Birbirimize fal bakalım

canım fallaşalım mı? ben sadece kahve bakabiliyorum sen de bana tarot bakarsan sevnrm

Gupsecim kartların gösterdiğini yorumumla birleştirerek üzülerek söylüyorum ki, karşındaki kişi kafasında bu ilişkiyi bir başarısızlık olarak nitelendirmiş. Belki ikiniz de ilişkinin başında bu duruma gelmeyecek kadar iyi gidiyordunuz ama bazı talihsizlikler olmuş. Karşındaki kişinin tabiri caizse "dik kafalı, aynı hataları tekrarlayan" biri olduğunu söyleyebilirim. Ama sen onun hatalarını çoğu zaman sineye çekmişsin ve alttan alan taraf sen olmuşsun. İlerleseydiniz bile bu durum böyle sürecekti ve sen kıymetini bilmeyen biriyle harcanıp gidecektin. En çok da beraber yapacak planlarınızın olması ve bunların iptal olması seni üzmüş gibi görünüyor.
Kartların ve benim sana önerim eski alışkanlıklarını değiştirmekten başlayarak, olmak istediğin gibi biri haline gel. Ardında bıraktığın ve seni tüketmekten başka birşey yapmamış olan insanları hayatından çıkart. Enerjini daha iyi arkadaşlıklar edinmekte kullan. Kısa sürede değişim yönünde bir adım atarsan kuruntulardan, kötü şanstan ve başarısız ilişkilerden kurtulacaksın. Umarım hayatının yeni döneminde kıymetini bilen ve birbirinize iyi bakacağınız biriyle berababer olursun.
Hayatının bu yeni döneminde sana mutluluklar diliyorum :)

Size bir kart açtım, bu gecikme tekrarlanacak gibi görünüyor ve ekliyorum bunun sebebi karşındaki kişinin ve senin birbirinize duyarsızca davranıyor olmanız. Biri o ilk adımı atmak zorunda ama bu kim olacak. Bu aklınızı kurcalıyor değil mi? :) İkiniz de şuan yalnızsınız ama bir sorun var, ikiniz de bir ilişkiden olan beklentinizde açgözlü davranıyorsunuz yani "ya en iyisi olsun, ya hiç olmasın" gibi. Ama yaşayıp denenmeden hiçbir şeyden emin olunamaz. Onun hareketlerinden emin olamadığını ve bu sıralar ona karşı güvensiz olduğunu biliyorum ama bu işin sürüncemede kalmaması için artık bir karar vermelisin ve bu kararı iyice düşünüp taşınıp almalısın :KK66: En doğru kararı almanı dilerim ama bazen hatalar yapmadan da öğrenemiyoruz o yüzden hangi kararı verirsen ver sonucunda bir şeyler öğrenmiş olacaksın :)

Tekrar merhabalar,sizden bisey rica etmeye geldim. Onca parali fal baktirdim ama onlara guvenmiyorum sizin su tek kartiniz durumu cok guzel ozetledi.Sıkıntıdayim.Gorusmuyoruz ama aklimi toplayamiyorum. Dediginiz gibi biri ilk adimi atmak zorunda ama bu kim olacak? O adim atar mi ben atarsam nolur? Birkac ay sonra baska bir sehre yerlesmeyi dusunuyor gercekten gidecek mi ? Bana tarot bakarsaniz gercekten cok mutlu olurum. Normalde boyle degilim ama sizin kartiniz tam ozetledi yine sizde aldim solugu. Bunlari ozelden yazmak istedim ama atamiyormusum. Son kez ne olacagimiza bakarsaniz tavsiyede bulunursaniz sevinirim,galiba cok ihtiyacim var. Tekrar sevgiler.

Tekrar merhabalar,sizden bisey rica etmeye geldim. Onca parali fal baktirdim ama onlara guvenmiyorum sizin su tek kartiniz durumu cok guzel ozetledi.Sıkıntıdayim.Gorusmuyoruz ama aklimi toplayamiyorum. Dediginiz gibi biri ilk adimi atmak zorunda ama bu kim olacak? O adim atar mi ben atarsam nolur? Birkac ay sonra baska bir sehre yerlesmeyi dusunuyor gercekten gidecek mi ? Bana tarot bakarsaniz gercekten cok mutlu olurum. Normalde boyle degilim ama sizin kartiniz tam ozetledi yine sizde aldim solugu. Bunlari ozelden yazmak istedim ama atamiyormusum. Son kez ne olacagimiza bakarsaniz tavsiyede bulunursaniz sevinirim,galiba cok ihtiyacim var. Tekrar sevgiler.

Sanırım gidecek olmasının sebebi kariyer veya eğitim. Sizden anlayış bekleyen bir yapısı var şuan. Güvenilir ve olgun bir adam haline gelecek, eğer ona kafa tutmaz durumu akışına bırakırsanız. Ama aklımı toplayamıyorum demişsiniz, tabii ki biz kadınlar ikili ilişkilerimizde bir sorun olunca başka hiçbir şeye odaklanamıyoruz ama erkekler öyle mi? Maçlarını da izliyorlar, keyiflerine bakıyorlar hayatlarına devam ediyorlar. Size tavsiyem sizin de şu önümüzdeki süre içinde adeta bir erkek gibi davranmanız. Eğer üstüne gider ve tartışırsanız istediğiniz sonucu getirmeyecek bu.
Kartlar bu adamın istediğinde güvenilir, candan biri olduğunu tekrarlıyorlar sürekli. Tatlı dilinizle belki onu bu kararından döndürebilirsiniz.
Ama sizin durumunuza baktığımda hep onu kışkırttığınızı, ona karşı çelişkili davrandığınızı görüyorum. Kendinize şu durumda ne kadar üzülürseniz üzülün, bunu ona belli etmeyin. Bir erkek bir kadını elinde oynattığını anladığında ondan tehlikelisi yoktur. Onun için önemli olan anlayışlı, soğuk kanlı ve bencil olmayan birini yanında bulmak. Umarım bu falın da yararı dokunur size. Herşey gönlünüzce olsun :)

Merhabaa bana da kart acar misin bende karsiliginda kahve fali bakarim sana :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Sanırım gidecek olmasının sebebi kariyer veya eğitim. Sizden anlayış bekleyen bir yapısı var şuan. Güvenilir ve olgun bir adam haline gelecek, eğer ona kafa tutmaz durumu akışına bırakırsanız. Ama aklımı toplayamıyorum demişsiniz, tabii ki biz kadınlar ikili ilişkilerimizde bir sorun olunca başka hiçbir şeye odaklanamıyoruz ama erkekler öyle mi? Maçlarını da izliyorlar, keyiflerine bakıyorlar hayatlarına devam ediyorlar. Size tavsiyem sizin de şu önümüzdeki süre içinde adeta bir erkek gibi davranmanız. Eğer üstüne gider ve tartışırsanız istediğiniz sonucu getirmeyecek bu.
Kartlar bu adamın istediğinde güvenilir, candan biri olduğunu tekrarlıyorlar sürekli. Tatlı dilinizle belki onu bu kararından döndürebilirsiniz.
Ama sizin durumunuza baktığımda hep onu kışkırttığınızı, ona karşı çelişkili davrandığınızı görüyorum. Kendinize şu durumda ne kadar üzülürseniz üzülün, bunu ona belli etmeyin. Bir erkek bir kadını elinde oynattığını anladığında ondan tehlikelisi yoktur. Onun için önemli olan anlayışlı, soğuk kanlı ve bencil olmayan birini yanında bulmak. Umarım bu falın da yararı dokunur size. Herşey gönlünüzce olsun :)

Cok cok tesekkur ederim tekrar yordum sizi. İnsallah olur. Mesaj atti gunler sonra. Tavsiyelerinizi dikkate alacagim belki doner fikrinden. Her seyden once kirmadiniz o mesaj atana kadar gercekten sıkıntıdaydim. İnsanin hic tanimadigi kisilere siginmasi da ayri guzelmis :-) cok tesekkurler hep mutlu olun,sevgiler :-)

Kızlar benim de kahve falıma bakamaz mısınız acaba :KK43: ama ben de fal bakmayı bilmiyorum ... eger bakan olursa çok mutlu olurum az önce kahve içerken fal konularını gördüm. bakabilecek olan olursa çok mutlu olurum ...

Son düzenleme:
Kahvem de hazır durumda ...

Kızlar falıma bakabilecek olan var mı? Tarot da olur...
Kpss' de atanabilecek miyim?
Bir de arkadaş çevrem, kimseye güvenemiyorum.

$IMG_4426.jpg $IMG_4427.jpg $IMG_4429.jpg $IMG_4430.jpg $IMG_4432.jpg $IMG_4437.jpg

Sinava oyle bi odaklanmissiniz ki sadece oturup calisirken cok net cikmis :) onunuz acik cok rahat ve emin adimlarla yuriceksiniz gibi gorunuyo :) kimseye guvenmemekte haklisiniz sanki etrsfinizdakiler bisey dediginizde nerden ne cikarsam diye hazirda bekliyo gibi, terazi var bide :)

Ben de resim paylaşim mi ? :-/

Paylaştım gitti :-/ belki biri bakar bana da...

Eklentiler

• $1405893550305.jpg
    $1405893550305.jpg
    38,7 KB · Görüntüleme: 54
  • $1405893573249.jpg
    $1405893573249.jpg
    50,5 KB · Görüntüleme: 44
  • $1405893586271.jpg
    $1405893586271.jpg
    56,6 KB · Görüntüleme: 66
  • $1405893598742.jpg
    $1405893598742.jpg
    53 KB · Görüntüleme: 48
  • $1405893657469.jpg
    $1405893657469.jpg
    47,5 KB · Görüntüleme: 59
Sinava oyle bi odaklanmissiniz ki sadece oturup calisirken cok net cikmis :) onunuz acik cok rahat ve emin adimlarla yuriceksiniz gibi gorunuyo :) kimseye guvenmemekte haklisiniz sanki etrsfinizdakiler bisey dediginizde nerden ne cikarsam diye hazirda bekliyo gibi, terazi var bide :)

Teşekkür ederim :)
Açıkçası pek çalışamıyorum şu ana kadar da çok çalışmadım ama az süre de kalsa elimden geldiğince bakacağım inşallah. Üstüme sıkıntı geliyor..
İnşallah dediğiniz gibi olur. Yerle ilgili bir şey söyleyebilir misiniz?
Aynen insanlar o şekilde. Ne desem suçlamak için uğraşıyorlar, günlerce yazsam da, konuşsam da kendi istedikleri gibi anlıyorlar. Arkadaşlarıma karşı inzivada gibiyim şuan zaten, iletişimi kopardım, yoruldum..
Peki iyi, güvenilir bir dostum olacak mı, bir ömür yanımda olacak. Hiç çok kişi aramadım zaten, bunaldım da insanlardan. Bir iki kişi...
Terazi ne demek?

Olan biteni tartmaniz terazi :) suan yaptiginiz gibi :) ve dogru bisey yapiyosunuz :)

Merhaba kızlar, birbirimize fal bakalım mı? Ben tarot biliyorum, bana kahve falı, tarot veya melek destesinden fal bakana ben de bakacağım :)

Ben hiçbirini bilmiyorummmm ama yine de bana fal bakan olur mu ki😊

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Olan biteni tartmaniz terazi :) suan yaptiginiz gibi :) ve dogru bisey yapiyosunuz :)

Yaptığım bir kaçış aslında.. Huzursuz hissediyorum çünkü.. Yanlış anlaşılmaktan korkarım bir de kendimi anlatmaya çabalıyorum boşa yordum kendimi...
Kalabalıkta yalnızlık daha beter. Şuan kafam daha rahat.
Peki iyi, güvenilir bir dostum olacak mı demiştim ama görünmüyor sanırım :KK50:

Yani karsiniza biri ciksada suan guvencek durumda degilsiniz zamana birakin :)

X