Birini nasil unuturum?

Pisman etmeyi birakta onune bak.insanlar 20 yillik kocalarindan ayriliyor saygi bittiyse hersey bitmistir zaten.Hayat bit kapiyi kapatir digerini acar kendini uzme kimse icin degmez sevdigin seyleri yap ozgurlugun tadini cikar.

Belki klişe gelecek ama hobi edinsen sosyal etkinliklere katılsan yani kendin için bir şeyler yapsan. Artık ex kişisini düşünmesen elin oğlu sonuçta çok çabuk unutursun

Merhaba arkadaşlar benim 3 yıllık bir ilişkim vardı ve terk edildim 2 aydır ayrıyız ilk zamanlar ben iletisim kurdum ama hep kavga ettik birbirimize ağır konuştuk şimdi 2 ay oldu hala aklıma geliyor kendime gelemiyorum onu nasıl unutucam bir de benim için çabalamadigi için biraz ozguvenim zedelendi ve çok zoruma gitti nasil pisman ederim onu hayliyle benim için çabalamadigi içinde çok zoruma gidiyor
Kendine iyi davran hıcbırsey Yapma ilerde amann bu da neye üzülmüşüm dıceksin

Merhaba arkadaşlar benim 3 yıllık bir ilişkim vardı ve terk edildim 2 aydır ayrıyız ilk zamanlar ben iletisim kurdum ama hep kavga ettik birbirimize ağır konuştuk şimdi 2 ay oldu hala aklıma geliyor kendime gelemiyorum onu nasıl unutucam bir de benim için çabalamadigi için biraz ozguvenim zedelendi ve çok zoruma gitti nasil pisman ederim onu hayliyle benim için çabalamadigi içinde çok zoruma gidiyor
Herkes kendi yoluna gitsin yeterli olur.

Kendimden örnek vereyim mi, baba eksikliği çeken bir ergen olarak acıların en büyükleri ile mücadele ettiğim dönemler etrafıma öfkeli mesafeli suratsız biriydim. Çoğu zaman yine öyleyim hemen kızar hemen siler hemen ağlarım vs vs. İçimde bir kız çocuğu var, baba ile ilgili bir dizi film kitap olay olduğu zaman gözlerimden yaşlar akıyor istemsiz.. hatta Instagram da babasının evden çıkardığı gelin videoları izlerken ağlamaktan helak oluyordum. Geçen bir video izledim.. bahar diye bir dizi var izlediyseniz son bölümü baya baba evlat temalıydı sürekli ağladım ama izlediğim videoya dayanarak elimi kalbime koyup sakin ol seni çok seviyorum senin kimseye ihtiyacın yok söz veriyorum hep yanında olacağım hep elini tutacağım sen benim değerli küçük kızımsın diyorum.

Saçma gelebilir ama beni gerçekten rahatlattı, deneyebilirsiniz öfkeli olduğunuzda eskiyi özlediğinizde onun için ağladığınızda kalbinize elinizi götürün ve oradaki küçük halinizi hayal edin, onu sevin koruyacağınızı söyleyin.. göreceksiniz zamanla çok iyi gelecek. Bu aralar duygusal şeylerden de uzak durun film dizi kitap ne olursa.. mümkünse komediden devam :) konuşanlar izleyin baştan sona kaygısızca gülün iyi gelecektir 🌸🌸

X