Bir Garip Discord Mevzusu

Arkadaşlar ben boşanırsam kaynanam hemen kocama yeni birini bulur ben hemen evlenemezsem bunun hırsıyla yaşayamam
işte böyle açık ol canımızı ye kız boşama ama şana sunu söyleyeyim yasağın tadı daha tatlı olur. Aşkı meşki dısarıda yaşar evde donlarını sana yıkatır..

Ya bu keskin yorumları anlamak mümkün değil, bakın bu bir süreç, insan çevresinde kimseye anlatamıyor, dertleşmek istiyor, önceki konularda boşanmak gündemimde bile yoktu, artık düşünüyorum ciddi ciddi. Ben zaten darbe yemişim bir yorum bekliyorum. Evet yanlış bir evlilik yaptım bunu da fark ettim ne yazık ki, ama bunu düşünmedim, ne hayallerim vardı herkes gibi benim de, olmadı benim suçum yok ki

keskin yorumlar sizin sürecinize gelmiyor ki.
saçma sapan mantığınıza olaya çocukça bakış açınıza geliyor.
kv hemen evlendirirmiş ondan önce evlenmeliymiş tamam sizsiniz.
yani şuna akıl yürütemiyorsunuz adam başkasıyla evlenmese siz evliliğinizi devam ettirseniz bile başkalarıyla zaten. siz boşansanız adamdan önce evlenseniz adamı umuru olmaz kendi kendinize bir hırs içindesiniz.

Discorddan eski mesajlar bulunabiliyor eşinizin yazdıkları silinse bile karşının yazdıkları duruyor keşke kullanıcı adını hatırlasaydınız

Arkadaşlar ben boşanırsam kaynanam hemen kocama yeni birini bulur ben hemen evlenemezsem bunun hırsıyla yaşayamam
Benim sana tavsiyem ne yaşarsan yaşa bu düşüncen değişmediği sürece sakın boşanma. Aldatıyorsa da sus otur, adamı darlama. Boşandığında kaynanan bulmasa bile kendi bulabilir, evlenebilir çok mutlu da olabilir. Senin bunu kaldırabileceğini düşünmüyorum.

İstediği uygulamayı kullanabilir tabi ki kullanım amacını aşmadığında. Yani iş arkadaş oyun için falan. Eşim de dc kullanıyor online oynadığı oyunlar için. Sanırım senin bu uygulamayı çok anlamadığını düşünüyor , bir kez yaptıysa bir daha yapacaktır bence. Halının altına süpürmek gibi birşey olur affetmeniz. Umarım kendiniz için en güzel kararı verirsiniz

İstiyorum ama onun da sürünmesini istiyorum, ben onu aldatsam umrunda olue mu acaba
hayır olmaz, aksine eline mükemmel koz verirsiniz, o asla aldattığının acısını çekmez ama siz kocasını aldatan kötü kadın olursunuz ne yazık ki :KK43:

Türkiyede genel bakış açısı bu, ne kadar sinirimi bozsa da

ayrıca aldatılmayı gururunuza yedirebiliyorsunuz ama boşanmayı yediremiyorsunuz, kafanız çok ama çok değişik çalışıyor, anlamam ne yazık ki mümkün değil dolayısıyla vereceğim hiçbir tavsiye size uymaz

Amiyane olacak ama o zaman oturup boynuzlarınızı törpüleyin.
Ne kıymetli kocaymış bu. Boşanamam kaynanam birini bulur ben hemen evlenemem ne demek yahu?
Hayatımda böyle saçma şeyler duymadım.
Madem boşanmayacaksınız o zaman telefon falan kurcalamayın ,bilseniz ne olacak yani sizi aldatmış yada aldatmamış. Oturun kocanızı kaptırmayın kimseye maazallah

Bir çuval ama cidden bir çuval inciri berbat etmişsiniz. Süper haklı bir şekilde boşanma ve süper bir tazminat hakkı uçmuş.

Arkadaşlar ben daha önce araba konularıyla ilgili yazmıştım ama artık olanlar bana kafayı yedirtecek. Daha önce boşanamam diyordum ama artık ciddi ciddi bu gündemimde, fakat biz evleneli bir sene bile olmadı babam da bir rahatsızlık geçirdi. Eğer boşanırsak nüksetmesinden korkuyorum. Bunu ertelemeli ve doğru taktiksel ilerlemeliyim. Şimdi olaya gelirsek pazar günü kocam evde yokken iş telefonuna bir mesaj geldi. Discord adlı bir uygulamadan bir kadın resimli nickden kedi resmi. O sırada eşim dışarıdaydı bu da dediğim gibi iş telefonu, birden fazla teli var iş gereği. Gözümle gördüm ki eşim kardeşiyle avmye gitmişti, discord adlı uygulamaya bir baktım ki (telefonlar arası entegre), sohbetin başı yok, eşim yazmış pişt( ki bu hitabı hep kullanır) kadın emoji atmış, eşim 20 dk sonra video mu geliyor yazmış, bana denk gelen mesaj ise kadın yatak üstünde kedi resmi atmış, eşim kaç gündür yoktu o gelince kedi geldi yazmış, yani kadın da evli. Eşim de orası yatak odası mı yazmış, ben öfkeyle bir stratejik hata yaparak eşimi aradım bu ne dedim, benim haberim yok dedi, kadına kimsiniz yazdım anlamadım neler oluyor yazmış, sonra eşim eve gelene kadsr kendi telefonundan halletmiş bir şeyler kadın listede ekli değildi. Bana diyor ki bu benim iş Discordum(cidden öylr sadece iş arkadaşları ve iş yeri e posta hesabıyla) kayıtlı, işten insanlarda var onlardan biri yazmıştır. Ancak eşimin adı soyadı resmi var, ben buna inanmadım. O inkar etse de ben aldatıldığımı düşünüyorum. Üstelik kadının hesabı da 12 aralıkta yeni açılmış, benim hissettiğim sanki zaten Başka bir platformdan ya da günlük hayattan tanışıyorlar sa Discord bilinmeyen bir uygulama olduğu için oraya geçmişler gibi. Arkadaşlar inanmak istesem de çok zor. Üstelik geçen ay bir gün benden habersiz bir iş için adliyeye gittiğini öğrendim(bir icra işi), bana kesinlikle dışarı çıktığını söylemesi o gün, sorsam hep evde. Bizim kapıştığımız bir konu olduğu için benden sakladığını söyledi ama ben artık onun sürekli evde olduğuna sa inanmıyorum. Tak diye boşanmak çok zor ama benim kafamda bitti gibi bu evlilik. Siz olsanız napardınız, sizde kesin aldatıldım mı? Nasıl stratejik davranayım, çok öfkeliyim, bugün bana evde olduğunu söyleyip adliyeye gittiğini öğrenince saatlerce telefonda kavga ettik, bana bir akıl verin
Ben siz boşanıyorsunuz diye hastalığın nüksedeceğini düşünmüyorum ama siz öyle düşünüyorsanız madem zaten boşanacaksınız kurcalayıp yüzgöz olmayın muhtemelen bunu davada kullanmayacaksınız babanız üzülmesin diye anlaşmalı boşanacaksınız eşinizin öyle malı mülkü yoksa hakiki bir tazminatta çıkmayacaksa boşuna kendinizi yormayın

Saçma sapan bir herifin peşine takılırken düşünülmeyen ebeveyn sağlığı boşanmama bahanesi oluveriyor. Sizin kocayı bırakasınız yok, bari bi dahaki sefere peşine düşmeyin, gözünüze soka soka yapmasın biraz ar kalsın.
Herkes karsi cikti diyor. Bence babasi cocuk olmadan kurtuldugu icin mutlu olacak.

Kardeşim madem boşanmayacan adamı ne uyandırıyorsun?şimdi karım herşeyi yer deyip daha fazlasını yapacak.

Önceden normal hayatta tanıyor, iletişim için discord açılmış. Discordda da mesajlar silinmez, sohbeti sil dersiniz sadece sohbet kaybolur. Tekrar muhabbet için girdiğinizde tüm yazışmalar karşınıza çıkar. Evet aldatıyor kanmayın böyle yalanlar sıralamasına. İnanmış gibi yapın. Delil toplayın.

X