Bim'deki ürünler hakkında..

kızlar bim in güldal çamaşır suyu nasıl,yoğun kıvamlı olannn,kullanan var mıı,,,ben domestos kullanıyorumda bitti ,güldal güzelse onu alayım dedim

ben hep kullanıyorum canım

hiç şikayetim olmadı

denemeden bilemezsin bence domestos bitmişken kesinlikle dene derim..

Binvezir telli kaşar harika tavsiye ederim,peynir konusunda çok hassasım her peyniri yiyemem,ama bunu çok beğendim:KK71:

kızlar bulaşık makinesi tabletlerinden kullandınız mı hiç bugün alacaktım ama tereddütde kaldım paketi de çok büyük 56 adet var fiyatı 9 tl küçük boyu olsa denemek için alacaktım kullanıp beğenenler varsa paylaşırsanız çok sevinirim

Bim'in yogurtdugunuu kullanıodk arada sıra şu aralarr hiç kullanmıorz sadece sut tozundan we bırsuru katkı malzemesii warmışş:KK43:

kızlar bulaşık makinesi tabletlerinden kullandınız mı hiç bugün alacaktım ama tereddütde kaldım paketi de çok büyük 56 adet var fiyatı 9 tl küçük boyu olsa denemek için alacaktım kullanıp beğenenler varsa paylaşırsanız çok sevinirim

ben değil ama annem almış ben beğenmedım açıkcası calgonıt kullanıyosan bıde asla yerını tutamaz dıye duşunuyorum

artık bütün deterjanlarımı bimden alıyorum çok ucuz ve etkili.
aknaz peyniriniz alıyorum tadınıd eğiştirmişler kaliteyi artırmışlar
binvezir kaşarını bende alıyorum
kuruyemişleri harika
pekmez tahini alıyordum tunas mıdır nedir..sonra koska aldık arada dağlar kadar fark vardı..koska çok daha güzeldi.

sole margarinini sıvıyağını sütleri şekri unu hepsini bimden alıyorum
dost yoğurt
kısacası nerdeyse bütün alışverişimi artık ordan yapıyorum.

Hamile kalmadan önce peynirle ilgili bir sorunum olmadığı halde
son birkaç haftadır ağzıma bile süremiyordum:KK25:
O kadar peynir denedik ama yokk:KK25:
Neyse ki 2 gün önce şans eseri bimdeki aknaz peyniri denedim ve
şimdi kahvaltıda yiyebiliyorum peynir.
Nedir ne değildir bilmiyorum ama hiç yiyememekten iyidir.
Ben çok beğendim..
Onun dışında da bim hemen evimin karşısında olduğu için
ara ara ordan alıyorum ufak tefek şeyler..

birçok ürününü kullanıyorum,geçen kahvaltılık sürülebilir lor peyniri aldık
beğendik baya güzeldi,tül için toz deterjan almıştık,güzel yapmıştı perdelerimi
normal çamaşır deterjanıyla yıkadığımdan daha güzel olmuştu

ayyyyhhh!!!!:KK52:
dün öylesine Bim'in önünden geçerken sepetlere koydukları ürünlere bir bakayım diye girdim..
Ne göreyim :) hani şu UGG botlar var ya. taba rengi.. tek farkı arkasında australia yazması ama fiyatı 16.90 TL... bayıldım!!!
kısmetim demek ki.. sadece bir tane kalmış ve onu uçarcasına aldım.ve dün akşam boyu çıkarmadım ayağımdam!!

yaşasın Bim!! hakkaten müthiş!!!Eki Görüntüle 120767 Eki Görüntüle 120767
kış bitmeden gelir mi tekrar acabaa??

:KK70: bende bım den alsıverıs yapıorum kızım sut canavarı oldugundan kolı kolı alıyoruz sutu bıde hıc bır markanın sutunu ıcmıyor hanım bımınkını ıcıyor sadece bır cok urununude kulanıyorum aburcuburu yumurtası kahvaltılıklarını :KK70: ustelık bugun cıkdımda markete alsıverıs yaptık esımle kasadakı cocuk hayırdır savasmı cıkıorda bızımım haberımız yok dıye takılıyordu :KK70: bıme gırınce kendımde n gecıyorumda abartıyorum ucuz olunca:KK70:

kızlar ben de bimdeki salatalık turşularına bayılıyorum eşimle bi oturmaya iki kavanoz gidiyo valla :) tabi ben rejime başlamadan önce :)
ayrıca kuruyemişleri de çok güzel..kampanya zamanlarını internetten takip ediyorum sıvı deterjan almıştım geçenlerde diğer yerlere göre 3-4 lira uygundu..
bir de doğranmış patates alıyorum arada o da hoşuma gidiyo açıkcası :)

bende uzun zamandır kerem labne peynir alıyorum ve kızım severek yiyor, ayrıca kızıma 4 tane çorap aldım yumuşacık çıktı yıkanınca bile yumuşacıktı hemde kızımın diz altına kadar çıkıyor, kendimede alt iç çamaşır aldım 6 tane onlardanda memnunum, evimizim aslında birçok mutfak erzağını oradan alıyoruz, ilk defa geçen kabak çekirdeği aldık öyle bereketli hemde taze çıktı:87:

X