Bir derdim var lütfen kızlar yardımcı olun akıl verin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Aynen öyle yapıyor çok cimri biridir . Bana verdiği tüm parayla eve alışveriş yaparım bana şu zamana kadar bir defa hediye aldı o da Dyson 2 senede aldığı tek hediye bh

düşünmüyorum tabiki sma şu an yapacak bir şeyim yok
Peki neden hem cimri hem karısına hırsız diyen bir adamdan hamile kalmaya çalışıyorsunuz?

Napayım çok büyük kavga etmiştik ben de bir anlık sinirle gittim bir süre otelde kaldım kendisi de iyi yaptın iyi ki aldın demişti şu son zamana kadar
Madem ayrı mal para rejiminiz vardı, o zaman almayacaktınız. Bu kuralı neden başta kabul ettiniz onu da anlamış değilim ama…! Kuyruğunuzu kıstırıp ya evde oturacaktınız ya da ailenize gidecektiniz. İllaki kocamla kavga ettik demeniz gerekmiyordu. Yanlış yapmışsınız.

Madem ayrı mal para rejiminiz vardı, o zaman almayacaktınız. Bu kuralı neden başta kabul ettiniz onu da anlamış değilim ama…! Kuyruğunuzu kıstırıp ya evde oturacaktınız ya da ailenize gidecektiniz. İllaki kocamla kavga ettik demeniz gerekmiyordu. Yanlış yapmışsınız.
Ya zaten yanlış yaptım diyorum ? Pişmanlığım da var bunu belirttim yargılamayın dedim o yüzden neden bi çabayla yargılamaya çalışıyosunuz. Eve sürekli temizlikçi geliyor suç onlara mı kalsaydı yaşlı başlı kadınlara eşime dürüst olup söyledim kötü mü yaptım ? Şimdi de ödeyeceğim ailemden isteyip diyorum sadece nasıl isteyeceğimi bilemedim onu sordum

bebek bu evlilikte hiç bir şeyi düzeltmez. Bebek saçma sapan ilişkileri düzeltme aracı değil.
Seni hiç ilgilendirdiğini düşünmüyorum ayrıca bu konuyla bebeğin ne ilgisi var? Kürtaj olduğum dönemde beneği aldırmadan önce eşim üstüme titriyordu bilmediğin konularda konuşma

Ben bebek istiyorum gidip başkasından mı hamile kalayım ne saçmalıyorsun ? Belki bebek olsa daha iyi olacak aramız ?
Adam kaç yıllık karısının aldığı 40 bini burnundan getiriyor siz hala aramız belki daha iyi olacak diyorsunuz. Can çıkar huy çıkmaz derler. Kocanız pintoş belliki, ve muhtemelen hep pintoş kalacak.

Zengin koca avcısı kızlar gelsin de bu konuyu okusun 😀 varlık için de yokluk nasıl yaşanır en güzel örneği…
Ne alaka zengin koca avcılığıyla ne kadar aptlc bi yorum bu ? Eşimden ailemin durumu bin kat daha iyi severek evlenmiştim . Böyle olduğunu bilerek . 2 buçuk yıldır evliyim zaten ilk defa böyle bir şey yaptım başıma ilk defa bu durum geldi. Onun da sebebi belli

onun parasıydı bizde ortak bisey yok mal ayrılığı rejimimiz var o yüzden benim üstüme geliyor. Ailemden nasıl isteyebilirim
Ailenizden isteyin istemesine de,size hırsız diyen bir adamla evli kalmaya devam edecek misiniz?Bu arada habersiz parayı alıp gitmiş olmanız da asla kabul edilebilir bir şey değil.Sizin evlilik dinamiğiniz böyleyse bilemeyeceğim.

Ne alaka zengin koca avcılığıyla ne kadar aptlc bi yorum bu ? Eşimden ailemin durumu bin kat daha iyi severek evlenmiştim . Böyle olduğunu bilerek . 2 buçuk yıldır evliyim zaten ilk defa böyle bir şey yaptım başıma ilk defa bu durum geldi. Onun da sebebi belli
Ben zengin koca avcısı kızlara dedim sen neden üstüne alındın? Yarası olan gocunuyor. Tüm yorum yapanlara bu üslupla konuşuyorsun. Kocana yemiyor tabi laf etmek adam burnundan getirir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X