklede söylüyoruz anlamamak için direniyor resmen ..
Gençlük hataları böyle işleniyor işte,kendi kafasında belirlediğikalıplara uymak istiyor,karşı taraf tam bir efsane kendisi için vazgeçilmez yani ..
Bende 18 yaşındayım.
İnanın söylediği şeylerin hepsini geçen yıl söylüyordum.
Anladım gördüm,görmek istedim ve hayatıma yön verdim.
Ve keşke diyorum,3 yılımı nasıl da boş işlere geçirmişim diye.
Bu kadar sert çıkıyoruz,sanki kıskanıyoruz.
Bilmiyor ki gözünü açmaya çalışıyoruz.
Sevdiği adam sokaktakileri dövmüş kendisinin o sokak çocuklarından aşağı kalır yanı ne?
Okudukça sinir oluyorum,yanına gidip bağıra bağıra gerçekleri göstermek istiyorum,yapma etme pişman olacaksın demek istiyorum.
Valla içim çok kötü oldu,kendi kendime dert ettim düşücelerini..
İnşallah geç olmadan anlar:KK50:

Akıl olarak 13 yaşında kaldığın için senden bayagı büyüğüm ve kimseye güvenmeyeceğimi de biliyorum gözümde at gözlüklerimle toz pembe şarkısını söylemiyorum :KK34:

Diyelim benim akıl 13 seninki daha da alt seviyelerde belli ki yoksa anlardın hayatta illa ki birilerine güvenerek ilerleneceğini ..

Son düzenleyen: Moderatör:
Diyelim benim akıl 13 seninki daha da alt seviyelerde belli ki yoksa anlardın hayatta illa ki birilerine güvenerek ilerleneceğini ..
Bak canım,inan kötülüğün için söylemiyorum vallahide billahide..
Ama hiç dinlemiyorsun,onu savunacağın yerde aşkını kalbini saplantını takıntını tüm bağlılığını bir kenara bırak.At gözlüklerinide.
Ve dediklerimizi düşün,bu kadar kişi yanılıyor olamayız değil mi?
Kendine ailene güven,bir tane de gerçek dostun olsun,daha ne?
Hayat onlarla güzel..

Annesi hatalı
Burdaki herkes hatalı

Bi Ayaz mantıklı zaten
İyi madem gökten 3 elma düşsün
Biri bana, biri kk ya, biri de masaldaki mutlu çiftin başına

Bi daha da konu açma olur mu
Zaten sen kararını vermişsin

Bende 18 yaşındayım.
İnanın söylediği şeylerin hepsini geçen yıl söylüyordum.
Anladım gördüm,görmek istedim ve hayatıma yön verdim.
Ve keşke diyorum,3 yılımı nasıl da boş işlere geçirmişim diye.
Bu kadar sert çıkıyoruz,sanki kıskanıyoruz.
Bilmiyor ki gözünü açmaya çalışıyoruz.
Sevdiği adam sokaktakileri dövmüş kendisinin o sokak çocuklarından aşağı kalır yanı ne?
Okudukça sinir oluyorum,yanına gidip bağıra bağıra gerçekleri göstermek istiyorum,yapma etme pişman olacaksın demek istiyorum.
Valla içim çok kötü oldu,kendi kendime dert ettim düşücelerini..
İnşallah geç olmadan anlar:KK50:

Sende küçükmüşsün ,ama toparlmaşsın ne güzel tebrik ederim senide.
Gerçekleri görmek her zaman doğru yolda olduğunu görmektir .

konu bu kadar mı:KK6:

Değil alıntıda gizli hepsi :KK55::KK55:

Bak canım,inan kötülüğün için söylemiyorum vallahide billahide..
Ama hiç dinlemiyorsun,onu savunacağın yerde aşkını kalbini saplantını takıntını tüm bağlılığını bir kenara bırak.At gözlüklerinide.
Ve dediklerimizi düşün,bu kadar kişi yanılıyor olamayız değil mi?
Kendine ailene güven,bir tane de gerçek dostun olsun,daha ne?
Hayat onlarla güzel..

Yani ne diyorsun ?
senin sevgilin serseri iğrençç çok kötüü brbat bi insan ayrıl mı ?

O kadar ağır yorumların yanında sizinkisi az geldi .. ondan yorum yapmıyorum .

İstersen daha fenasınıda yazarım ama, senden kaç yaş büyük evladım var benimde .
Ben bir anneyim seni anlamak istiyorum ama hiç anlamıyorum bile hakta vermiyorum sana bunu böyle bil.
O kadar ağır yorum geldiğini görmedim ..

X