Bim'deki ürünler hakkında..

Henkel uretiyo butun deterjanlarini diye biliyorum.
Omo kalitesinde diye duymustum kullananlardan ama asli varmidir bilemem tabi.

Teşekkürler canım.Valla etrafımda kullanan olsa gidip bakacağım çamaşırlarına :)
Ben hep ariel kullanıyorum ama o kadar çok çamaşır yıkıyorum ki evde 2 kişi olmamıza rağmen artık deterjan yetmiyor :) Tasarrufa başlamam lazım temizlik ürünlerinde :KK5:

Teşekkürler canım.Valla etrafımda kullanan olsa gidip bakacağım çamaşırlarına :)
Ben hep ariel kullanıyorum ama o kadar çok çamaşır yıkıyorum ki evde 2 kişi olmamıza rağmen artık deterjan yetmiyor :) Tasarrufa başlamam lazım temizlik ürünlerinde :KK5:

ben de yeni evliyken elim çok boldu..temizlik ürünlerini bol bol kullanırdım...ama hepsinin ölçülerine dikkat etmek gerekir canım,talimatlarına uyulmalı :KK34:

ben de yeni evliyken elim çok boldu..temizlik ürünlerini bol bol kullanırdım...ama hepsinin ölçülerine dikkat etmek gerekir canım,talimatlarına uyulmalı :KK34:

Talimatlara uyuyorum zatende maşallah bizim evde 2 günde bir makine doluyor :KK52:
Eşim bir giydiğini birdaha giymez hemen makineye.. Yahu diyorum mis gibi yarım saat giydin kirlenmedi hiç diyorum ama dinleyen yok :KK9:
Dolayısıyla sanki 3 çocuklu ev gibi bir çamaşırım oluyor :KK53:

eşim kesinlikle bimden herhangi bir şey almama izin vermiyor. bekarken çok alırdım kızardı. bazen gidip bir kaç bir şey alıyorum ama hep bilindik markaları. eşimin gıda kontrolörü arkadaşı bim in yoğurt ve sütünü peynirlerini kısacası gıda ürünlerini kesinlikle almayın diyor. zaten uzun süre bozulmadığından da anlaşılıyor. ama ben de liptonun poşet çayına migrostan 11 tl vermek yerine 7 tl ye bimden almak istiyorum. benim beğendiğim ürünlerine gelince: güldal yağ çözücü (eşim bunu da aldırmıyor), kepek ekmeği, bill detarjan, kolot peyniri.

Bim dede diğer marketlerde bulunan markaların çoğu var zaten.kendi ürünleridende gayet memnunum suana kadar aksi bi durumla karşılaşmadım en azıncan acil bi içeceği yiyeceği bakkaldan alana kadar bimden daha uyguna alabiliriz. bimlerde zaten bakkal gibi artık şubesi oldukça fazla

eşim kesinlikle bimden herhangi bir şey almama izin vermiyor. bekarken çok alırdım kızardı. bazen gidip bir kaç bir şey alıyorum ama hep bilindik markaları. eşimin gıda kontrolörü arkadaşı bim in yoğurt ve sütünü peynirlerini kısacası gıda ürünlerini kesinlikle almayın diyor. zaten uzun süre bozulmadığından da anlaşılıyor. ama ben de liptonun poşet çayına migrostan 11 tl vermek yerine 7 tl ye bimden almak istiyorum. benim beğendiğim ürünlerine gelince: güldal yağ çözücü (eşim bunu da aldırmıyor), kepek ekmeği, bill detarjan, kolot peyniri.

nasıl yaniiiiiiiiii :KK53:

başka marketten aldığınız süt,yoğurt bozuluyor mu ?
uht pastörize denen bişey var malesef..buda tüm marketteki süt yoğurtlar için geçerli..yani hiçbiri bozulmuyor zaten..
bu nedenle ben artık yoğurdumuzu kendim mayalıyorum..
deterjanlara gelince..ben içeriklerinin aynı olduğunu düşünüyorum formül yani..isim marka değişince fiyat artıyor nedense..
ben çoğu ürününü kullanıyorum..

buaşık mak. tabletini bind active kullanan varmı kızlar? bi paket 7 tl yahu? güvenilirmidir?

Talimatlara uyuyorum zatende maşallah bizim evde 2 günde bir makine doluyor :KK52:
Eşim bir giydiğini birdaha giymez hemen makineye.. Yahu diyorum mis gibi yarım saat giydin kirlenmedi hiç diyorum ama dinleyen yok :KK9:
Dolayısıyla sanki 3 çocuklu ev gibi bir çamaşırım oluyor :KK53:

canım sen de eşin üzerini çıkarınca balkonda havalandır, al dolabına as, sorarsa yıkadım dersin :KK1:
ben öyle yapıyorum valla, eğer kısa süre giydiysek havalandırıp dolaba asıyorum
yok illa yıkarım dersen de tertemiz çamaşırlarmış,azıcık deterjan at,kısa programda yıka

buaşık mak. tabletini bind active kullanan varmı kızlar? bi paket 7 tl yahu? güvenilirmidir?

ben de hiiiçç ama hiiiçç kullanmadım, calgon kullanıyorum. bugün bitti fairy alacam, memnun kalan var mı acaba,ilk defa alacam da

bimin deterjanı mahvetti bardaklarımı ama annem yıllardır kullanır sıkıntı yok.

fairy çok güzel ama fiyatları çok pahalı ya almıyorum protosdo ediyorum:KK4:

bimin deterjanı mahvetti bardaklarımı ama annem yıllardır kullanır sıkıntı yok.

fairy çok güzel ama fiyatları çok pahalı ya almıyorum protosdo ediyorum:KK4:

Ben de yalnız mıyım diyordum. Aynı şekilde Carrefour'unki de mahvetmişti. Pril'e döndüm, çok ekonomik olmasa da.

canım sen de eşin üzerini çıkarınca balkonda havalandır, al dolabına as, sorarsa yıkadım dersin :KK1:
ben öyle yapıyorum valla, eğer kısa süre giydiysek havalandırıp dolaba asıyorum
yok illa yıkarım dersen de tertemiz çamaşırlarmış,azıcık deterjan at,kısa programda yıka

ben de hiiiçç ama hiiiçç kullanmadım, calgon kullanıyorum. bugün bitti fairy alacam, memnun kalan var mı acaba,ilk defa alacam da

Fairynin sadece platinum undan memnun kaldım hatta calgoniti rafa kaldırmış durumdayım :KK9:

süt
yoğurt
kağıt havlu bazen kaanbey kaşar peynirini bim den alırım
ben dürüm çiğ öftesını de sevıyorum
profiterol yedim gecen gun guzeldı
bulut yumuşatıcının beyazını kullanıyorum ama kokusu var sadece oda hemen gecıyo
tencere de aldım zamanında
tava da memnun kaldım acıkcası
hatta valiz seti bile almıştık
bu tarz ekstra ürünlerden çok fazla bişey beklememek gerekıyo sonuçta çok ucuz ömür boyu kullanamazsın ki
dün arkadaştan duydum köfte varmı kasap köftesi 30 lu çok güzelmiş
akşam uğradım ama yoktu
denıcem bakalım......
ha bu arada yeşil mercimeğini aldım gecen hafta harıkaydı
15 dakıka olmadan pişti
dun gıttım 1 kılo daha aldım valla
böyle işte:)))

Bim dede diğer marketlerde bulunan markaların çoğu var zaten.kendi ürünleridende gayet memnunum suana kadar aksi bi durumla karşılaşmadım en azıncan acil bi içeceği yiyeceği bakkaldan alana kadar bimden daha uyguna alabiliriz. bimlerde zaten bakkal gibi artık şubesi oldukça fazla

aynı fikirde değilim arkadaşım. bim yalnızca ucuz satabileceği ürünü getiriyor. bu da bir politikadır ama doğruluğu tartışılır. en basitinden, şu anda bir köy bakkalına bile gitsem bulabileceğim ülker çubuk kraker bim de yoktu çünkü kendi markasından olanını satıyor :) diş macunu sadece kendi markası ve sensodyne var başka yok, yoğurt, süt, t. kağıdı, peçete keza öyle. yani çeşitliliği çok çok az buluyorum.

Fairynin sadece platinum undan memnun kaldım hatta calgoniti rafa kaldırmış durumdayım :KK9:

ayrıca eşim havalandırılmış çamaşırı anlıyor denedim onuda olmuyor :)

anaaaaaaamm senin koca da amma zormuş :KK1: "giyeceksin uleeeeeeeenn" diceksin o zaman :KK22:

canım ben bugün migrosa gittim,fairyler çoookk pahalıydı bende yine yine yine finish aldım: 70 tablet +makina temizleyizi+makina kokusu 25 tl
ama alışverişe gittikçe bakacam fairy indirime girdiği an alacam

Bende bu konunun gazıyla Bim e gittim.Bind toz bulaşık deterjanı aldım.Tabletler güzel değil demişsiniz tozunu kullanan var mı?Deniyeceğim bakalım inşallah güzel çıkar.
Mikrofiber bez konusuna da yazmıştım Mr green marka cam ve genel tem.bezi aldım.Cam bezini beğenmedim ama tem.bezi fiyatına göre gayet iyi.İkili bez 3,5 ytl idi sanırım.
Gerçi o konuda polikur marka bezleri övmüşlerdi ama benim gittiğim bim de yoktu bende olanı aldım.Görürsem bahsedilenden alacağım yine de.
Güldal çamaşır suyu aldım eh işte ama kullanmaya devam edeceğim,domestos almam artık heralde unilever/p&g/henkel/ren.ben. gibi firmaların ürünlerini almamaya çalışıyorum.
Gıda da bilindik markalar dışında kullanmayı çok mecbur kalmazsam düşünmem güvenemiyorum.

Bende bu konunun gazıyla Bim e gittim.Bind toz bulaşık deterjanı aldım.Tabletler güzel değil demişsiniz tozunu kullanan var mı?Deniyeceğim bakalım inşallah güzel çıkar.
Mikrofiber bez konusuna da yazmıştım Mr green marka cam ve genel tem.bezi aldım.Cam bezini beğenmedim ama tem.bezi fiyatına göre gayet iyi.İkili bez 3,5 ytl idi sanırım.
Gerçi o konuda polikur marka bezleri övmüşlerdi ama benim gittiğim bim de yoktu bende olanı aldım.Görürsem bahsedilenden alacağım yine de.
Güldal çamaşır suyu aldım eh işte ama kullanmaya devam edeceğim,domestos almam artık heralde unilever/p&g/henkel/ren.ben. gibi firmaların ürünlerini almamaya çalışıyorum.
Gıda da bilindik markalar dışında kullanmayı çok mecbur kalmazsam düşünmem güvenemiyorum.

canıımm ben tozundan da hiç ama hiç memnun kalmadım, 1 kutu öylece duruyor, bardaklarımı çizdi,korozyona uğradı hep, güzelim bardaklar buğulu buğulu oldu:KK50:

X