Bir Erkeği etkilemek ve peşinden koşturmak için tek yol

Yıllardır hep aşırı ilgi gösterdim ,şiştii şiştii ve beni kaybetme korkusu olmadı.Bugünden itibaren verdiğim ilgiyi geri alıyorum.

tamamende Kaçmak oLmaz..herşeyi yerinde yapmak Lasım adımız huysuz kendini begenmişe çıkmasın..:)
en önemli kozumdur artık bıktı biliyorum ama istedigimi yapmayınca beni seviyorsan lütfen diyorum:):)) ama bak hiç adil davranmıyosun diyo:KK70::KK70:

valla kızlar koşmayınca koşmuyor bu erkekler yada bana hep öylesi denk geliyor 2 3 gün aramıyorum adam hiçmi merak etmez yahu:)yok yok bana koşacaklar denk gelmiyor bence:KK55:

bir erkeği etkilemek vepeşinizden koşturmak için tek yol kaçmak kızlar.çünkü kaçan kocalanır:teytey:bu çok doğru bir söz tasdik edildi onaylandı vallahi.ilişkidede erkeğin sizden istediklerinden 10 tanesinden 9 una hayır demeniz gerek.hayır kelimesine aslında bayılır onlar.ve her zaman zor kadınları severler.her şeye evet diyen bir bayan hiç istemezler.bunlar benden size tavsiyeler.bu konu hakkında görüşerinizi bekliyorum şekerler:asigim::kahve:

Bilmiyorum "kacan kocalanir" diye bilerek mi yazdiniz! Asil yazmak istediginiz kacan kovalanirdiysada kesinlik yanlis yazdiginiz cok daha guzel :KK60: :KK66:

Kacan KoCalaniyor erkekleri kapiyor :KK1:

doğru kaçan aksilik eden değerli olur ben herşeye he dedim de ne oldu ahanda böyle bir kenara atılmış olmakla layığımı buldum...

kacan kovalayan iliskilerde mutlu son tamamen bir hayal. taktik olarak kaciyorsanizda bu sahtedir ve zaten hic uzun surmez..

haha bende farketmeden yapıyorum bazen bunu. normalde her zaman telefonlara cevap veririm şak diye mesaj atarım. bazen okuldan dolayı ya da dışardayken telefona cevap veremiyorum hemen "nerdesin, neden mesaj atmıyosun, aradım be seni, yoksun" oluyo :))

15aylık evlıyım ve bu söz ancak bekarlara gecerli...
adamlar dıyorkı ımzayı attık ne kaçması ne kovalaması... sadece bazı konularda naz yapıcaksın asırıya kaçmamak kosuluyla tabıkı...
nıkahım dugunumden 10ay once oldugu için..ben kafam kızınca bazende naz yaparak eşime ''şuan nıkahlıyız dıye beni çantada keklık sanma henuz senın olmadım! istesem senı bosarım dedım'' neyseee dugununmden sonrakı haftalarda bunun acısını benden çok iyi çıkardı..oyuzden kızlar eger ciddiysenız bu kaçma işini fazla abartmayın.. benden tavsiye.

bunu bi taktik olarsak uygulamaya calisamam
ben yaa ortayi bulamam heralde.
he simdi kacmam gerekiyo
yok simdi fazla oldu diye yapamam:KK70:

bunlar zaten kendiliginden oluyo bence
kim birinin her dedigine tamam derki
yada hic gururu incilmezmi bu insaninda hep ilk arayan o olur...

Arkadaşlar bana ada akıl verin..erkek arkadşımla ayrıldım..hemde annemle tanıştırmışken herşey yolunda giderken..konu söz veriyo ve tutmuyor.. bu konu benim için önemli olsa bile..kavga ettik.. istenmeyen sözler söyledik..o da bende.. senden bıktım felan dedi..kırıcı sözlerde söylendi..daha doğrusu inatlaştık. oda seviyo bende ama ben ağladım felan karşısında küçük düştüm. hem seviyorum hemde sözünü tut öyle gel dedim.aradı ama yine istediğim değer verdiğim şeylerle ilgili verdiği sözler tutmak için değil..sonra yaparım felan demek için..banahlerle yani..yine rotar rotar...off...en son 3 gün önce aradı..bende aradım bak dediklerimi yap felan gibilerinden..baktım olmadı görürsün bak isteyenler var..cumartesi gelcekler dedim..sinirlendirme sözlenirim bak dedim..bunu bazen yaparım herlade ondan olsa gerek yemiyor artık..aramadı.sormadı..beni çok sevdiğini biliyorum ama 4 yıl artık sakız gibi oldu herşey..bide biliyor ondan ayrılamam çok seviyorum..cumartesi aramadı bile...bende aramadım artık..3 gündür bende aramıyorum..ay hayret bşey belki gerçekten sözlencem inat olsun diye..niye aramıyor yahu..bu kadar mı emin benden...kızlar yardım..ama kaç kez ayrılıp barışmış bir çiftiz..gerçekçi fikirlerm verin bana.inanın oda seviyo beni..ama o tipik bir oğlak ..NOT : genelde 4 yıldır o benim peşimden ayrılınca gelmiştir..:KK59:

Tamam valla kaçan kovalanır da, önce o kaçma kovalama evresine gelmek lazım. Nasıl ilgisini çekebilirim ki bilemiyorum çok zor. Yani o hep kendi halinde... Biraz akıl verin arkadaşlar ne olur yani..

bendeevli olarak tamamen katılıyorum
dediği bişeyi yapacak dahi olsanız başta ve hatta o işi yapana kadar hep hayır demelisiniz ...
diyorum çünkü ben gibi olmayın diye :KK43:
ben eşimi o beni sevdi diye sevmeye başladım daha doğrusu sevmek için kendimi zorladım ve sevdim..ama zaman geçtikçe onun bana olan o eski ilgili alakalı sevgi dolu hareketleri bittikçe busferde ben onakendimi yeniden sevdirmek için herşeye hemde ağzından çıkan herşeye evet dedim..
ve sonuç..
dahada sıkıldı.. ve başka biri ile bir ilşkisi var..

bende sevgilimi sevmek için çok uğratım hiç sevmezdim sonra bana yalan söyledi ve ben bunu affettim bir kaç kez oldu şimdi onu seviyorum ve iklgisi azaldı arkadaşlar bu yüzden ilgimi alakamı keseceğim bende

X