Birini yarı yolda bırakmak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Gençliğini böyle ne istediğini bilmeyen gerizekalı ergenler için yeme balım yaa, engelle salağı gitsin, kendini ne sanıyorsa, erkek yokmuş gibi kıçlarını kaldırmayalım şunların. Biri sana kendine “ acaba beni seviyor mu?” Diye sorduruyorsa sevmiyordur. Bitti gitti.
Evet ben de kendimi daha iyi hissediyorum buradaki arkadaşların ve sizin yorumunuzdan sonra. Gençliğim bu aptalı düşünerek acaba gelecek mi gidecek mi diye bekleyerek harcanacak. Insan başkasını sevemem sanıyor belki de bundan dolayı acı veriyor bana ama sabredip kafamdan tamamen atarsam başkalarını düşünebilirim belki yeniden sevebilirim. Ve çok doğru sevgisinden şüphe ettiğim birini hayatımda istemiyorum. Teşekkürler yorumunuz için 😊

Evet ben de kendimi daha iyi hissediyorum buradaki arkadaşların ve sizin yorumunuzdan sonra. Gençliğim bu aptalı düşünerek acaba gelecek mi gidecek mi diye bekleyerek harcanacak. Insan başkasını sevemem sanıyor belki de bundan dolayı acı veriyor bana ama sabredip kafamdan tamamen atarsam başkalarını düşünebilirim belki yeniden sevebilirim. Ve çok doğru sevgisinden şüphe ettiğim birini hayatımda istemiyorum. Teşekkürler yorumunuz için 😊
Hiç merak etme eğer tamamen hayatından çıkarırsan, stalklamazsan, azıcık iradeli olursan üç ayda tamamen izleri silinir gider, senin yaşlarında aynısı başıma geldi oradan biliyorum^^

Bunu yapsam çok iyi olur ama o eski sevgilim olacak kişi bu hareketleri ona yaklaşmaya çalışıyorum gibi yorumlar mi acaba? Zaten küs vs degiliz aynı ortamda mecbur yuzune bakacağım. O nasıl davranır bilmiyorum ama önceden ben kaç defa uzaklastiysam her seferinde yüzsüz yüzsüz hiçbir şey olmamış gibi geldi konuştu küs kalamıyorum seninle dedi. Bu sefer ne olur bilemiyorum. Bir de onda kalan bir kaç eşyam var kitap vs. Onları vermesini istiyorum çünkü hediye değildi kendi şahsi eşyalarım. Onu ben demeden getirmez gibi hissediyorum çünkü böyle huyları var. Sizce bunu istemek için ben mi karşılaşınca konusayim.
Samimi olmazsan öyle anlamaz diger türlüsü zaten sacma ve yapay durur. Hani benim için bir sey ifade etmiyosun tavrından bahsediyorum. Seninle küsecek kadar seni önemsemiyorum gibi. Diger arkadaslariniz gibi oğle yemegine cikma eski muhabbetinizi devam ettirme gibi durumlara girmeyin tabi ki. Sadece bir araya geldiginizde gormemezlikten gelmemekten bahsediyorum

Selam, merhaba, nasılsın? Sende bi kaç eşyam var, onları en kısa zamanda alabilirsem cok sevinirim. Tesekurler, kolay gelsin... bitti gitti. Jonnie depp'in ambere yaptigi gibi gün icinde de sıfır göz kontağı kurabilirseniz ne ala.

Hiç merak etme eğer tamamen hayatından çıkarırsan, stalklamazsan, azıcık iradeli olursan üç ayda tamamen izleri silinir gider, senin yaşlarında aynısı başıma geldi oradan biliyorum^^
Doğrudur sanırım herkes böylelerle hayatında bir defa sınanıyor. Evet dediginiz gibi yapacağım ama sorun şu ki aynı ortamda olduğumuz için her gün görecegim bundan dolayı benim için zor olacak tamamen atlatmak

Valla sadece ilk birkaç satırı okudum. Biz insana nazlı gelin gibi davranan erkekleri çok gördük hepsi de hikayenin basinda nasıl davrandiysa sonunda da öyle davrandı. Kendinizi seviyorsanız bu nazlı gelinlerle vakit harcamayin
Yani bu değişmez diyorsunuz. Evet tam bir nazlı gelin aslında bu tabir kibar bile kaldı onun için. Ben ondan daha adamdım diyebilirim bir erkek gibi değil de küçük çocuk gibi kesinlikle

Samimi olmazsan öyle anlamaz diger türlüsü zaten sacma ve yapay durur. Hani benim için bir sey ifade etmiyosun tavrından bahsediyorum. Seninle küsecek kadar seni önemsemiyorum gibi. Diger arkadaslariniz gibi oğle yemegine cikma eski muhabbetinizi devam ettirme gibi durumlara girmeyin tabi ki. Sadece bir araya geldiginizde gormemezlikten gelmemekten bahsediyorum

Selam, merhaba, nasılsın? Sende bi kaç eşyam var, onları en kısa zamanda alabilirsem cok sevinirim. Tesekurler, kolay gelsin... bitti gitti. Jonnie depp'in ambere yaptigi gibi gün icinde de sıfır göz kontağı kurabilirseniz ne ala.
Anladım yani eski samimiyeti kurma çabasında gibi olmadan sıradan biriymiş gibi davranmak. Yok sayarsam küsersem vs çok ciddiye almış gibi olacak. En iyisi dediginiz tavırda olmak.

Dediginiz gibi yapmayı düşünüyorum ben de. Numara silmek vs kolay bakmamak için de kendimi durdururum zamanla alışırım. Ama şu var ki bu insanlarla aynı ortamda bulunmak zorundayim 1 yıl daha mecburi şekilde onları göreceğim. Bu noktada numara silmek yeterli olmuyor maruz kalacağım çünkü. Ama evet tam ergen bence de. Karakteri oturana kadar ben olduğum yerde durmayacağım onu beklemek aptallık olur gerçekten. Teşekkürler yorumunuz için fakat aynı ortamdayken neler yapmam gerektiğine dair tavsiyeleriniz varsa okumak isterim
1 ay sonra tekrar yüzyüze gelene kadar o kişilerle ilgili bir şey araştırma. İnstagramda da o kişilerin hikayelerini ve paylaşımlarını gizle. İçin biraz ve belki tamamen soğur o süre zarfında. Yüzyüze geldiğinizde daha mantıklı hareket edersin. Belki hislerin nötrleşir bile.

Ben öfke duyduğum kişilere karşı böyle yapıyorum. Hiç iletişime geçmiyorum. Sonra karşılaşınca hislerim nötrleşiyor.

Sizi sevmiyor popüler olduğunu yakışıklı olduğunu elini sallasa ellisini bulacağını düşünüyor,senle öylesine vakit geçirmek için takılıyor belki aynı anda baska kızlarla ile de takılıyor olabilir.
Sanırım üniversite öğrencisisin şuan yaşadığın duygular geçici 3 4 ay sonra ne gerek varmis diceksin.
Sana geri dönmek isterse asla izin verme
Onunla irtibat kurma.
Onla duygusal bir iliskin olmicak kendini kandirma.

Çocuk ortam p*çi afedersiniz. İkinizi de yoklamış başta. Eminim o kıza sert falan davranmamıştır. Senden hevesini alınca ona ondan hevesini alınca da sana yanlamış. Ortalığı kızıştırıp piyasa değerini artırmayı da ihmal etmemiş. Eminim o kıza da sizle alakalı şeyler söylemiştir. Sevgili olduktan sonra iyice hevesini alıp yeni yelkenlere açılmış. Bir boşluk anında tekrar yazar belki siz de bu kafayla sevinip kabul edersiniz. Bir hafta sonra aynı mevzular sarar başa.

Duanız çok tehlikeli, çok büyük bela çekiyorsunuz başınıza. Hayırsız bir sonucu olduğu her hamlede belli ama siz hayırsızsa hayirliya çevrilsin diyorsunuz.
Bu kişi sizi zerre sevmiyor, boşlukta, ne yaptığini bilmeden dolanıyor, siz dahil başka kızlarla gönlünü eğiliyor. Siz de bir farkınız, bir özelliğiniz var sanıp kendinizi kandırıyorsunuz.
Dönüp pişman olup yalvarsa bile asla bir araya gelmeyin. Aksi halde defalarca aldatilacak, bir cagrilip bir itileceksiniz, ağır depresyonla kapanış

1 ay sonra tekrar yüzyüze gelene kadar o kişilerle ilgili bir şey araştırma. İnstagramda da o kişilerin hikayelerini ve paylaşımlarını gizle. İçin biraz ve belki tamamen soğur o süre zarfında. Yüzyüze geldiğinizde daha mantıklı hareket edersin. Belki hislerin nötrleşir bile.

Ben öfke duyduğum kişilere karşı böyle yapıyorum. Hiç iletişime geçmiyorum. Sonra karşılaşınca hislerim nötrleşiyor.
Evet önce zihnen uzaklaşmam lazım ki gördüğümde etkisi kalmasın. Bunu ilk koptugumuzda çok iyi yapmıştım kafamda bitirmiştim ve umursamıyordum görmek de etki etmemişti. Ama bu sefer biraz daha kötüyüm o zamana göre. 1 ayı iyi degerlendirmeliyim dediklerinizi yapacağım

Evet ben çok masum kalıyorum her yaptigimda samimiydim kimsenin gönlüyle oynayacak biri değilim. Karakter olarak çok farkliyiz dediginiz gibi kendim gibi biri çıkar inşallah karşıma diyorum
yaw gönül demenizden belli zaten🙃 allah gönlüne göre versin kardes insallah. bosver onu soyle bir bak bakalim efendi, isinde gucunde, temiz ,ar damari yerinde duran bir delianli var mi çevrende. aç radarlari aç.güzel kalbinize az kiymet verin atmayin şöyle mırık çamur adamlarin kucagina. sevgi hak edilen bir şey olmalı.

Sizi sevmiyor popüler olduğunu yakışıklı olduğunu elini sallasa ellisini bulacağını düşünüyor,senle öylesine vakit geçirmek için takılıyor belki aynı anda baska kızlarla ile de takılıyor olabilir.
Sanırım üniversite öğrencisisin şuan yaşadığın duygular geçici 3 4 ay sonra ne gerek varmis diceksin.
Sana geri dönmek isterse asla izin verme
Onunla irtibat kurma.
Onla duygusal bir iliskin olmicak kendini kandirma.
Öyle düşünüyor olabilir ve karakteri tam oturmamış. Üni öğrencisi değiliz 26 yaşındayız. Bu yaştan sonra da hiç cekilmiyor böyle ne istediğini bilmeyen kaypak tipler. Irtibat kurmuyorum ama aynı ortamda görmek zorunda kalacağım. O yüzden de güçlü durarak yoluma bakarak bu süreci atlatmaya karar verdim

Çocuk ortam p*çi afedersiniz. İkinizi de yoklamış başta. Eminim o kıza sert falan davranmamıştır. Senden hevesini alınca ona ondan hevesini alınca da sana yanlamış. Ortalığı kızıştırıp piyasa değerini artırmayı da ihmal etmemiş. Eminim o kıza da sizle alakalı şeyler söylemiştir. Sevgili olduktan sonra iyice hevesini alıp yeni yelkenlere açılmış. Bir boşluk anında tekrar yazar belki siz de bu kafayla sevinip kabul edersiniz. Bir hafta sonra aynı mevzular sarar başa.
Ortam p.çi cidden 😂😂 yok ben kabul etmeyi düşünmüyorum çünkü oluru yok böyle bir insanla. Benim kafamı karıştırıp yıpratmaktan başka işe yaramayacak dönüşleri. O yüzden kestirip atmak en mantıklısı. Sevgimden dolayı biraz duygusal yaklaştım ama sevgimi de hak etmiyor

Duanız çok tehlikeli, çok büyük bela çekiyorsunuz başınıza. Hayırsız bir sonucu olduğu her hamlede belli ama siz hayırsızsa hayirliya çevrilsin diyorsunuz.
Bu kişi sizi zerre sevmiyor, boşlukta, ne yaptığini bilmeden dolanıyor, siz dahil başka kızlarla gönlünü eğiliyor. Siz de bir farkınız, bir özelliğiniz var sanıp kendinizi kandırıyorsunuz.
Dönüp pişman olup yalvarsa bile asla bir araya gelmeyin. Aksi halde defalarca aldatilacak, bir cagrilip bir itileceksiniz, ağır depresyonla kapanış
Dua konusunda araştırmıştım ve illa o olsun demenin yanlış olduğunu hayırsızsa hayırlı oluo gelsin demek gerektiğini okumuştum. Tamamen vazgeçemediğim için böyle dua ediyordum ve Allah isterse her şey mümkün diye düşündüğüm için bu şekilde dua etmiştim. Fakat haklisiniz insanlar kolay kolay değişmezler. Allah beni kurtardı ben görmek istemiyorum. Ama düşüncelerim değişti uzun vadeli baktığımda beni üzecek aldatacak kandıracak biri. Uzak olsun hayatımdan

yaw gönül demenizden belli zaten🙃 allah gönlüne göre versin kardes insallah. bosver onu soyle bir bak bakalim efendi, isinde gucunde, temiz ,ar damari yerinde duran bir delianli var mi çevrende. aç radarlari aç.güzel kalbinize az kiymet verin atmayin şöyle mırık çamur adamlarin kucagina. sevgi hak edilen bir şey olmalı.
Aminn inşallah herkesin gönlüne göre versin 😊 etrafa baktığımda sanki herkes böyle karaktersiz gibi geliyor o yüzden umutsuzum. Mutlaka iyi insanlar vardır ama karşılaşmak önemli olan. Insanlara güvenim de sarsıldı ama hayırlısını isteyip beklemek gerekiyor. Tek sorun buna olan sevgimdi ama onu da içimde öldürmeye çalışacağım. Teşekkür ederim

Merhaba kızlar, elimden geldiğince kısa tutmaya çalışarak kafama takılan meseleyi sizlere anlatmaya çalışacağım. Ben son 1 yıldır birini seviyorum ve kendisi de bunu biliyor. ilk karşılaştığımız günden beri o benimle arkadaş olmaya vakit geçirmeye çalıştı. Ben de buna karşılık verdim ama zamanla arkadaşlığın sevgililik boyutuna çıkmaması canımı sıkıyordu. Kendisinden bu yönde bir şey göremiyordum fakat benimle flört ediyordu. Ben süreç içerisinde bir kaç defa bu arkadaşlığın nereye gittiğini sormuştum ve bana zaman göstersin gibi cevaplar veriyordu. Ben de çok baskıcı olmak istemediğim için anlayış gösterdim. Fakat bu süreçte aynı ortamda bulunduğumuz başka bir kızın hareketleri de beni çok rahatsız ediyordu. Bir gün o kız yüzünden bir tartışma yaşadık ve ben o noktada aramızdaki yakınlıktan dolayı bunu sorgulama hakkım var değil mi diye sorduğumda evet dedi. Yani aramızda başka birşey olduğunu inkar etmedi. o gün el ele dolaştık bana şarkılar söyledi sevgili gibi davrandı. fakat ertesi gün bunun böyle olmadığını söyleyen bir mesaj attı. çok üzülmüştüm fakat henüz birkaç aylık bir mesele olduğu için kendimi çabuk toparladım. asla ısrarcı olmadım. o mesajın üzerinden bir buçuk ay geçti ve kendisi hikayelere yanıt vererek benimle iletişim kurmaya çalıştı. ben de nezaketen cevap verdim ama asla yüz verecek şekilde yapmadım. aynı ortama tekrar döndüğümüzde ben tüm mesafemi korudum fakat yine kendisi benimle konuşmaya samimiyet kurmaya çalıştı. ve çok geçmeden mesajlara da başladı. buluşmak istedi. buluştuk bana kendini ifade etti. o kızın kendisiyle sevgili olmak istediğini ama kendisinin istemediğini söyledi. onunla alakası olmadığını söyledi. ben de arkadaşça görmeye çalıştığım için çok umursamadım çünkü sevsem de kafamda bitirmiştim. sonra bu buluşmanın ardından buluşmalarımız görüşmelerimiz iyice arttı öyle ki neredeyse her gün buluşuyorduk. çevremizdeki insanların gözünde de çift olmuştuk. aylar geçti ve yine kendisinden ilişkiyi bir adım ilerletecek bir hamle gelmiyordu. yani gezip tozup vakit geçirip sevgili olmuyorduk. zaman göstersin şeklinde ifadeler duyuyordum. bir gün yine o kız yüzünden bir tartısma yaşadık ve ben ne olduğumuzu sorgulayan şeyler söyledim. çünkü çok abartılı olmadan bazı yakınlaşmalar yaşamıştık. sarılma, el ele tutuşma, saç okşama vs şeyler. (daha ötesi iyi ki olmamış.) bunlardan dolayı da sorgulama gereği duydum ama kendisi hala aynı umursamazlığı gösterince ben arkadaşlığını da istemediğimi belirttim. ona kendimi duygularımı ifade edip vedalaştım. o bu olaydan birkaç gün sonra sevgili olmak istediğini söyledi. ben de bir müddet düşününce kabul ettim. çünkü onu gerçekten seviyordum. sevgililik sürecimizin ilk başlarında bana biraz ilgisizlik gösterdi fakat kendisinin problemleri olduğunu biliyordum çok sorun etmedim. bir müddet sonra ilişkimiz daha iyi bir boyuta çıktı bana içini açtı, ben ona içimi açtım ruhsal paylaşımlarımız samimiyetimiz arttı. ve bizim sevgili olduğumuzu içinde bulunduğumuz ortamdaki herkes biliyordu. o kız da dahil. sevgililiğimizin ilk ayında o kızın sevgilimle bu konuyu konuştuğunu kimi tercih ettin şeklinde hadsiz sorgulamalar yaptığını sevgilimden duydum. o da kızı istemediğini kıza söylemiş ve uzaklaştırmış. neyse biz bu süreçte bu kızı başka biriyle de gördük. hatta sevgilime yaklaşmaya çalışırken yine aynı ortamda başka bir kişiye de farklı yaklaşığını görmüştüm. (çay içmeyi teklif etmiş o kişiye ve ben de görüyordum kur yaptıklarını birbirlerine.) . sevgilim ikisini de biliyor. ben sevgilimden hesabından çıkarmasını istemiştim o da o an kabul etmişti ama sonra ayıp olur vs diyerek çıkarmadı. ben de sabrettim ki o kız yüzünden aramız açılmasın diye. neyse ben tatil için başka şehre gittim ve sevgilimle son günüme kadar birlikteydik. ben şehirden gittim sevgilim bir kaç gün sonra bana ilgisizlik göstermeye başladı. güzel bir şey dediğimde üstünkörü cevaplar vermeye, ben arayıp sormadan arayıp sormamaya başladı. ben aramak isteyince müsait değilim diyip müsait olunca haber vereceğini söyleyip haber vermeme gibi birçok umursamazca şeyler yaptı. ben kırgınlığımı belirtince peki, evet gibi saçma sapan cevaplar veriyor hiç gönlümü almaya çalışmıyordu. bu durum henüz çok yeniyken -sanırım 1 2 gün olmuştu- kendisinin başka bir kızla "arkadaşça" (!) buluştuğunu o kızın hikayesinde gördüm (o kızın da önceden kendisine ilgisi olduğunu biliyordum). sevgilime buluştuğunu bilmiyormuş gibi imalarla sorduğumda söylemedi yani benden sakladı. ben de bu durumu yüzüne vurunca kavga ettik ben bitirelim demeden o bitirdi. ben de güvenim çok sarsıldığı ve ilgisiz kaldığım için bitirmek istiyordum zaten. ama aradan biraz zaman geçince bu kadar çabuk ve bu kadar basit bitmesini istemedim ve birkaç defa telefonda konuştuk. bu konuşmalarda arkadaşça gayet iyi konuşuyordu fakat ben yeniden denemek istediğimi ima edince hiç oralı olmuyordu. bu bana çok ağır geldi çünkü kendisiyle çok şey yaşadık. çok şükür ki pişman olacağım bir şey yapmadım ama çok şey paylaştık gerçekten çok seviyordum o da öyle gibiydi. ben bir kaç defa uğraştım olmadı ve yaklaşık 10 gündür içime başka bir şüphe düştü. o daha önce "onu mu tercih ettin" diyen kızla mı konuşuyor acaba dedim. ve çevrimiçi durumuna sık sık baktım. önceden ikisi aynı anda çevrimiçi olmazken son 10 gündür sık sık ikisini aynı anda çevrimiçi görüyorum. şu an herkes farklı şehirlerde fakat yaklaşık 1 ay sonra yine onları her gün göreceğim. sevgili olduklarını görmek bana çok acı verir çünkü ben gerçekten çok seviyordum ve çok mücadele ettim. o kız yüzüme gülüp arkamdan ayırmaya çalışıyormuş şimdi onunla sevgili olduğunu görmek dayanılmaz geliyor bana. kendisi kızın o olmayınca başkalarına yöneldiğini vs hep biliyor. bizi ayırmaya çalıştığını da biliyor. yani kısaca karakterini biliyor. ben ise tam tersi çok sadık ve düzgün karakterli bir insanım. kendimi övmek için demiyorum yapım gereği gerçekten kişilikli bir insanım. sevgilim bunu da biliyor. onu çok sevdiğimi, ciddi düşüncelerim olduğunu da biliyor. sizce tüm bunları bile bile o kızla konuşur mu? arkadaşlarım konuşsa bile öylesinedir çünkü onu istese bu kadar zamanda olurdu hiç seninle olmazdı diyorlar ama bilemiyorum. bir de ben gerçekten basit meselelerden ayrıldığımızı düşünüyorum ve eğer dönerse pişman olursa affetmeye hazırım. yine arkadaşlarım diyor ki o aynı ortamda seni görünce tekrar yaklaşmaya çalışacaktır sen sabırla bekle bir şey yapma diyorlar. ben en son hakkımı helal etmediğimi rabbime söyledim ve ondan vazgeçtim ama sevgim ağır bastı ve allahım hayırlısıyla beni ona sevdir, değerimi göster bizi kavuştur, hayırsızsa da hayırlıya çevir diyerek içimden geldiği şekilde dua ediyorum. dua ettiğimden beri de içime bir huzur geldi sanki dönecekmiş gibi hissediyorum ama tabi ki Allah bilir. Ben en son 10 gün önce yazmıştım eski sevgilime o da ikisinin konuştuğunu düşündüğüm bir anda dayanamayıp yazdım. Hesap sordum madem sevmiyordun niye bunları yaptın, bir yola girmiştik tek bıraktın dedim kısaca. O da iyice kırıcı bir tavra büründü. Küfür vs olmadı ama güzel bir açıklama yapmaması umursamaz davranması her şey yalanmışçasına kestirip atması bana çok ağır geldi. Dua ettiğimden beri daha rahatım tevekkül ediyorum ve o kızla denk gelmiyor son iki gündür. Sadece az önce bir müddet ikisini çevrimiçi gördüm ve eski sevgilime yazasım geldi. Bu noktada henüz iyileşmediğimi anladım ve sakinleşmek sizlerin görüşlerini almak için yazmak istedim. Son olarak sevgilimle birbirimizi intagramdan çıkarmadık, numaraları silmedik. Hikayelerime ve durumlarıma bakıyor. Genelde 5 dk içinde bakıyor. Ama mesaj yok. Sizce döner mi? Yoksa vaz mı geçmeliyim? O kızla olabilir mi? Ben daha fazla uzamasın diye kendimle ilgili detaylara girmiyorum ama kısaca şunu söyleyebilirim ki gerçekten ideal bir insanım ve ikimizi de ortak tanıyan insanlar inşallah senin kıymetini bilir diyorlardı. Bu noktada yarı yolda bırakıldığımı düşünüyorum. Ahımı almış mı gerçekten kimseye güvenim inancım kalmadı. Bir de sevgilim instagramdan sürekli kız ekliyor çıkarıyor. Bu da bana tuhaf geliyor. Tüm anlattıklarım ve bu davranışına göre sizce güvenilmez biri mi? Çok karışık yazdım ve çok soru sordum farkındayım. Yorumlarınızı düşüncelerinizi bekliyorum. Teşekkürler şimdiden.
Bulunmaz hint kumaşı mı eski sevgiliniz? Kendi değerinizi düşürüyorsunuz bu hareketlerle. Başka insanlarla flört edin, buluşun, takılın. Erkek mi kalmadı yahu, böyle kepaze, karaktersiz ergen bi çocukla vakit kaybediyorsunuz??

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X