Birbirimize fal bakalım

sende şu var sanırım sunu mu yapsam bunu mu yapsam o yuzden hep her ısın yarım kalıyo
bı ısı tam anlamıyla netlestıremıyosun.ask ıs arkadas kararın net olsa su can sııntın kalmıcak
kepce kulaklı dıyeyım bırı senden bı cevap beklıyo bıraz uzun yuzlu cnm

onun aydınlık ama
ıcındekı sıkıntı artık senden cıkmıs stresın etrafına yansıyo sanırım ama gecıcek bu surec

sana kocaman bı haber gelcek.gıtgellerın olcak fıkır alısverısınde buluncaksın

canım senı bırı oylece bırakıp gıtmıs sen ondan bı haber beklıyosun ama o ıs olmıcak yarım kalan bıseyler sankı ama onune bakman gerek acle karar verırsen husrana ugrayabılırsın ıyı dusun onu da

fıl var guc .. tek basına ıktıdarsın oyle dıyeyım zaman zaman pes etsende bırılerı ıtıklıyo senı :) o gosterıslı buyuk kus ıns senın ıcın donum noktası olur ama dedıgım gıbı yarım kalan seylere pek donme.gecmıs gecmıste kaldı.devlet kapısı demıstım bı oncekınde o olmakla olmamak arasında bıraz gayret et ona

Evet çelişkilerim oluyor. İnsanlar hakkında yazdım biraz ama uzun oldu neyse : )
Fazla kırıldım, herkes işine geldiği gibi anlıyor, iyi niyeti kullanıyor. İşine gelmediğinde üste çıkmak için her lafı ediyor.
Kaldıramadığımda, sabrım tükendiğinde kararlarım keskindir, bu zamana kadar aldığım onlara göre "acımasız" olan kararlarımın doğruluğundan eminim, intikamla uğraşmakla işim olmadı.
Nasıl işlerine gelirse, o zamana kadar fazla yumuşaktım ama gereken tepkiyi verince acımasız...
Bir de herkesle kolay anlaşamıyorum.. Gerçek yalnızlık daha iyi, doğru insanlara kadar da mesafe...
Çok sıkıntı alıyorum garip tiplerden.

Bırakıp giden yok da, yani biraz değişik bir durum var.

Normalde hırslı sayılmam, ama bu hayatta ayakta kalmak zorunda olduğumu gördükçe bir şeylere daha çok yöneliyorum sanırım.
Yarım kalan konular hakkında haklısınız sanırım, kendim için doğru olanı çoğu zaman hissediyor gibiyim. Mantığı önde tutmak gerekiyor...

Bu ay sonunda.. Bu saatten sonra nolacak bilmiyorum. Sınav sırasında rahatlatmam gerek kendimi : )
Bir de başka bir iş var özelde ama kpss ihtimaline karşı değerlendiremiyorum.

Gerçek bir dostum olacak mı peki?

Bayanlar çok iddalı olmasamda kahve falı bakıyorum.Benim falımada bakacak biri varsa karşılıklı bakisalim mi.?
Cevap yazarsanız kahve içip bekleriz.

Bende el falla bakabiliyorum. Kim kahve falıma bakıcak?

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    1,7 MB · Görüntüleme: 52
  • image.jpg
    image.jpg
    1,2 MB · Görüntüleme: 75
  • image.jpg
    image.jpg
    2 MB · Görüntüleme: 58
Arkadaşlar bana da tarot bakabilecek varsa bende kahve bakabilir. Çevremde iyi baktığım söylenir

kızlaar ben de kahve falı bakabiliyorum ama terzi kendi söküğünü dikemezmiş :KK22:
aranızda biri bana da fal bakabilirse kahve içip hemen kapatabilirim:oops:

Arkadaşlar ben bakacağım kişilere ancak tlf da bakabilirim. Hem resme bakıp hem yazmak dikkatimi dağıtıyor.gerekirse ben ararım ama resimde bakmak zor.bilginiz olsun

X