Bioder Kullananların Paylaşım Alanı

Ben Kaynamiş Suyu Bi Tasa Koyuyorum.. Içinede Serumu Birakiyorum...
Serum 5 Dakkada Isiniyo Zaten.. Ondan Sonra Uyguluyorum...
Bi Patlama Vs Olmadi Hiç şükür...
3. Kürümü Yaptim... Vücud Için Olanini Kullaniyorum.. Bu ürüne Inaniyorum.. Inşallah Bi Sonuç Alirim 6 Ayi Tamamlamaya Kararliyim..

Ondan Sonra Yüz Için Olanini Alicam Eğer Memnun Kalirsam Tabi !)

arkadaşlar ben ağdayı beceremeyenlerdenim.ben tüy dökücü krem kullanıyorum.ama bioder de kullanıyorum.kıllarımdan ne kadar sürede kurtulabilirim.bioder in geç çıkarma özelliği varmı acaba.mesela ben her hafta almak zorundayım bunu 2 haftaya çıkarabilme imkanı varmı bu şekilde kullanan varmı.yardımcı olabilirmisiniz.şimdiden öpüyorum hepinizi....:1hug:

ah canım be,bizde bu tüy sorununa bi çare arıyoruz ama kesin bi çare bulunmuş diğil bisürü şey öneriliyo ama kesin bu bitirdi diyen yok.sen araştırmaya devam et bulursan bi çözüm bizede söle.

arkadaşlar ben ağdayı beceremeyenlerdenim.ben tüy dökücü krem kullanıyorum.ama bioder de kullanıyorum.kıllarımdan ne kadar sürede kurtulabilirim.bioder in geç çıkarma özelliği varmı acaba.mesela ben her hafta almak zorundayım bunu 2 haftaya çıkarabilme imkanı varmı bu şekilde kullanan varmı.yardımcı olabilirmisiniz.şimdiden öpüyorum hepinizi....:1hug:

bildiğim kadarı ile bioder i kılları kökünden aldıktan sonra kullanmalısın
tüy dökücü krem bi nevi jilet gibi yani kremle tüyleri aldıktan sonra bioderin işe yarıyacağını zannetmiyorum ama
bioder ve kıl sorunlarıyla ilgili bir sürü konu var vücut bakımında onları bi oku istersen

CANIM İLONA NINDA DEDİĞİ GİBİ BİODERİ TÜYLERİ KÖKÜNDEN ALDIKTAN SONRA KULLANMAN LAZIM...ZAMANIN BOLSA İYİ GELEBİLİR...BİR ARA BENDE KULLANDIM AMA DEVAM ETMEDİM..AMA BİR AN ÖNCE KURTULMAK İSTİYORSAN LAZER EPİLASYON YAPTIR DERİM...UZUN VADEDE KUAFÖRE GİDİP ALDIRMAK,BİODER KULLANMAK GİBİ MALİYETLERİ DÜŞÜNÜRSEK DAHA AVNTAJLI VE KISA SÜREDE KÖKTEN ÇÖZÜM...BU ARADA BİODERİN BİRDE AMPÜLLERİ VAR...KONSANTRESİ ARTIRILMIŞ OLARAK AYDA ÜÇ KEZ KULLANIYORMUŞSUN...BEN ECZANEDE OKUDUM TÜYLER ALINDIKTAN SONRA AMPÜLÜ ISITIP ÜÇ GÜN SÜREYLE ALINAN BÖLGEYE SÜRÜYORMUŞSUN...AMA DEDİĞİM GİBİ İMKANIN VARSA EN İYİ ÇÖZÜM LAZER EPİLASYON...UMARIM İŞİNE YARAR BİLGİLERİMa.s

ben emla krem ve bioder aldım çorumda capilex bulamadım
işe yarar inşallah
emla kremi ilk defa kullanıcam.

bacım bende 1 aydır kullanıyorum düzenli kullanıldıgı zaman faydası oluyor bende hemen kıllarda yumuşama ve azalma oldu küçük tüpleri var onların denemk istiyorsan önce ondan al dene derim en az 6 ay düzenli kullanacmışsın ama bende serumu çıktıya onu denemek istiyorum onu ayda sadece 3 kez kullanıyormuşsun

merhaba arkadaslar,yeni üye oldum ben bu siteye.ben bioderi yenı kullanmaya başladım kapsul aldım yuz için bakalım neolucak.fakat sir agdayla yüzümü aldım felaket oldu isilik gibi her tarafım bi önerisi olan var mı?siz nasıl yapıyosunuz.:)

kıl dönmeyi yada isilik gibi oldugunda sodayla yıka yada sil normalde de sürekli kullanabiliyorun hiç bir zararı yokmuş kıl dönmelerine iyi geliyor soda istersen bir dene derim

bacım bende 1 aydır kullanıyorum düzenli kullanıldıgı zaman faydası oluyor bende hemen kıllarda yumuşama ve azalma oldu küçük tüpleri var onların denemk istiyorsan önce ondan al dene derim en az 6 ay düzenli kullanacmışsın ama bende serumu çıktıya onu denemek istiyorum onu ayda sadece 3 kez kullanıyormuşsun

merhaba aylincim,

sen bilirsin ama serum bana mantıksız geldi.Tüm vücuduna uygulayacaksan belki olabilir ama kol altı ve bikini bölgesi için kullancaksan yarısı yetiyormuş serumun ve açılmış serumu eczacının dediğine göre 1 gün saklayabiliyormuşsun.
1.ve 2. gün ilk serumu kullandım diyelim.3.gün ikinci serumu açman gerekecek ve artanını atmak zorunda kalacaksın yada 4.günde süreceksin.Dört gün sürmenin belki sakıncası olabilir ama

Bioder serumun Fiyatı 69 ytl.

Her ay 69 ytl vermektense kremini almak daha mantıklı geldi bana.
Ben kafanı karıştırmamışımdır umarım öpüyorum

:uhm:
:dance::dance::dance:

Yok ama, içinde bir hafta dayanacağı yazıyor serum şişelerinin. Sizce yüz için olanıyla vücut için olanı arasında bir fark var mı içerik olarak?

selam arkadaşlar ben bioderi her gün düzenli olarak 4 ay yüzümde kullandım çıkanları aldığım için çok farkedemedim 1 kutu bitti denemek için 1aydır kullanmıyorum ama enaz yüzdeelli azalma var çıkanlarda çok zayıf olarak çıkıyor şimdi tekrar alıcam memnunum bana çok iyi geldi

arkadaşlar bioder kremi düzenli olarak hergün kullanıyorum.
Şimdi tüyler çıkmaya başlıcak sanırım.Elimi sürdüğümde ise çok acıyor ve kaşınıyor.Kullanan arkadaşlar bu normalmi?
Tüylerin çıktığı yerlerde ise kırmızılıklar var.Siz nasıl kullandınız?
bilgi verirseniz sevinirim.:a015:

Bende öyle birşey olmuyor pek. Bazen bacağımda tüyler çıkacağı zaman kızarıklık oluyor ama bioderden değil, (çünkü bacağıma bir tek serumunu sürüyorum) tüyler çıkmakta zorlandığı için oluyor. Belki senin de öyledir, alerji yapsa ilk kullandığında yapardı diye düşünüyorum.

Bende öyle birşey olmuyor pek. Bazen bacağımda tüyler çıkacağı zaman kızarıklık oluyor ama bioderden değil, (çünkü bacağıma bir tek serumunu sürüyorum) tüyler çıkmakta zorlandığı için oluyor. Belki senin de öyledir, alerji yapsa ilk kullandığında yapardı diye düşünüyorum.

alerji olarak düşünmüyorumda bir yan etki olabilir belki kullanmaya devamı etsem yoksa bıraksammı bilmiyorum.Ağdadan önce ve sonra temizliğinede çok önem veriyorum.Sabunla yıkıyorum.Daha önce böyle birşey olmamıştı.Bioder kremi kullanınca oldu.2.Gündür böyle.Geçermi acaba hiç bilmiyorum.:sm_confused:

slm arkadaşlar:) 11 gün önce bioder seruma başladım.özellikle kol altı ve kasık bölgesi için ihtiyacım vardı.bacaklarıma da sürdüm.aynen tarif edildiği gibi uyguladım.bi sorunla karşılaşmadım(sivilce, yanma...vb.) ama şimdi tüyler çıkmaya başladı ve aynen sadece ağda yaptığım zaman çıktığı gibi. yani çıkarken kaşıntı oluyor,ve azalma yok gibi geldi.gerçi daha 1 seans yaptım,acele mi ediyorum acaba? serum olduğu için ilk seferde bile bi fark görürüm sandım.bu arada 2. seansı beklemeyip bi de capilex krem alıp takviye etsemmi diyorum? ne dersiniz? ilk seferde değişiklik göreniniz var mı?

Güzelim Ben Kullanmadim Fakat Kayinvalidem Ve Bir Arkadaşim Kullaniyor Ikiside çoook Memnun Benim Ihtiyacim Yok Ama Olsaydi Bende Kullanirdim

canım enaz 3 yada 4 ay sonra etkisini gösteriyo bide çıkarken acıma kaşınma oluyorsa kese yapmayı dene vücut ölü deriyi atmakta zorlanıyor oyüzden acıyo bendede bacaklarda oluyodu sık sık kese yapınca düzelmeye başladı kolay gelsin

canım enaz 3 yada 4 ay sonra etkisini gösteriyo bide çıkarken acıma kaşınma oluyorsa kese yapmayı dene vücut ölü deriyi atmakta zorlanıyor oyüzden acıyo bendede bacaklarda oluyodu sık sık kese yapınca düzelmeye başladı kolay gelsin

merhaba
ben bioder krem kullanıyorum.Ağdadan sonra hergün düzenli olarak kullandım.Şimdi tüylerin çıkma zamanı geldi.Sivilce Kaşıntı,kıl köklerinde kırmızılık var ve elimi sürdüğümde çok acıyor.Bir yan etki olabilirmi?Malum bölgedede kullanmıştım.benneyaptımki
çok acıyor sen sadece kesemi yaptın.Kremi süremeye devam ettinmi ara verdinmi birkaç gün?:çok üzgünüm:

slm arkadaşlar:) 11 gün önce bioder seruma başladım.özellikle kol altı ve kasık bölgesi için ihtiyacım vardı.bacaklarıma da sürdüm.aynen tarif edildiği gibi uyguladım.bi sorunla karşılaşmadım(sivilce, yanma...vb.) ama şimdi tüyler çıkmaya başladı ve aynen sadece ağda yaptığım zaman çıktığı gibi. yani çıkarken kaşıntı oluyor,ve azalma yok gibi geldi.gerçi daha 1 seans yaptım,acele mi ediyorum acaba? serum olduğu için ilk seferde bile bi fark görürüm sandım.bu arada 2. seansı beklemeyip bi de capilex krem alıp takviye etsemmi diyorum? ne dersiniz? ilk seferde değişiklik göreniniz var mı?

ben ilk seansta farkı gördum. ama sürdüğün yere de baglı. tüm bacagıma sürdüm, dizimin üstünde kalan kısımların yarısından çogu gitti ama dizimin altında kalan kısımda daha az etki etti.

X