Binnaz Abla

bakalım bende dediklerini yaşıcak mıyım çok merak ediyorum :) ne oldu canım geldi mi cevabı

Dün bir karışıklık olmuş. Yanlış fal atmıştı bana. Başka birinin tarot falını atmıştı.
Hemen mesaj yazdım ve düzelltti. Benim falımı gönderdi. Dalgınlığı için özür diledi. :)

Yine detayları güzel bildi. Ama hep gelecek adına konuştu. Zaten belirttiği tarihler yakın.
Ben de merak ediyorum bu kez de dediklerini yaşayacak mıyım diye. :KK31:
Zamanı gelince göreceğiz.

Bu arada %100 oy alan erkek falcıyı ben de merak ettim ama belki çookkk sonra baktırırım.
Şu aralar baktırmam.

Dün bir karışıklık olmuş. Yanlış fal atmıştı bana. Başka birinin tarot falını atmıştı.
Hemen mesaj yazdım ve düzelltti. Benim falımı gönderdi. Dalgınlığı için özür diledi. :)

Yine detayları güzel bildi. Ama hep gelecek adına konuştu. Zaten belirttiği tarihler yakın.
Ben de merak ediyorum bu kez de dediklerini yaşayacak mıyım diye. :KK31:
Zamanı gelince göreceğiz.

Bu arada %100 oy alan erkek falcıyı ben de merak ettim ama belki çookkk sonra baktırırım.
Şu aralar baktırmam.

hadi bakalım hayırlısı canım :)

bende baktırdım bugün ilkay hanıma :KK52: beğendim,isabetli şeyler söyledi ama bana verdiği vadeler biraz uzun,yani benim için uzun :18: umarım daha çabuk olur.tavsiyerler de verdi ki kesinlikle yapmam gereken şeyler ama çatlıyorum bazen.beni bana anlattı diyebilirim.baktırmak isteyip de karar veremeyenler varsa kesinlikle tavsiye ederim

kızlar yine fal sepetindeki melih gün adlı falcının da profiline baktımda 469 falda %100 başarılı görünüyo,hakkında yapılan yorumlar da çok olumlu.onu da bi denemek lazım sanki

bende baktırdım bugün ilkay hanıma :KK52: beğendim,isabetli şeyler söyledi ama bana verdiği vadeler biraz uzun,yani benim için uzun :18: umarım daha çabuk olur.tavsiyerler de verdi ki kesinlikle yapmam gereken şeyler ama çatlıyorum bazen.beni bana anlattı diyebilirim.baktırmak isteyip de karar veremeyenler varsa kesinlikle tavsiye ederim

aynen canım kadın sanki sadece fal yorumlamıyor. adeta seni yönlendrerek sana bir nevi yaşam koçluğu da yapıyor. ben yaptığı yorumu sık sık dinliyorum ki bazı durumlarda modum düştüğünde yada bahsettiği konuda olumsuz birşey yaşadığımda iyi geliyor :) hele o ses tonu zaten çok tatlı :)

Son düzenleme:
aynen canım kadın sanki sadece fal yorumlamıyor. adeta seni yönlendrerek sana bir nevi yaşam koçluğu da yapıyor. ben yaptığı yorumu sık sık dinliyorum ki bazı durumlarda modum düştüğünde yada bahsettiği konuda olumsuz birşey yaşadığımda iyi geliyor :) hele o ses tonu zaten çok tatlı :)

hehehe,bende telefonuma attım ses kaydını gece yatarken tekrar dinledim can kulağıyla :KK1: evet sesi çok tatlı,çok cimcime şirin bi sesi var.profilindeki foto onun mu acaba

hehehe,bende telefonuma attım ses kaydını gece yatarken tekrar dinledim can kulağıyla :KK1: evet sesi çok tatlı,çok cimcime şirin bi sesi var.profilindeki foto onun mu acaba

onu bilmiyorum canım ama bakalım verdiği tarhler çok uzun değil. eğer dediklerini yaşarsam sanırım artık müdavimi olucam o kesin :)

Son düzenleme:
Merhaba kızlar ;

Öncelikle aydınlatmak açısından söylüyorum ki PINAR GÖKÇE adındaki kişiye asla fal baktırmayın. Bant kaydından dinliyormuşsunuz hissine kapılıp sinirlenip falı bile kapatabilirsiniz kesinlikle tavsiye etmiyorum. ve sultan berbat bir yorumcu fal mı bakıyor orda birşeyler mi yiyor ,içiyor bilinmez.

Bunun dışında favorim elif. Birde ilkay vardı fal sepetinde şuanda gerçekçi bir yoruma hazırsanız ilkayı deneyin. Elifte iyidir bu arada kız hisli konuşuyor gibi seninle bir emek var en azından.

bugün bir arkadasımda ilkaya baktırıcak. bnim falı yorumladığında beraber dinledik ve şaşkındı. o da baktırmak istedi. bakalım bugün ilkay bizi şaşırtacak mı yine

kızlar dediğim arkadasım içinde ilkay hanımın kapısını çaldık. bu kadın gerçekten bir acayip ansıl bir yorumlama kabiliyeti var anlamış değilim. arkdsım için de söyledikerinin hepsi çıktı. hadi bakalım hayırlısı :)

kızlar dediğim arkadasım içinde ilkay hanımın kapısını çaldık. bu kadın gerçekten bir acayip ansıl bir yorumlama kabiliyeti var anlamış değilim. arkdsım için de söyledikerinin hepsi çıktı. hadi bakalım hayırlısı :)

vay be,söylediği zamanları bekleyelim o zaman :KK31:

merhaba arakdaşlar,

fal sepetinde fal baktırmayı beceremedim sanırım tarot baktır diyorum kartları seçiyorum başkada hiç bir işlem yapamaıyorum falı bitir yada gönder gibi bir secenek cıkmıyor farklı bir yolumu var acaba baktıran arkadaşlar yardım edebilir mi

merhaba arakdaşlar,

fal sepetinde fal baktırmayı beceremedim sanırım tarot baktır diyorum kartları seçiyorum başkada hiç bir işlem yapamaıyorum falı bitir yada gönder gibi bir secenek cıkmıyor farklı bir yolumu var acaba baktıran arkadaşlar yardım edebilir mi

ben kahve baktırmıştım.tarotu bilmiyorum.resimleri ekleyip ödeme yaptım,sonra ödeme gerçekleşti,fal bakıldı.kartları seçtikten sonra ödeme kısmı gelmeli tahminimce ama baktıranlar varsa daha net bi cvp alabiliriz tabi :KK14:

Aranızda fal sepeti Melih Gün'e fal baktiran var mı? %100 olumlu yorum almış, ama emin olamadım. Deneyimleyenler fikirlerini paylaşırsa sevinirim.

melih gün'e fal baktırdım çok detaylı bakmış dedikleri ilerleyen aylar için beklemedeyim. sonuç olarak fal baktırmak isteyenler baktırabilir baya emek veriyor. sorularımın detaylı olarak yanıtlarını yazılı olarak cevaplamış.

melih gün'e fal baktırdım çok detaylı bakmış dedikleri ilerleyen aylar için beklemedeyim. sonuç olarak fal baktırmak isteyenler baktırabilir baya emek veriyor. sorularımın detaylı olarak yanıtlarını yazılı olarak cevaplamış.

melih beye bende gönderdim bakalım cevabını beklicem. ama keşkeyazılı anlatmak yerine sesli yanıt verseydi. ilkay hanım o şekilde cevaplıyor daha güzel.

X