Birbirimize dua edelim. ❤

Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed
Ya Rabbi yağmura hayırlısıyla güzel bir iş nasip eyle hayırlı rızık kapısı aç hakkına herşeyin en hayırlısını afiyetle nasip eyle aminn
Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed
okudum Allah kabul etsin.

yeniden başlayalım
Ya latif okuyalım mı, sayısı 129
El- Latif esması, sonsuz lütuf ve ikram sahibi, her şeyi doğrusuyla ve ayrıntılarıyla bilen demektir. Yeryüzündeki tüm nimetleri yaratan Allah'tır. Kuran'ı Kerimde de Allah'ın zengin, kulların fakir olduğu bildirilir. Sık sık Ya Latif esmasını zikredenlerin hanesine bolluk bereket gelir.

yeniden başlayalım
Ya latif okuyalım mı, sayısı 129
El- Latif esması, sonsuz lütuf ve ikram sahibi, her şeyi doğrusuyla ve ayrıntılarıyla bilen demektir. Yeryüzündeki tüm nimetleri yaratan Allah'tır. Kuran'ı Kerimde de Allah'ın zengin, kulların fakir olduğu bildirilir. Sık sık Ya Latif esmasını zikredenlerin hanesine bolluk bereket gelir.
Çok inanılmaz mucizelerini yaşadığım bir esmaül hüsnadır. Kendim için okudum Allah kabul etsin.

Allahümme salli ala seyyidina Muhammed
Niyetim: Yarabbi yaptığım yatırımları değerlendir, harama bulaşmadan helal yoldan ve kolaylıkla istediğim evi alabilmeyi nasip et. Karşıma göz aydınlığım olacak hayırlı birini çıkar, hayırlı huzurlu mutlu bir yuva kurayım. Amin.
Allahümme salli ala seyyidina Muhammed
Niyetime okudum Allah kabul etsin

X