Bim'deki ürünler hakkında..

ben sabah baktım çerezlikte çiçek uzatan vardı ya o bitmişti
gittiğim şubede çok az şeyler kalmıştı
diğerinden aldım 2 tane ,akşam da başka şubeye gittim
çiçek uzatılandan da 2 tane kaptım
2 tane de mumluk aldım
yuppi :KK66:
hımm bide elit love çikolatadan da sevgilime aldım çok sevindi :KK34:

Bende bugun canta aldım 13lıra ammaaaa pek guzel gunluk kullanıma ıyı newresımlerın desenını begenmedım gecelık gıbııııı:63::63::63::63:

Bende geçen hafta rebul parfüm aldım 5 tl'ye..Bu haftada caldion geliyordu ama bakamadım bugün.İnşallah kalmıştır..

bu haftaki nevresimler ve çantalar çok güzeldi kızlar.bide kalpli yastık vardı oda çok şekerdi.

Ayy gerçektenmii.Bizim mağazadada kalmıştı 1 tane ama fiyatına bakmadım.Yarın hemen bakayım..

kızlar bim haftaya spor bisikleti veriyor alsam mı acaba arastırdım bisikletler hakkında pek bilgim yok ama uygun 165tl siz gördüyseniz fikriniz var mı?

Ayy gerçektenmii.Bizim mağazadada kalmıştı 1 tane ama fiyatına bakmadım.Yarın hemen bakayım..

yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:KK43:

valla bi bakın derim bizim burda 2 tane bim var eve yakın ,eve biraz daha uzak olnada herzaman böyle indirimler oluyoo,,tekip etmiyorum ama denk geliyoo,,,arada yapıyolar böle indirimlerr,,,
hele masa üstü bilgisayar masası vardı sandalyesiyle beraber 31 tll yaaa
düşünün sadece sandalyesi 30 etmezzz,80 tl den düşmşş oda
çok uygun ama ona ihtiyacım olmadığından almadımm

Laptop masası bizim burada 26.25.............Almadım bakalım bekeleyelim 2 tane var belki dahada düşer....

hımm, bilemiyorum ki tatlım, ama ben bu cuma gelecek olan 25liralıklardan alıcam :) hani ucuz olunca kötü de çıksa çok üzülmez insan, o pamuk saten olanlara ben de baktım alsam mı diye ama sonra vazgeçtim, burda başka bi mağazada sadece saten olan bi nevresim takımını 95 liraya aldım
:KK69:

Saten, ürünün içeriği değildir, ürünün dokuma stilidir. Pamuk-saten karışımı diye birşey söylenemez; pamuk-saten yazıyorsa "pamuk ipinden saten şeklinde dokunmuş nevresim" anlamına gelir.

Yani pahalı markalarda sadece saten yazması ve Bim'dekinde pamuk-saten yazması arasında hiçbir fark yoktur. Aldığınız nevresimin etiketinde hammadde olarak ne yazıyor merak ettim doğrusu.

Saten, ürünün içeriği değildir, ürünün dokuma stilidir. Pamuk-saten karışımı diye birşey söylenemez; pamuk-saten yazıyorsa "pamuk ipinden saten şeklinde dokunmuş nevresim" anlamına gelir.

Yani pahalı markalarda sadece saten yazması ve Bim'dekinde pamuk-saten yazması arasında hiçbir fark yoktur. Aldığınız nevresimin etiketinde hammadde olarak ne yazıyor merak ettim doğrusu.

kağıdına baktığımda iliştitirilmiş bir örnek kumaş parçasının altında saten yazdığını gördüm.

umarım merakınızı gidermişimdir... böyle bir cevaba niye gerek duyduğunuzu da anlamadım ya neyse....

Laptop masası bizim burada 26.25.............Almadım bakalım bekeleyelim 2 tane var belki dahada düşer....

ya aslında 52.5 liraydı ya yani genelde %50 düşüyo bu tarz ürünlerr,,,bunda 26.5 liraya düşmüşş,benimki nasıl 21 olmuş anlamadım bende,,,dikkat et satılmasın amaa
dışarda hep fiyatları 50,60 arası değişiyooo

ya aslında 52.5 liraydı ya yani genelde %50 düşüyo bu tarz ürünlerr,,,bunda 26.5 liraya düşmüşş,benimki nasıl 21 olmuş anlamadım bende,,,dikkat et satılmasın amaa
dışarda hep fiyatları 50,60 arası değişiyooo

Bakalım sürekli takip edeyim belki düşer tekrardan..

X