Binnaz Abla

Ben tarot baktirmak niyetindeyim, herkes kahve super demis ama ben tarot istiyorum :)

Ben net üstünden kart fallarına hiçbir şekilde inanmıyorum. :KK50:
Çünkü kartlara dokunmadan ekrandan seçmek saçma geliyor.
Hangi kart çıkarsa ona göre yorum yapılıyor ama ne kadar doğru olabilir ki?!
Ama kahve falında beliren şekiller var. Sen içmişsin, sen kendi ellerinle kapatmışsın, niyet etmişsin vs.
O açıdan inandırıcılığı ve çıkma olasılığı daha yüksek geliyor bana.

Ben net üstünden kart fallarına hiçbir şekilde inanmıyorum. :KK50:
Çünkü kartlara dokunmadan ekrandan seçmek saçma geliyor.
Hangi kart çıkarsa ona göre yorum yapılıyor ama ne kadar doğru olabilir ki?!
Ama kahve falında beliren şekiller var. Sen içmişsin, sen kendi ellerinle kapatmışsın, niyet etmişsin vs.
O açıdan inandırıcılığı ve çıkma olasılığı daha yüksek geliyor bana.

bu konuda bende sennle aynı fikirdeyim canım. tarot o açıdan bana da saçma geliyor. arkadaslar bilir melihe de baktrmıştım ben. bana habirekartlarla alaklı yorum yaptı. adam akıllı tutsa ne ala.. söyleidği hiç birşeyin bana uymaması yetmiyormuş gibi güvencede vermedi. Allahtan baktırdığım fallardan dolayı bedava bakım hakkım vardı da para gitmemiş oldu boşuna :)

günaydın kızlar bende ilkay hanıma tarot baktırdım , ayrıntılı yorumladı , memnun kaldım, bize uyan şeyler söyledi , bakalım gelecek için tutacak mı :) bir arkadaşım da ilkay hanıma tarot baktırdı,o da memnun kaldı, düşüncelerimi okuyor dedi :)

günaydın kızlar bende ilkay hanıma tarot baktırdım , ayrıntılı yorumladı , memnun kaldım, bize uyan şeyler söyledi , bakalım gelecek için tutacak mı :) bir arkadaşım da ilkay hanıma tarot baktırdı,o da memnun kaldı, düşüncelerimi okuyor dedi :)

bende evvelsi gün kahveye tekrar baktırdım
yanlız kahvede kısa bakıyor sanki

tarotta daha mı uzun bakıyor
kaç dakika zaman ayırıyor

bende evvelsi gün kahveye tekrar baktırdım
yanlız kahvede kısa bakıyor sanki

tarotta daha mı uzun bakıyor
kaç dakika zaman ayırıyor

kahveye baktırmadığım için bilemiyorum ama tarotta yazılı yorum istedim, her karta biraz ayrıntılı yorum yapmıştı , bizim durumuzu göz önünde bulundurarak . Bir konu hakkında merak ediyordum , net bir şekilde sormuştum , baktırmak istediğin kişiye net bir şekilde sorarsanız daha verimli bakar . Mesela arkadaşım sesli tarot baktırdı , 5 dakika falan sürmüş . Bazı falcılar var , 4 veya 7 kart birden seçtiriyor bize, hepsini açıp öyle yorum yapıyor, ama ilkay hanım tek tek yorumladı , hem gerçeğe yakın şeyler söylediği için beğendim. Aslında kahve veya tarot bahane , önemli olan bakan kişinin veya falcının 6. hisleri kuvvetli olmalı , doğru yorumlayabilmeli ...

Son düzenleme:
kahveye baktırmadığım için bilemiyorum ama tarotta yazılı yorum istedim, her karta biraz ayrıntılı yorum yapmıştı , bizim durumuzu göz önünde bulundurarak . Bir konu hakkında merak ediyordum , net bir şekilde sormuştum , baktırmak istediğin kişiye net bir şekilde sorarsanız daha verimli bakar . Mesela arkadaşım sesli tarot baktırdı , 5 dakika falan sürmüş . Bazı falcılar var , 4 veya 7 kart birden seçtiriyor bize, hepsini açıp öyle yorum yapıyor, ama ilkay hanım tek tek yorumladı , hem gerçeğe yakın şeyler söylediği için beğendim. Aslında kahve veya tarot bahane , önemli olan bakan kişinin veya falcının 6. hisleri kuvvetli olmalı , doğru yorumlayabilmeli ...

ayrıntılı yazmısşın bana tşk.ederim
söylediklerin iyi oldu :)

ayrıntılı yazmısşın bana tşk.ederim
söylediklerin iyi oldu :)

benim sesli kahve falı yorumuydu, yaklaşık 6 dk sürmüş.bana biri saatlerce anlatsa doymam orası ayrı konu ama 6 dk da beni memnun etti,soruma cvp aldım ve söyledikleri çok isabetliydi.yine baktırcam bennnnnn :KK53:

benim sesli kahve falı yorumuydu, yaklaşık 6 dk sürmüş.bana biri saatlerce anlatsa doymam orası ayrı konu ama 6 dk da beni memnun etti,soruma cvp aldım ve söyledikleri çok isabetliydi.yine baktırcam bennnnnn :KK53:

baktr canım baktır da biraz daha sabret yahu :)) daha benm baktralı 1 ay olmadı ne bu acele :)

Kızlar Binnaz Abla'nın kendisine fal baktıran var mı? Onu merak ediyorum ama ne zamandır online olmuyor..
Bir de ben İlkay'ı neden göremiyorum? Hem kahve falına hem tarota bakıyorum, İlkay diye biri yok :KK43:

Son düzenleme:
Kızlar Binnaz Abla'nın kendisine fal baktıran var mı? Onu merak ediyorum ama ne zamandır online olmuyor..
Bir de ben İlkay'ı neden göremiyorum? Hem kahve falına hem tarota bakıyorum, İlkay diye biri yok :KK43:

canım ilkay hanım fal sepetinde artık.

para tuzağı bence, işi ticarete dökmüşler.

inanmak zorunda değilsin tabiki. kimsenin böyle bir mecburiyeti de yok zaten. ama biz de burda bu kadar kişi kafayı yemedik herhalde. herkes bu kdr memnunsa vardır demek ki bir hikmeti. hiç tanımadığın adını sanını bilmediğin bir insanın sana gelipte hayatında bir çok şeyi tahmin edebilmesine şahit olduk burda. ben ve diğer arkadaslarım kimi insanların 6. hislernin kuvvetli olduğuna inanıyoruz. sen inanmıyor olabilirsin. ama bizde burda bu kdr kişi yanılıyor olamayız. bence sen fikirlerini kendine sakla ..

canım ilkay hanım fal sepetinde artık.

inanmak zorunda değilsin tabiki. kimsenin böyle bir mecburiyeti de yok zaten. ama biz de burda bu kadar kişi kafayı yemedik herhalde. herkes bu kdr memnunsa vardır demek ki bir hikmeti. hiç tanımadığın adını sanını bilmediğin bir insanın sana gelipte hayatında bir çok şeyi tahmin edebilmesine şahit olduk burda. ben ve diğer arkadaslarım kimi insanların 6. hislernin kuvvetli olduğuna inanıyoruz. sen inanmıyor olabilirsin. ama bizde burda bu kdr kişi yanılıyor olamayız. bence sen fikirlerini kendine sakla ..[/QUOT

katılıyorum canım.ayrıca para benim,günah benim daha ne diyim :KK51:

Aaa ben bu siteyi bilmiyordum çok iyi oldu :) Ne zamadır güzel bir yorum almak istiyordum.Sesli fal olayını hiç denemedim.Acaba dinlerken bir sorun çıkıyor mu?

kastettiğin ne gbi bir sorun anlamadım canm ama ben herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmadm. 8 dklık bir yorumdu. ve gayate acıklayıcı, kafamdaki soruları cevaplar nitelikteydi. hatta ben bazen akşamları yatarken dinlerim tekrar tekrar. ne biliyim anlattığı olumsuz bile olsa o kdr güzel anlatıyorki terapi gbi geliyor. ve bence sesli falın en güzel yanı da bu :KK34:

arkadaşlar ben iki defa fal baktırdım..ama çıkmadı :)) bunalımdayken öylesine merak ettim binnaz ablada kahve içtim fotoğraf çektim yolladım :)) insan kısmı iştee..bunalımda olmaya görsün neler yapıyo :) pişman değilim..ama saçma işte..benimkiler çıkmadı.:)

X