Bir Erkeği etkilemek ve peşinden koşturmak için tek yol

Kızlar ilişkinin akışı şu şekilde olmalı

1- Erkek kızdan hoşlanır
2- Ona yaklaşmaya çalışır
3- Kız bunun farkına varır
4- Görmemezlikten gelir ama ondan hoşlanmışsa sürekli onun yakınlarında dolaşır sırf ona daha çok acı çektirmek için
5- Erkek artık dayanamaz açılır
6- Kız dalga geçer gibi bi cevap verir. "Ama ben sana hiç o gözle bakmadım kiiii...Zamana bırakalım mı ne dersin"
7- Erkek hoşlanıyosa buna hayır demeyecek
8- Aradan zaman geçtikçe kız da hoşlandığı için fırtınalı bir birliktelik başlayacak. Henüz adı konmayacak , herşey çok gizemli bi şekilde sürecek. Erkeğin bizim durumumuz şimdi ne diye sormasına fırsat bile verilmeyecek. Bi taraftan ona sevginizi belli edeceksiniz, bi taraftan bi ilişkiye başlamamış gibi yapacaksınız. O bunu daha çok büyüleyecek. Kafa yoracak sizin için ..
9- Sonra sevginizi sonuna kadar belli edeceğiniz zaman gelecek. O kadar sevginizi belli edeceksiniz ki gözleri kör olacak kendinden geçecek....
10- Bi müddet sonra ilginizi azaltmaya başlayacaksınız. Artık eskisi gibi çok değer verdiğinizi göstermeyeceksiniz.
11- Bu defa erkek eski sizi tekrar bulabilmek için elinde avucunda ne varsa dökecek ortaya. Sizin eski hallerinizi anımsatan en ufak bi yaklaşma onu mutlu edecek...

Yani sözün özü... Önce onu ne kadar mutlu edebileceğini göster, sonra kaççç süprizzzzz:dance:

waaaowwww bu kadar güzel bi özet okumamıştım. özellikle kızın aa ben sana o gözle bakmamıştım zamana bırakalım demesinden sonraki süreçte erkekler her an kazanma heyecanı yaşıyorlar buda onların fazlasıyla hoşuna gidiyor. ve bizde bu sürede bizim için yapabileceklerini bizi ne kadar istediklerini görmüş oluyoruz. sevdim bunu :):KK53:

kızlar herhalde benim kadar beteri yoktur bu konuda. erkek arkadşım inanın bir türlü gidemiyor. sonra kızıyor ben ne dersem o diye. tamam diyorum yine bildigimi yapıyorum. kusura bakma sevgilim.

birşey anlatmak istiyorum. benim ev arkadaşım ve sevglisi 3 yıldır beraberler. çocuk çok aşıktı ilşki bu şekilde başladı. kız da çok aşık oldu. ama şuan 3sene geçti beraber para biriktiriyorlar evliliklerinde kolaylık sağlaması için. bu durumda bile çocuk kıza demiş ki sen benimle evlenir misin bilmiyorum hala emin değilim demiş. yani kız öyle bi korku vermiş ki bunca hazırlıklarına rağmen kızın onunla evleneceğine emin değil. çok fena vur kaç yapıyor halaaa.

amaaaan ne dramlar ne dramlar. hiç uğraşamam valla. olursa olur, olmazsa yapacak bir şey yok. peşten koşturmak falan da ortaokulda kaldı gibi geliyor.

Kizlar peki ilgiyi sevgiyi azaltinca birden , sen eskiden boyle degildin noldu ki filan sana diye sorarsa... ne cevap vermemiz gerekiyo ??
Yooo ben eksiden de boyleyim mi dicez?
:44: :44: :44:

hani birkaç sayfa önce yazılan ilişkinin başlama süreci vardı ya. ben onu çok beğendim. ama sonra bu gün aklıma geldi de benim hiç süreçlerim böyle olmuyor. yani aman işte dur arkadaş olarak kalalım bakarız ilerde dediğim olmadı. çünkü benim son ilişkimde kabul ediyor musun etmiyor musun dedi direkt. ne deseydim. zaten o cevabı almadan zamana bırakacak biri değil. illa cevap ver dedi bende kabul ettim:KK3::KK9:

Kizlar peki ilgiyi sevgiyi azaltinca birden , sen eskiden boyle degildin noldu ki filan sana diye sorarsa... ne cevap vermemiz gerekiyo ??
Yooo ben eksiden de boyleyim mi dicez?
:44: :44: :44:

en kötüsü de bu anlıyor soruyor hele ki taktik gereği yapıyorsan rezil olduğumuzun resmi:13:

Bir tek erkeğin bile tek bir huyu yokki birden çok var. Bütün erkeklere tek bir yol demek daha da ımkansız :KK70: ayrıca onlar bunları kasmıyorlar bu arayıslara gırmek bıraz olumsuz gibi. dedıklerınzın de işe yaradıgı zamanlar var ama ne anladım kaçıp kovalamaktan neden beni peşlesinki karşılıklı orantılı ılgı gösterip sevemedikçe :KK70: bide böyle peşinden koşturma triplerine giriyoruz sonra da neden soğudu benden neden başkasında aradı. e sende bulamadı da ondan :KK70: biz de az değiliz.

bi benim nisanlimda ters tepiyor bu. ben aramasam hayatta aramaz eger tartistiysak...biktim artik...

çok sinir edici bir durum. Belki de zaten siz arayacaksınız diye bildiği için yapıyordur. Ama zor cidden,sonuçta siz de bazen nazlandırılmak istersiniz.

Son düzenleme:
sormayin..bir tartismamizin ertesi günü aradi ve bana dedi ki ,,neden aradigimi bastan söyliyim. iki gün sonra sen beni aradiginda ,,bak yine ben seni ariyorum'' lafini duymamak icin aradim..''
böyle bi iliski yani

ah işte aynı böyle bir odun da bende var ben aramasam akşama kadar aramıyor.ben arayıp niye aramıyosun dediğimde de sen neden aramadın sen inadından aramıyosun bende inadına ramadım diyor böyle bir erkek olabilirmi ya ben den çok o bana naz kapris yapıyor

ah işte aynı böyle bir odun da bende var ben aramasam akşama kadar aramıyor.ben arayıp niye aramıyosun dediğimde de sen neden aramadın sen inadından aramıyosun bende inadına ramadım diyor böyle bir erkek olabilirmi ya ben den çok o bana naz kapris yapıyor

aynısından bende de var bir tane :KK53::KK52:

güya karşı taraf erkek ama ben daha çok naz çekiyorum :KK53: çok ilginç gerçekten...demek ki bizim de kısmetimiz böyle :KK37:

aslında taviz vermiceksin işte aramıyomususn iyi peki sen aramıyosan arıcaklar bulunur diyip gitmediğimiz için oluyo bunların hepsi

X