Bir Erkeği etkilemek ve peşinden koşturmak için tek yol

kaçanı oynayacaksın :21

hep açık kapı bırakacaksın yakından onu gözü gibi izliceksin fakat bir o kadar da uzakmış gibi davrancaksın neyi sevdiğini neyi sevmediğini bilceksin ona göre davranmaya çalışıp aynı zamanda dikkatini çekmeye çalışarak ilgisizmişin gibide olacaksın

biraz karışık olabilir bunu yıllar önce yapmıştım sonuç %100 başarı
sırılsıklam aşıklık %100 bağlılık :32

kolay gelsin
:64

kaçan kovalanır gibi ortada bir teori var. ama buda bir yere kadar ...çok kaçmak çok kovalamak insanları yıpratır sonra da ne oluyor bayanlar diyor ki.. yıllarca peşimde koştu sonra ben kabul ettim o beni bıraktı... kaçmak kovalamak heyacanlı sanırım ama sonrası daha kötü en iyisi kendin olmak ne kaçmak ne de kovalamak... aşkta taktik olmaz bana göre..ben hiç yapmadım yapamam da... yap deselerde yapamam...

ben nasılsam karşımda ki de öyle olmalı.. benim istediğim de bu...ne kaçmak ne de kovalamak...sadece sevgi ve aşkı paylaşmak..

kaçıp kovalanmak başarıya ulaştıran bi taktik
bizzat denenmış ve başarıya ulaştığım bi yoldur bu :21:
karşı tarafın bana ilgisinin olduğunu fark etmesem tabiki ne kaçarım nede kovalanmayı beklerim çünkü bu hayal kurmaktan bi adım öteye gidemez .

bi ışık olacak ki yol alacaksın !

bi de gerçek olan şu ki abartmayacaksın dozunda bırakacaksın sen artık çabalamayı bırakıp karşı taraf sana gelmeye başladıysa tamamdır diyip taktiği sonlandıracaksın :nazar:

işin suyu çıkartılırsa bu kez sen kovalarsın ama kaçanı yerinde bulabilirsen tabiiiiiiiiiii.......... :84:

Aşkı erkekler bu hale getiriyor ne yazıkki tavlayana kadar her şey güzel ilk günlerde öyle.sonra geri çekilmeye başlıyolar e biz kızlarda bağlanmış oluyoruz bi kere duygusalız ya.ondan sonra roller deişiyor heleki benim gibi uzun süren bi ilişkiyse yandınız sen aramazsan o aramıyor bile ete kaka götürmeye başlıyosun hele birde evlilik istemeye başladınmı her gün bir bahane dinliyosun nikah masasına götürcem diye böyle taktik peşinde koşmaya başlıyosun işte neden böyle bu erkekler neden

Aslında yine biz kadınlar bu hale getiriyoruz kadınlar o kadarhazırki her şeye.erkek artık elini sallasa 150 si erkek istediği kadını anında elde ediyor artık.evlenmeye ihtiyacı yokki.ancak çok aşık olursa evlenmeye kalkıyo onda da en ufak bi pürüzde kaçıyo çünkü yerine rahatlıkla başkası geliyo hiç naz fln çekmeye gerek kalmıyo biz kadınlar bu kadar kolay kucaklarına düşmesek bunlar bizi bu kadar değersiz hale getiremicek ama yok kadınlar şimdi çok kolay ne yazıkki

Bazen de bu erkekler abartıyor iştee istediğin kdar kaç olmuyo,nişanlanıyo evleniyo ama seni unutamadım karımı sevmiyorum diyo :KK53:

bu konuda yani konuş konuş bitmez herhalde :) kızlar ya bişi danışcam. eski erkek arkadaşım başka biriyle berabermiş
kız fena halde yapışkan. yani facebooktan gördüm bende kız duvarına falan yazıyor cevap vermiyor. hiç oralı olmuyor.
kızın yaşı da küçük değil yani 26-27 yaşında birinden bahsediyoruz. ben azcık tanıdıysam cevap vermemesi bunları yazma demek ama kız çok yapışık ne dersiniz biter mi böyle bu ilişki ? kız çok da tecrübeli onu da söyliyim. :KK53:

bu konuda yani konuş konuş bitmez herhalde :) kızlar ya bişi danışcam. eski erkek arkadaşım başka biriyle berabermiş
kız fena halde yapışkan. yani facebooktan gördüm bende kız duvarına falan yazıyor cevap vermiyor. hiç oralı olmuyor.
kızın yaşı da küçük değil yani 26-27 yaşında birinden bahsediyoruz. ben azcık tanıdıysam cevap vermemesi bunları yazma demek ama kız çok yapışık ne dersiniz biter mi böyle bu ilişki ? kız çok da tecrübeli onu da söyliyim. :KK53:

şekerim böyle yapışıklar kolay kolay bırakmazlar benimde var bi tanıdığım ordan biliyorum:))) bi arkadaşın sevgilisi neler neler yazıyo kız çocuğun duvarına çocuk şoklar geçiriyo fakat yedi senedir beraberler ayrıldılar yine barıştılar ve sanırım evlenicekler:88:

şekerim böyle yapışıklar kolay kolay bırakmazlar benimde var bi tanıdığım ordan biliyorum:))) bi arkadaşın sevgilisi neler neler yazıyo kız çocuğun duvarına çocuk şoklar geçiriyo fakat yedi senedir beraberler ayrıldılar yine barıştılar ve sanırım evlenicekler:88:

bunu korkarak söylüyorum ama bizim zamanında yapmamız gerekni onlar yapıyor.bi kaptırdıkmı da böylelerine kurtarabilene aşk olsun:KK50: bazen nefret ediyorum hemcinslerimizden sırf bu yüzden.. benim eski erkek arkadaşımında bir çıktığı var şimdi:KK43: kızı sevmiyor belli :KK1: başka biri olsa bilmiyorum dayanabilirmiydi. erkek arkadaşım o kadar isyan yanlız şarkıları paylaşıyor... şarkıları geçtim notlar sözler yazıyor sensizlik nasıl geçer diye uzakları sevdasını anlatan sözler paylaşıyor ama kız ayrılmıyor deli ediyor beniii:mad:

bunu korkarak söylüyorum ama bizim zamanında yapmamız gerekni onlar yapıyor.bi kaptırdıkmı da böylelerine kurtarabilene aşk olsun:KK50: bazen nefret ediyorum hemcinslerimizden sırf bu yüzden.. benim eski erkek arkadaşımında bir çıktığı var şimdi:KK43: kızı sevmiyor belli :KK1: başka biri olsa bilmiyorum dayanabilirmiydi. erkek arkadaşım o kadar isyan yanlız şarkıları paylaşıyor... şarkıları geçtim notlar sözler yazıyor sensizlik nasıl geçer diye uzakları sevdasını anlatan sözler paylaşıyor ama kız ayrılmıyor deli ediyor beniii:mad:

:)barısmak mı istiorsun tekrarD:

:)barısmak mı istiorsun tekrarD:

her ne kadar çok şey yapmış olsada yine de barışmak istiyorum...çünkü onu gerçekten çook seviyorummm..şimdiye kadar yaptıklarına hep göz yumdum ona güvenmem çok zor olacak heleki oğlak burcunda bir
insanken ama napım onu çok seviiyorum yanımda olsun istiyorum başkalarıyla adını duymaya facende başka kızlarla arkadaş olmasına dayanamıyorum.....:KK43:

yokmu bunları peşinde koşturmanın bir yolu arkadaşlar nedir bunun püf noktası acaba çomu zor bi erkeği elde tutmak

Kaçan sevgili neden kıymetli ?
Yapılan bilimsel araştırmalara göre bir ilişki sona erdiği zaman, terk edilen ki...şinin vücudunda çeşitli değişiklikler oluyor. Terk edilenin beyni, tehlike durumlarında salgılanan 'epinefrin' (adrenalin ) hormonunu üretiyor.

Bu hormon da tutkuyu artırıyor.Böylece terk edilen, ayrılmak isteyen kişiye daha çok aşık oluyor...
TEK YAPMAMIZ GEREKEN KAÇMAK SANIRIM :))))

X