Bim'deki ürünler hakkında..

canıımm ben tozundan da hiç ama hiç memnun kalmadım, 1 kutu öylece duruyor, bardaklarımı çizdi,korozyona uğradı hep, güzelim bardaklar buğulu buğulu oldu:KK50:

Hadi ya üzüldüm şimdi.
Ne yapılır ki bulaşık deterjanı başka nerde kullanılabilir bir kez deniyim bari.
Çöpe gidecek anlaşılan.

anaaaaaaamm senin koca da amma zormuş :KK1: "giyeceksin uleeeeeeeenn" diceksin o zaman :KK22:

canım ben bugün migrosa gittim,fairyler çoookk pahalıydı bende yine yine yine finish aldım: 70 tablet +makina temizleyizi+makina kokusu 25 tl
ama alışverişe gittikçe bakacam fairy indirime girdiği an alacam

canım fairy ilk çıktığında heryerde kampanya yapmıştı yanlış hatırlamıyorsam 15lik platinium u 4.90 dı ben o zaman annemin tavsiyesiyle tabiri caizse bi alısverıs arabası dolusu almıstım stok yapmak ıcın :)
gercı bakıyorum 1-2 ay sonra bıtecek elımde kalanlarda.. kampanyaları yıne oluyor ara sıra takıp edersen yakalarsın :21:

bime gelen oyun çadırından alan oldumu arkadaşlar bugun aldık kuramadık fenalık geçirdimm bide tahminimden büyük çıktı oğlumda çok ağladı kuramadık diye sinir küpü oldum bugun o çadırı parçalayasım geldi ne zor bişeymiş o yarın kapalı olabilir bim ama bayramın 2 inci günü iade edicem

cokmasum arkadsım bende baska yerden almıstım ama aynen kurarken cıldırmıstık. o cubukları tak ve eğilsin. cadır seklını ver . o cubukları tak bırını sen bırını eşin tutsun ve capraz gecırın

cokmasum arkadsım bende baska yerden almıstım ama aynen kurarken cıldırmıstık. o cubukları tak ve eğilsin. cadır seklını ver . o cubukları tak bırını sen bırını eşin tutsun ve capraz gecırın

tşekkür ederim ama olmuyo olmuyo yada bime götürcem kursunlar onlar bana öyle tutar getiririm eve

tşekkür ederim ama olmuyo olmuyo yada bime götürcem kursunlar onlar bana öyle tutar getiririm eve
çubukların içinde lastikler var onları tık tık die takın birbirine 2 adet uzun sabit çubuğunuz olacak sonra bu 32 çubuğu çadırın içinden üsttte o çubukların geçirmek için yol var dikkatli bakın onların içinden geçirin aslında çok kolay bizde çok uğraşmoştıl aldığımız zaman

hiçbirşey yok adam gibi :KK43: ütü masası kurutmalık(çamaşır astıklarımızdan) tava oyuncak köpek sogan patates koyulan 4 katlı sepetlerden vs vs bana göre hiçbişey yok :KK43:

selam.... haftaya netlon marka tencere seti gelecekmiş...seramik emaye diyor resimde de içi siyah görünüyor...seramik derken bildiğimiz seramik tencere mi acaba? içi siyah seramik tencere varmı...?

eğer kalmışsa çamaşır kurutmalığını alayım diyorum kullanan var mı nasıl sizce? fiyatı çok uygun geldi bana 22 lira:KK30:

benimde tencereye ihtiyacım var bende bakaymm
ama hiç teflon veya çelik almadım bimden nasıl çıkıyor acaba?

valla bim'in bir çok ürünü güzel. fakat çiğ köftesinde sorun yaşadım. içinden tırnak çıktı. :KK43:

valla bim'in bir çok ürünü güzel. fakat çiğ köftesinde sorun yaşadım. içinden tırnak çıktı. :KK43:

kız ne diyoooooooonnn :KK52: şimdi yedim çiğ köftesini ıyyyyyy

bi de bugün tavuk dönerini aldık, süper bence mutlaka deneyin derim

X