Bir sır biliyorum kendime mi kalsa söylesem mi bilmiyorum 🙄

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Balkopugum_

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2017
523
129
Uzuuunnnn aradan sonra merhaba arkadaşlar. Malum geçmişte bir konum var hamilelik çocuk vs buralara uğramayalı baya oldu. Görümcemle 2 yıldır konuşmuyoruz görüşmüyoruz. Onun bana bu öfkesinin nefretinin sebebi çok farklıymış bu dönemde onu anladım.

İnsanlardan beni tamamen uzaklaştırıp arkamdan bir çok laflar etti eşimin akrabalarına sizi istemiyor evine gitmenizi istemiyor giderseniz kardeşime onlar gelirse seni boşarım demiş vs bir çok laf etmiş arkamdan. Ben bunları ara ara duydum hiçbir gerçekliği olmayan şeyler bunlar.

Ama daha başka bir konu var ki bu şahıs nişanlıylen benim üniv yakın arkadaşımla yatmış hem nişanlısı hem o ikisini idare etmiş bana arkadaşım kendi itiraf etti. Hemde sayısız defa hani hata dersin olur dersin ama öyle değil. Kocası kabul etmiş banane diyeceğim ama bunu kız sanıyor öyle bir yerde denk getirmiş ki oldu bittiye getirmiş 🤦🏼‍♀️ iğrenç şeyler yani korkusu aslında benim bunları öğrenmemmiş sanırım insanları uzaklaştırması da bu sebepten.

Eşim akrabalarıyla pek samimi değil zaten bunu yapmasıda pek umrumuzda değil açıkçası sorun şu ben bu vebali taşıyamıyorum. Eşime anlattım doğrudur dedi hiç şaşırmadım dedi insanın kardeşine bunu demesi garip gibi ama ablasını tanıyor zaten gençken bir çok kez sokaktan toplamış dövmüş vs.

Bu şahıs bana sürekli laf sokuyor kalabalık ortamlara girdiğimizde düğün cenaze illaki denk geliyoruz her seferinde bir çabası var yoruldum bir köşede sen busun diyesim var sussun sağda solda konuşmasın diye ama öyle bir insan olmadım. Üzülüyorum kocasına nasıl doldurduysa adam bana karşı kinli sanıyorki nişanlıyken yattıklarını bildiğim için onları tehdit ediyorum. En son kavgamızda bu bana begenmiyosan gidersin imasında bulundu bende ben gidersem senin yuvanıda yıkar giderim dedim sen ne biliyorsun dedi delirdi o zaman bu konuyu kesin bilmiyordum öğrendim.

Şimdi içim içimi yiyor bunu bilmek bir vebal kendine mi desem ya da hiç demesem mi herkese diyemem zaten eşime ailesine saygım var ondan susarım siz olsanız ne yapardınız?

DÜZELTME: arkadaşlar herkese aynı şeyi yazıyorum ben bu konuyu daha önceden de biliyordum ortak arkadaşlarımız sizin arkadaşınız böyleydi nasıl haberiniz yoktu diye bize birçok şey anlatmıştı geçmiş zamanda ama kesin bilmediğim için hiç açmadım bilerek ve aratırarakda öğrenmedim bunu kaldı ki öğrenmekte istemezdim.

Herkes direk yargılamaya geçmiş ama kendiside anlatmış bunu yine başkası dedi ama ben yinede inanmak istemedim kaldıki insanlar evlenmeden ilişkide yaşayabilirler banane ama yakınınızdaki bir insanın böyle birşeyini bilmek zor vebal dediğim buydu başka yerlere çekildi kocası bilmiyor yani oda kesin nerden biliyorsun diyenlere çünkü kendi anlatmış yine...

Kocam dövdü diyerek övünmedim bunuda kendi anlatmıştı bir kere vurmuş böyle böyle yakalandım bana bi kere vurdu diye kocam dövdü diye övünmüyorum bunu dedim yani eşimde biliyor tanıyor kardeşini.

Bunu anlatan sahıslada konuşmamı kestim onada ağzıma geleni söyledim herşeyi en ince ayrıntısına kadar yazmak gerekiyor galiba küstüğümü söylediğim için bana bunu anlattı keşke anlatmasaydı da

Ayrıca son kez söylüyorum ben herkese söyleyeceğim diye bir şey yazmadım arkamdan sürekli konuştuğu için kendine desem mi diye sordum evet kötü bir düşünce bunu kabul ediyorum bana yaptıklarından dolayı sevmediğim için geliyor bu bana ama yorum yapanlar daha yapıcı ve şahsıma hakaret etmeden de yorum yapabilirdiniz çocuklarıma laf etmeye kadar geldi konu ne oluyoruz yani eleştirin ama iş hakarete geldi artık o kadarda değil sonuçta burası fikir alma platformu değil mi bende yanlış düşündüğümü anlıyorum ama böylede söylenmemeli...
Mune Mune Kazen Kazen konumu kapatmanızı istiyorum

Son düzenleme:
Uzuuunnnn aradan sonra merhaba arkadaşlar. Malum geçmişte bir konum var hamilelik çocuk vs buralara uğramayalı baya oldu. Görümcemle 2 yıldır konuşmuyoruz görüşmüyoruz. Onun bana bu öfkesinin nefretinin sebebi çok farklıymış bu dönemde onu anladım.

İnsanlardan beni tamamen uzaklaştırıp arkamdan bir çok laflar etti eşimin akrabalarına sizi istemiyor evine gitmenizi istemiyor giderseniz kardeşime onlar gelirse seni boşarım demiş vs bir çok laf etmiş arkamdan. Ben bunları ara ara duydum hiçbir gerçekliği olmayan şeyler bunlar.

Ama daha başka bir konu var ki bu şahıs nişanlıylen benim üniv yakın arkadaşımla yatmış hem nişanlısı hem o ikisini idare etmiş bana arkadaşım kendi itiraf etti. Hemde sayısız defa hani hata dersin olur dersin ama öyle değil. Kocası kabul etmiş banane diyeceğim ama bunu kız sanıyor öyle bir yerde denk getirmiş ki oldu bittiye getirmiş 🤦🏼‍♀️ iğrenç şeyler yani korkusu aslında benim bunları öğrenmemmiş sanırım insanları uzaklaştırması da bu sebepten.

Eşim akrabalarıyla pek samimi değil zaten bunu yapmasıda pek umrumuzda değil açıkçası sorun şu ben bu vebali taşıyamıyorum. Eşime anlattım doğrudur dedi hiç şaşırmadım dedi insanın kardeşine bunu demesi garip gibi ama ablasını tanıyor zaten gençken bir çok kez sokaktan toplamış dövmüş vs.

Bu şahıs bana sürekli laf sokuyor kalabalık ortamlara girdiğimizde düğün cenaze illaki denk geliyoruz her seferinde bir çabası var yoruldum bir köşede sen busun diyesim var sussun sağda solda konuşmasın diye ama öyle bir insan olmadım. Üzülüyorum kocasına nasıl doldurduysa adam bana karşı kinli sanıyorki nişanlıyken yattıklarını bildiğim için onları tehdit ediyorum. En son kavgamızda bu bana begenmiyosan gidersin imasında bulundu bende ben gidersem senin yuvanıda yıkar giderim dedim sen ne biliyorsun dedi delirdi o zaman bu konuyu kesin bilmiyordum öğrendim.

Şimdi içim içimi yiyor bunu bilmek bir vebal kendine mi desem ya da hiç demesem mi herkese diyemem zaten eşime ailesine saygım var ondan susarım siz olsanız ne yapardınız?

Vebal olduğunu düşünmüyorsunuz içten içe intikam almak istiyorsunuz. Yalnız haklı iken haksız duruma düşersiniz. Sonuçta artık evli bir kadın ve bunu söylediğiniz anda çıkacak olaylardan siz mesulsünüz. O yüzden karışmayın

Size ne ya?
Eşiniz onu dövmüş diye de gurur duymussunuz,bir gün o yumruk size inince görürsünüz kadın dövmek neymiş.
Kadının özelini öğrendiğiniz an abisine yetiştirmissiniz. Eşiniz demedi mi o yakın arkadaşın erkek sana nasıl böyle mahrem bir şeyi anlattı ,ne konuşuyordunuz diye. Bunu ahlaksızlık sayıp bir tane de size vursa konu daha ilginç olurdu (ben de rahat sayılan,bekar biriyim. Bana bile erkek eşim dostum sunla bunla yattım diyemez,öyle bir muhabbet açmam. Siz ne konuşuyordunuz da konu evli kadınin geçmişine geldi?)
Ayrıca ne biliyorsun kocasına kendini bakire diye kakaladigini, belki adamla da evlenmeden önce ilişkiye girdi. Ama ortamlarda çoğu kadın gibi ' ay ilk gece şöyle boyle' geyiği yaptı. Arasinda mi yatiyordun? Kapının girişine vizite mi kesiyordun?
Tam olarak sana ne?
Bunu yayarsan kötü karma pesini bırakmaz. Yetmediği gibi ne ailesi ne eşi kadına b.k sürmez olan sana olur, dedikoducu iftiracı yılan yenge olarak adın çıkar
Bir de eşinin ailesini sevmiyorsun,kadın da seni onlardan uzaklaştırmis. Sukredecegine girdiğin hallere bak

Vebal vebal deyip dedikodu yapmaktan da geri durmuyorsunuz. Size ne? Tekrar soruyorum size ne? Onunla yatmış bununla kalkmış, zarı öyleymiş böyleymiş. Başkasının bacak arasından size ne?
Sizin kendinize saygınız var mı bir kadın olarak?

İstemezsiniz görüşmezsiniz kalkıp da milletin yatak odasını, cinsel hayatını dilinize dolamaniz çok ayıp.

Ne kotu bir insansiniz siz ya? Gorumce 1 kotuyse siz 2 kotusunuz. Belli ki bosuna yapmamis size yaptiklarini. Bu konuyu esinizle konusurken de hic utanmadiniz mi? O da ayri konu

Arkadaşım dediğin adam nişanlı bir kadınla birlikte oluyor..
Neden suçlu hep kadın ?
Adam diyemiyor mu "sen nisanlisin,ben bunu kabul edemem" diye..
Bana arkadaşını söyle,sana kim olduğunu söyleyeyim.
Arkadaşın bir ahlaksiz.
Sen ise üzerine vazife olmayan şeyleri kocana anlatmakla yetinmeyip başkalarına da anlatabilme potansiyeline sahip bir insan.
Aksi halde bu konuyu acmazdin.

Bir kişi kendini korumak için yalan söyleyip beni insanlara kötülese evet bu durum hoşuma gitmez. Ama onun lafıyla hareket edenler için yapacak bir şeyim olmaz ve evli kadının kirli çamaşırlarını dökmek bana yakışmayacağı için arkamı döner giderim. Kaldı ki eşine söylemişsin zaten, o gerçeği bilsin de önemli olan bu, eşimin akrabalarının ne düşündüğü önemli değil

Ne kotu bir insansiniz siz ya? Gorumce 1 kotuyse siz 2 kotusunuz. Belli ki bosuna yapmamis size yaptiklarini. Bu konuyu esinizle konusurken de hic utanmadiniz mi? O da ayri konu
Bak neler var hem de senin çok yakınında kıymetimi bil ben muhteşemim bak alt metnini vererek anlatmadı ise ben de bir şey bilmiyorum.
Eşi de ben biliyorum zaten ya bir gün bir dövdüm ki sorma demiştir muhtemelen.
Körler sağırlar birbirini ağırlar olmuş tam

Vebal şuan evli olan bir kadının öncesinde yaşadığı şeyleri eşiniz dahi olsa herhangi birine anlatmanizdir asıl. Vebalmiş. Eşinin neyi ne kadar bildiğinden de haberiniz yok üstelik ki, size ne?

"Arkadaşınız " durduk yere mi anlattı bunu size üzerinden zaman geçmişken yoksa siz mi açık aramaya uğraştıniz? Bunun muhabbetinin olması bile çirkin.

Görümceyi kötülemişsiniz ama sizin geldiğiniz sulardan daha kirlisi, kötüsü yok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X