Bioder Kullananların Paylaşım Alanı

ben kaş çevresine kullanıyorum,kaşımı aldırdırktan sonra çevresine sürüyorum. 1 ay kesin kaş aldırmaya gerek kalmıyor,düzenli kullanmadığım için tekrar aldırmaya gidiyorum. kaşlarda çok iyi oluyor.

allaha şükür yüzümde bişi yok ama uyarın için sağol arkadaşım
işin garibi olması gereken yerlerde yok kollarımda var benim rengleri koyu değil çok sıkta değiller ama rahatsız ediyolar beni kollarda işe yararmı peki:uhm:

düzenli kullanırsan yarıyo canım.. benim ablam kullanıyo.. çokda güzel azaldı kollarındaki kıllar.. Başka bi tanıdığımda malum bölgesine kullandı onda da azalma var... Bence kullan..

arkadaşlar..bioderin yan etkisi olan yağlanma ve sivilceden şikayetiniz varsa eğer...

bioderle aynı işi gören EPİTEN adında da bir krem var...üstelik epitenin cilt tiplerine göre ayrı ayrı çeşitleri var....

bu da aklınızda olsun...daha alıp kullanmadım ama her zaman alternatif bir isim bilmek iyidir

Başka bi tanıdığımda malum bölgesine kullandı onda da azalma var... Bence kullan..

ama sanırım o bölgeye kullanılması sakıncalı sitesinde öyle yazıyor
yoksa bende kullanmak istiyorum zararı olmayacağını bilsem :uhm: çoğaldılar bea :çok üzgünüm:

Kızlar ben de başlamak istiyorum ama yakın zamanda çocuk da istiyorum. Aslına bakarsanız belki kaç ay çocuk olmayacak ama yine de tehlikeye atamıyorum işte. Ya olursa diye. Siz ne önerirsiniz?

ama sanırım o bölgeye kullanılması sakıncalı sitesinde öyle yazıyor
yoksa bende kullanmak istiyorum zararı olmayacağını bilsem :uhm: çoğaldılar bea :çok üzgünüm:

canım o bölgeye kullanmak şu şekilde sakıncalıdır... aşşaalara sürmemek şartıyla... üst kısmına kasıklarına falan kullanabilirsin... aşşalara sürme çünkü oranın ph'ı bilmem nesi farklıymış, ondan yaramayabilir.. ama kasıklarına falan kullan...

ben de 6 aydır düzenli olarak sir yaptırdıktan sonra yüzüme uyguluyorum ama bi faydasını gormedim

kızlar bende yüzüme kullanmaya başladım.bir hafta oldu.tüylerde bir yumuşama hissediyorum.sanki şimdiden geçiktiriyor.umarım faydasını görürüm.birde ben bu siteyi bioderle ilgili yaptığım araştırmalarda keşfettim.yani şimdiden bi kazanç sağladı.hepinize kolay gelsin bacılar.herkese tüysüz günler diliyorum!!!

Bende 1 Aydir Kullaniyorum Kol Bölgeme Ve Faydasini Gördüm Umarim Devam Ettirebilirim

ben de ekim ayından beri kullanıyorum.her zaman düzenli de kullandığımı söyleyemem .ama gerçekten faydasını gördüm.şimdide serumunu takviye edeceğim.hem krem hem serum bakacağız artık.
ağda yapmıyorum artık .çünkü o kadar çıkmıyor çünkü.

Arkadaşlar Lütfen Bu ürünlere Para Vermeyin özellikle Serum'a

Serum'u Koyduklari şişeler Patliyor ürün Ziyan Oluyor. (isitin Diye Kullanim Broşüründe Yaziyor)

Firmaya Açtim Söyledim şişeler Genleşmiştir Olabilir Diyor çikiyorlar Içinden.

Iki Paket Aldim 140 Ytl Para Verdim Içime Oturdu Bu Para!!!!

Sevgiler

ben de az bir süre kullandım kaşlarım için. etkili oldu. eğer deva etseydim çok güzel olacaktı da sabredemedim.

bioder serum u 2aydır yüzümde kullanıyorum.tereddüt etmiştim yüzümü aldırırken ama korktuğum gibi olmadı.zayıf olan tüyler çok azaldı.sert olanlarda ise hafif incelme var.hatta sadece gıdımdakiler gözle görülüyo yüzümdeki ince tüyler yok sanki.ayrıca şişeyi açıp ısıtılırsa patlıycanı sanmıyorum.

canım şişeyi kaynattında mı patladı nooldu anlamadım ama bende öyle bişe olmadı. Açıyorum musluğu,sıcak tarafa getiriyorum.Koyuyorum bi kaba.Serumuda içindeki su ılınana kadar bekletiyorum. Öyle kaynar olmuyo serum.sadece ılınıyo..

arkadaşlar ben bioderi tavsıye etmıyorum bır kere cok uzun zaman sabretmek gerekıyor bırde kokusu cok kötü ben capilex diye buna rakip bır ürün cıkmış onu denedim cokta memnun kaldım hem bır bucuk iki aylık zamanda sonuç verdi hemde kokusuyla benı rahatlattı tanıdığım herkese tavsıye ediyorum onlarda kullanmaya başladılar

yüz için serumunu aldım,bakalim işe yarayacak mi?kullanip faydasini gören var mi ki...

fiyati ne kadar??

canım fıyatları spreylosyon 44 ytl
krem 42 ytl
jelide 28 ytl miş
bence değer düşünsenize daha kısa sürede daha kesın sonuc elde edeceksınız zaman diğerlerıne göre ücte bir oranında düşüyor bıoderden cok az bır farkla satılıyor dedim ya bence değer

X