Bir sır biliyorum kendime mi kalsa söylesem mi bilmiyorum 🙄

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neyse en azından artık söylemenizin yanlış olduğunu biliyorsunuz, gelin buraya anlatın, içinizde ne varsa dökün , anlattıkça açılın, açıldıkça yükünüz hafiflesin, yükünüz hafifledikçe böyle işlere bulaşmayın. Biz buradayız dinleriz yorum yaparız birbirimizde derdimizi paylaşırız ama hiçbirimiz başka birinin yuvasına vebal bile olsa yük almayız. Siz de almayın, Allah’a havale edin, bırakın öte tarafta siz alacaklı olun o olmasın sizden. Ben evlendikten sonra eşime tek yanlış yapmadım yuvamı sen dağıttın diyemesin. Şimdi pişmanım o zaman hata yaptım eşim biliyordu vebali artık senindir diyemesin. Bunun bir de öte tarafı var. Siz gelin illa anlatacaksanız bize anlatın..
Ya bende bunu istedim ama insanlar çocuğumdan çıkacak diye söylemlere kadar gitti anlattım yaydım varsaydılar ben zaten allaha havale ettim ilk duyduğumda kendi hatasıdır evet kaç kez kendine demeyi düşündüm canıma tak ettiği durumlarda yine sustum kendine mi desem diyorum herkese demekle intikamla suçlandım kötü düşünce olduğunuda kabul ediyorum zaten ama bir grup var aşağılamak üzerine kurulmuş bana aşağılamadan eleştiri yapana hak veriyorum zaten ne gerek var burda aşağılayıp ego tatmin etmeye

Hırsınıza yenik düşmeyin. Bu öğrendiğinizi anlattıktan sonra sadece egonuz tatmin olacak ve düşmanlığınıza devam edeceksiniz. Nefsinize hizmet edeceksiniz.

Kim anlattı.
Ayıp kardeşim ayıp.
Sen böyle bu kafayla bak çok yanlış yollara girersin.
Kocanın kardeşi sonuçta ne olursa olsun direk seni gözden çıkarır o aile.
Nasıl yüzyüze bakıcan o saatten sonra ya.
Kadın kendi bunları yapan açık açık herşeyi anlatsam daha çok linç yiyeceğim demekki

Konu sahibi üzüldüm adınıza sizin mi görümcenizle yaşamanız zor yoksa onun mu sizinle bilemedim. Özel hayatlardan insanları vurmaya çalışarak çok çok kavga cinayet vs ortaya çıkarırsınız. Siz bu sırla ölene kadar yaşayın diyeceğim de zaten yaymaya başlamışsınız hadi hayırlısı

Forumun amacı ne kim olduğunu biliyor musun ben buraya açıyorum bilmek ağır geliyor diye ailesine mi çevresine mi anlatıyorum yaysam mı diyede sormuyorum nerdenizden anlıyorsunuz
Ellerinle yazdığın başlığı tekrar oku. Herkes aldatıldığını bilmek ister minvalinde bir yorumun daha var. Bunun ne demek olduğunu bir sen anlamıyorsun galiba.

Bu hassas bir mesele, onun da yüzüne vurmayın, görüşmüyormuşsunuz, eşiniz de sizi yan yana getirmiyormuş, anlayışlı adam. E daha ne istiyorsunuz söylenenlere de kulağınızı tıkayın, dedikodu yapmayan görümce görmedim, siz de dedikoducu yenge olmayın en azından.

Ama görümce sizi aldatmamış siz niye ondan soğuyorsunuz o kısmı anlamadim 🙂
Yani biri bana gelse dese ki "sen bana kötü davranıyorsun ama ben de hakkında böyle şeyler biliyorum" dese ağlayarak günlüğüne yaz derim. İftiracı dedikoducu der olur biter. Gözünle de görsen bir şey değişmiyor. Muhatap olmamana saygı duyarım ama sizin seçtiğiniz yol değil
Ya hayır ailesi konuşun falan olmasın ayrı gayrı diyor bir araya gelince gerginlik oluyor illaki geliyoruz bayram vs ben onların yüzüne bakamıyorum evet banane ama bilmeseydim keske diyorum heralde böyle şeyler hiç duymadığım için garip geliyor hayatta ne çok şeyler var ama inanın ilk defa yakınımda duydum arkamdan etmediği laflar kalmadı direk gidipte sen busun demekte değil bak ben seninle iyi olamam artık bana bunları söyledi şu şahış doğru yanlış bilemem sana bile söylemedim ben susuyorum sende benim hakkımda konuşma sus şantaj gibi ama arsıza ne yapmak gerek gerçi yinede yapmam yapacak olsam zaten bir sene durmam ben yine susarım

Ellerinle yazdığın başlığı tekrar oku. Herkes aldatıldığını bilmek ister minvalinde bir yorumun daha var. Bunun ne demek olduğunu bir sen anlamıyorsun galiba.
Evet ister haksızlık gibide geliyor ama söylemem diyorum zaten eşine benim öyle bir derdim yok kimseye sebep olmam bunu demenin nelere yol açacağınıda biliyorum

Bu hassas bir mesele, onun da yüzüne vurmayın, görüşmüyormuşsunuz, eşiniz de sizi yan yana getirmiyormuş, anlayışlı adam. E daha ne istiyorsunuz söylenenlere de kulağınızı tıkayın, dedikodu yapmayan görümce görmedim, siz de dedikoducu yenge olmayın en azından.
Sadece dedikodu yapsa söylemediğim şeyleri söylemiş gibi anlatmış insanlara akrabaları umrumda mı değil eşimde düşkün değil ama üzülüyorum böyle olmasınada aynı ortam bulunamıyoruz büyük ablası gelince ben sebep oluyor muşum gibi ama değilim aslında küslüğü başlatanda o niye üzülüyosun ben takmıyorum diyor ama işte

Sadece dedikodu yapsa söylemediğim şeyleri söylemiş gibi anlatmış insanlara akrabaları umrumda mı değil eşimde düşkün değil ama üzülüyorum böyle olmasınada aynı ortam bulunamıyoruz büyük ablası gelince ben sebep oluyor muşum gibi ama değilim aslında küslüğü başlatanda o niye üzülüyosun ben takmıyorum diyor ama işte
Onu silin hayatınızdan, kimseye de açıklama yapmak zorunda değilsiniz. Hem sizin iyiliğinizi görenler dedikoduların Aslı astarı yok anlarlar bilirler. Üzülmeyin, özünüz neyse siz de osunuz. Altun çamura düşünce özünden ne kaybeder?

Konu sahibi üzüldüm adınıza sizin mi görümcenizle yaşamanız zor yoksa onun mu sizinle bilemedim. Özel hayatlardan insanları vurmaya çalışarak çok çok kavga cinayet vs ortaya çıkarırsınız. Siz bu sırla ölene kadar yaşayın diyeceğim de zaten yaymaya başlamışsınız hadi hayırlısı
Nereye yaymışım buraya yazmak yaymaksa herkes herşeyi yayıyor o zaman

Onu silin hayatınızdan, kimseye de açıklama yapmak zorunda değilsiniz. Hem sizin iyiliğinizi görenler dedikoduların Aslı astarı yok anlarlar bilirler. Üzülmeyin, özünüz neyse siz de osunuz. Altun çamura düşünce özünden ne kaybeder?
Kimsede gelip sen böylemi dedin demedi düşünseler derdiler illaki sildim çıktı zaten ama zorunlulukta mecbur bir aradayız her neyse zaten demeyeceğim en iyisi benimle gitmesi birgün oda anlar bana yaptıklarının yanlış olduğunu

Kimsede gelip sen böylemi dedin demedi düşünseler derdiler illaki sildim çıktı zaten ama zorunlulukta mecbur bir aradayız her neyse zaten demeyeceğim en iyisi benimle gitmesi birgün oda anlar bana yaptıklarının yanlış olduğunu
Kimse kendini kimseyle pis etmez, herkes dedikodu etmeye bayılır ama ucu kendine dokunmadığı müddetçe. Siz kimsenin gelip size açılmasını beklemeyin insanlar bilirler kimin aslında ne olduğunu. Üzülmeyin başlığınızı da kapttırın daha fazla canınız sıkılmasın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X