Bir erkeğin önce neresine bakarsınız?

bir erkeğin ilk nesine bakarsınız:)

• Ankete Katılan
    842
ben önce dislerine ve ellerine bakarim temiz olmali bu cok önemli benim icin

valla ben önce bi boyuna posuna bakarım ne yalan söliim..tabi aynı anda temizliine bakarım öle sıraya konmaz bunlar valla.önce ona sonra buna bakarım die. .temiz olsun boylu poslu olsun yakışıklı olsun canımı yesin..daha ne kaldı ki demi..ha ha...ama ben de var bi tane zaten böle yazması güzel oluo:):nazar: :asigim: :Roflol: :Roflol: :Roflol: :Roflol:

ben dişlerine ve ellerine bakarım,diş temizliği benim için çok önemli ellerdeyse tırnak kesimi ve temizliği çok önemli

Kendime kızıyordum ilkönce ayakkabılarına baktığım için hani derler ya dozt yüze düşman ayağa bakarmış diye ben hep kendimi erkeklere karşı düşmanmışım gibi görürdüm demekki yalnız değilmişim çoğu arkadaşda ayakkabıya bakıyormuş.sırnaşık şeysırnaşık şey

Bende ilkönce ayakkabıya sonra ellerine sonrada gözlerine bakarım

Önce gözlerine bakarım (gözler kalbin aynasıdır)
Sonra ellerine, dolayısıyla tırnaklarına.....
Sonra dişlerine...

ben öncelikle ayakkabilarina bakarim.tertemiz ve guzel olmali. sonrada eller ve disler gelir.

ben öncelikle ayakkabilarina bakarim.tertemiz ve guzel olmali. sonrada eller ve disler gelir.:enbuyukfb::enbuyukfb:

ben önce
aklına bakarım...arkadaşlarına bakarım. görüntüsü o kadar önemli değil çünkü değiştirilebilir şeyler onlar.. ama dişlerine bakarım...

Bir erkeğin en çok D İ Ğ E R yerine bakarım

Oda neresi derseniz utanırım ya söyleyemem.
Olsun cvb vereceğim yinede içimde kalmasın:

Ense traşına:dance:

gülüşüne, yüregine, vicdanına gerisi bence önemsiz hepsi yerine yapılabilir şeyler

ilk önce dişlerine bakarım temiz ve düzgün olmalıdır. tabi elelride temiz olmalıdır. gözlerine ise daha sonra bakarım temizlik benim çin geçekten önemlidir.

once boyuna (kisaysa bastan bitti)
disi,eli,sacibasi,kisaca herseyiyle temizligi
ayakkabilarina
BAKARDIM(eskiden)naniknanik

X