Bir Garip Discord Mevzusu

elayse

Guru
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2013
60
-29
34
Arkadaşlar ben daha önce araba konularıyla ilgili yazmıştım ama artık olanlar bana kafayı yedirtecek. Daha önce boşanamam diyordum ama artık ciddi ciddi bu gündemimde, fakat biz evleneli bir sene bile olmadı babam da bir rahatsızlık geçirdi. Eğer boşanırsak nüksetmesinden korkuyorum. Bunu ertelemeli ve doğru taktiksel ilerlemeliyim. Şimdi olaya gelirsek pazar günü kocam evde yokken iş telefonuna bir mesaj geldi. Discord adlı bir uygulamadan bir kadın resimli nickden kedi resmi. O sırada eşim dışarıdaydı bu da dediğim gibi iş telefonu, birden fazla teli var iş gereği. Gözümle gördüm ki eşim kardeşiyle avmye gitmişti, discord adlı uygulamaya bir baktım ki (telefonlar arası entegre), sohbetin başı yok, eşim yazmış pişt( ki bu hitabı hep kullanır) kadın emoji atmış, eşim 20 dk sonra video mu geliyor yazmış, bana denk gelen mesaj ise kadın yatak üstünde kedi resmi atmış, eşim kaç gündür yoktu o gelince kedi geldi yazmış, yani kadın da evli. Eşim de orası yatak odası mı yazmış, ben öfkeyle bir stratejik hata yaparak eşimi aradım bu ne dedim, benim haberim yok dedi, kadına kimsiniz yazdım anlamadım neler oluyor yazmış, sonra eşim eve gelene kadsr kendi telefonundan halletmiş bir şeyler kadın listede ekli değildi. Bana diyor ki bu benim iş Discordum(cidden öylr sadece iş arkadaşları ve iş yeri e posta hesabıyla) kayıtlı, işten insanlarda var onlardan biri yazmıştır. Ancak eşimin adı soyadı resmi var, ben buna inanmadım. O inkar etse de ben aldatıldığımı düşünüyorum. Üstelik kadının hesabı da 12 aralıkta yeni açılmış, benim hissettiğim sanki zaten Başka bir platformdan ya da günlük hayattan tanışıyorlar sa Discord bilinmeyen bir uygulama olduğu için oraya geçmişler gibi. Arkadaşlar inanmak istesem de çok zor. Üstelik geçen ay bir gün benden habersiz bir iş için adliyeye gittiğini öğrendim(bir icra işi), bana kesinlikle dışarı çıktığını söylemesi o gün, sorsam hep evde. Bizim kapıştığımız bir konu olduğu için benden sakladığını söyledi ama ben artık onun sürekli evde olduğuna sa inanmıyorum. Tak diye boşanmak çok zor ama benim kafamda bitti gibi bu evlilik. Siz olsanız napardınız, sizde kesin aldatıldım mı? Nasıl stratejik davranayım, çok öfkeliyim, bugün bana evde olduğunu söyleyip adliyeye gittiğini öğrenince saatlerce telefonda kavga ettik, bana bir akıl verin

Arkadaşlar öyle öfkeliyim ki herkes benim evliliğime karşı çıktı, nasıl dik durur toparlanırım bilmiyorum

Kurcalama otur sende boşanacak göz yok .
Erkektir işte yapar arada kadın dediğin susar .
Ya babana birşey olursa o yüzden sakin bosanma
Hatta bir tane çocuk yap onun da hayatını mahvedersin sonra onu da kullanırsın çocukla boşanmak kolay mi diye
Fantazi iç çamaşırı sana tavsiyem
Yahu bir yol arıyorum, ondan intikam, biraz empati

Hiç bilmiyorum havalarına girmesin resmen aldatılmışsınız. İletişim varsa aldatma vardır boşanmayacaksan görmezden gel ama boşanmayı düşünüyorsan konuşmaların ekran görüntüsünü almaya çalış ve BOŞAN. Elalem umrunda olmasın bir zahmet.

Hiç bilmiyorum havalarına girmesin resmen aldatılmışsınız. İletişim varsa aldatma vardır boşanmayacaksan görmezden gel ama boşanmayı düşünüyorsan konuşmaların ekran görüntüsünü almaya çalış ve BOŞAN. Elalem umrunda olmasın bir zahmet.
Ya işte discord konuşması var sadece ama nasıl yeni kanıt bulabilirim, ve elalem değil babam, öyle üzgünüm ki

Yahu bir yol arıyorum, ondan intikam, biraz empati
Ben hiç empati yapamıyorum . Ama babam hastalanır falan diyene . Hele aldatildigini görüp koştur koştur kocayı arayıp kendini akla bak haaa yoksa trip atacağım diyene . Sizin konunuzun yüz tane benzeri açıldı hepsi sizin kafanızda , aynı cümleler.
Evlenirken herkes karşı çıkmış o zaman ailenizin duygu ve düşüncelerini umursamamissiniz . Başkalarını bahane ederek hayat yaşamak kolayiniza geliyor

Ben hiç empati yapamıyorum . Ama babam hastalanır falan diyene . Hele aldatildigini görüp koştur koştur kocayı arayıp kendini akla bak haaa yoksa trip atacağım diyene . Sizin konunuzun yüz tane benzeri açıldı hepsi sizin kafanızda , aynı cümleler.
Evlenirken herkes karşı çıkmış o zaman ailenizin duygu ve düşüncelerini umursamamissiniz . Başkalarını bahane ederek hayat yaşamak kolayiniza geliyor
Bakın hata yaptığımın farkındayım, pişmanım ancak bundan sonra ne yapabilirim, burada bulunma amacım by

Masum olmadığını kesin. O yazışmayıda kendisi yaptı yalan söyleyecek tabi. Ama hemen yüz göz olmakla hata etmişsiniz. Çünkü adam hem delilleri kaldırır hem de boşanma planınız olmadığı için yapmaya devam eder ama gizlice. Tamam aileler üzülüyor ama sizin mutsuz olduğunuzu aldatıldığınızı bilseler daha çok üzülmezler mi? O sebeple ailem bahanesini kullanmayın.

Bu yapılanları yutup direkt boşanıp yenilgiyi kabul mu
Allah aşkına boşanmak yenilgiyi kabul etmek mi oluyor?! Bu nasıl mantık? Size ceza asıl bu evlilik. Aldatılıyorsunuz göz göre göre, adam sizi takmıyor bile, ayakta uyutmaya çalışıyor.
Tüm delilleri saklayıp boşanma davası açacaksınız, bu kadar basit. Nasıl bir intikam alabilirsiniz ki? Yok öyle bir dünya. Yapabileceğiniz en büyük intikam iyi bir avukat bulup güzel bir tazminat almak olur. Başka da bir şey yapamazsınız.

Bu yapılanları yutup direkt boşanıp yenilgiyi kabul mu edeyim
Boynuzlu gezmekten iyidir afedersiniz de , boşanmak onurla gururla dik başla.
Çocuk yok evlilik yani şak diye biter.
Not; ilk kocasını 6.ayda boşayan kadınım.

Masum olmadığını kesin. O yazışmayıda kendisi yaptı yalan söyleyecek tabi. Ama hemen yüz göz olmakla hata etmişsiniz. Çünkü adam hem delilleri kaldırır hem de boşanma planınız olmadığı için yapmaya devam eder ama gizlice. Tamam aileler üzülüyor ama sizin mutsuz olduğunuzu aldatıldığınızı bilseler daha çok üzülmezler mi? O sebeple ailem bahanesini kullanmayın.
O öfkeyle şaşkınlıkla bilemedim maalesef

Eklentiler

• IMG_8390.jpeg
    IMG_8390.jpeg
    181,8 KB · Görüntüleme: 197
Üyeler size niye tepkili bilmiyorum eski konunuz mu var? Yani o zaman delil toplayarak boşan, tazminat alırsın için soğur.

Böyle eveleyen geveleyen insan o işi yapmıştır. Cünkü her şeyin tek cümlelik mantıklı bir açıklaması olur, yok öyleydi böyleydi tanımıyorum ben değilim gibi şeyler zaman kazanmak için uydurulan yalanlar. Üstelik mantıklı bile değil karşındakini aptal yerine koymak.

Telefon, İnternet gözlemle, kendine delil olacak bir şeyler bul. Kimseyle de yüzleşme ne karşıdaki kadın ne başka biri. Git davanı aç, mantığın yolu bu.

Bu arada aldatan insandan intikam alamazsınız. Ne yapacaksınız sizde onu mu aldatacaksınız? Yenilgiyi nasıl kabul edersiniz biliyor musunuz? Onunla evli kalarak. Bu demek oluyor ki “ben güçsüz korkak biriyim senden ayrılmayı totom yemediği için aldatmanı kabul ediyorum.”
Asıl intikam ondan çat diye boşanmak. Asla muhattap olmayıp boşanma davası açarsanız adam neye uğradığını şaşırır. Bunu yapan kadınlara hayranım cidden. Öyle olmak lazım.

Üyeler size niye tepkili bilmiyorum eski konunuz mu var? Yani o zaman delil toplayarak boşan, tazminat alırsın için soğur.

Böyle eveleyen geveleyen insan o işi yapmıştır. Cünkü her şeyin tek cümlelik mantıklı bir açıklaması olur, yok öyleydi böyleydi tanımıyorum ben değilim gibi şeyler zaman kazanmak için uydurulan yalanlar. Üstelik mantıklı bile değil karşındakini aptal yerine koymak.

Telefon, İnternet gözlemle, kendine delil olacak bir şeyler bul. Kimseyle de yüzleşme ne karşıdaki kadın ne başka biri. Git davanı aç, mantığın yolu bu.
Evet araba konum vardı

X