Bir türlü eski halime dönemiyorum

Hayata gülümsemek için öyle güzel bir nedeniniz var ki, o perde kalksa da gözünüzden, görseniz.
Babamın bir kez olsun sesini duyup ona sarılmak için neler vermezdim ama yedi yılı geçti dünyadan göçeli.
Babamdan çiçek aldım, çok güzel bir not yazmış diyorsunuz.
Baba travmaları yüzünden ne hikayeler okuduk burada.
Bakış açınızı değiştirin. Kaybedilenlere değil, elinizde bulunan güzelliklere sarılın.
Nice yaşlara.
Başınız sağolsun 🥺
O perde yavaş yavaş kalkıyor gözümden, gerçekleri gösteriyor Rabbim. İlk zamanlar aileme bile kiziyodum içten içe ama şimdi iyi ki diyorum . Onlar olmasa bu kararı veremezdim, kararının arkasında duramaz ve bugünlere gelemezdim.
Bu konuyu acali üç hafta olacak şuan daha iyiyim :)

Merhabalar beş ay önce nişan attim, atmak için birçok sebebim vardı anlatsam çok uzun olur bazı konulara yazdığım yorumlardan taniyanlar vardır belki.
Sorun şu ki bir türlü eski halime dönemiyorum, haketmedigimi düşünüyorum ( evet kimse hakettiği için yaşamıyor bu süreçleri ) . Çok saf ve temiz bir sevgiydi , asla artniyet beslememistim bu yüzden yapılanlar çok ağır geliyor . Daha önce konu açmayı çok düşündüm ama geçmiş bişey için gerek yok dedim, şuan yazmamın sebebi de yarın doğum günüm ve az önce babam bir çiçek yollayıp çok güzel bir not yazmış ben bunu görür görmez ağlamaya başladım çok duygulandım, ne zaman kendime gelirim tam olarak hiç bilmiyorum ama bıkac tavsiyeye ihtiyacim var sanırım . ( Nişan atma surecimi anlatsam eminim tüm kadınlar destek olur ve en iyisini yapmışsın dersiniz , belki uygun bir zamanda yazarım onu da)
Bir engelin yok hayatta ilerlemek için bunu düşün. Üzerinde bakıma muhtaç birileri fonksiyonsuz bir aile vs. maddi durumunda varsa eğer bence kafanı topla ve önüne bak

X