Birbirimize fal bakalım

Bakabilecek var mı kızlar..

IMG_5259.JPG IMG_5260.JPG IMG_5266.JPG IMG_5267.JPG IMG_5270.JPG IMG_5272.JPG

kahve falı bakabiliyorum fallaşalım isterseniz
merhaba bendede 2 tane fal var yorumlayabilirmisiniz normalde boyle seylere cok duskun degılım ama cok ıstedım. ben herhangı bır fal bılmıyorum ama bakarsanız cok mutlu olurum bakmak ıstemezsenızde cnınız saolsun :)

derdıne ıyı gelecek o kısa boylu kısı.
saclarını alttan oren bı kadın var sanırım ondan temız bır haber gelecek sıze
kalabalık bı ortama gırıceksın dost bıldıgın ınsanlarla sorun yasayabılırsın
bı 25 rakamı var 25nde bı olayın olacak sankı
ama genelı ıyı gıbı sankı :)

canım adak adamıssın.adagın gerceklesecek .. kısa boylu bırı sana el acmıs .. hanene ay dogmus canım :)

derdıne ıyı gelecek o kısa boylu kısı.
saclarını alttan oren bı kadın var sanırım ondan temız bır haber gelecek sıze
kalabalık bı ortama gırıceksın dost bıldıgın ınsanlarla sorun yasayabılırsın
bı 25 rakamı var 25nde bı olayın olacak sankı
ama genelı ıyı gıbı sankı :)

sacları orgulu kısının aklında farklı farklı uc olay var bır kısı sırtını donmus ama sırtını donmesı bu kıza ıyı gelecek gıbı :)

Teşekkür ederim :) Örgülü birini hiç çıkaramadım o_O
Dost bildiklerim boş çıkalı çok oldu.. Güvendiğim kimse yok.
Daha da kim çıkabilir bilmiyorum ki..
Hepsi mi boş çevremdekilerin. Hoş kimseyle görüştüğüm de yok ama, bir kişi belki...
İş için adağım var. Kpssye gireceğim 27sinde.. İşle ilgili bir şey var mı, adak dışında?
25 i bilmiyorum, hayırlısı inşallah : )
16 ağustosunmuş bu yeni yüklesem bakabilir misiniz?

Teşekkür ederim :) Örgülü birini hiç çıkaramadım o_O
Dost bildiklerim boş çıkalı çok oldu.. Güvendiğim kimse yok.
Daha da kim çıkabilir bilmiyorum ki..
Hepsi mi boş çevremdekilerin. Hoş kimseyle görüştüğüm de yok ama, bir kişi belki...
İş için adağım var. Kpssye gireceğim 27sinde.. İşle ilgili bir şey var mı, adak dışında?
25 i bilmiyorum, hayırlısı inşallah : )
16 ağustosunmuş bu yeni yüklesem bakabilir misiniz?
bakarım canım . adak yolun agzında olcak gıbı .. saclarını alttan topluyo kahkulu gıbı bı kısıydı gordugum canım bılmıyorm

sende şu var sanırım sunu mu yapsam bunu mu yapsam o yuzden hep her ısın yarım kalıyo
bı ısı tam anlamıyla netlestıremıyosun.ask ıs arkadas kararın net olsa su can sııntın kalmıcak
kepce kulaklı dıyeyım bırı senden bı cevap beklıyo bıraz uzun yuzlu cnm

sende şu var sanırım sunu mu yapsam bunu mu yapsam o yuzden hep her ısın yarım kalıyo
bı ısı tam anlamıyla netlestıremıyosun.ask ıs arkadas kararın net olsa su can sııntın kalmıcak
onun aydınlık ama
ıcındekı sıkıntı artık senden cıkmıs stresın etrafına yansıyo sanırım ama gecıcek bu surec

canım senı bırı oylece bırakıp gıtmıs sen ondan bı haber beklıyosun ama o ıs olmıcak yarım kalan bıseyler sankı ama onune bakman gerek acle karar verırsen husrana ugrayabılırsın ıyı dusun onu da

fıl var guc .. tek basına ıktıdarsın oyle dıyeyım zaman zaman pes etsende bırılerı ıtıklıyo senı :) o gosterıslı buyuk kus ıns senın ıcın donum noktası olur ama dedıgım gıbı yarım kalan seylere pek donme.gecmıs gecmıste kaldı.devlet kapısı demıstım bı oncekınde o olmakla olmamak arasında bıraz gayret et ona

X