BİRLİKTE TEK ÖĞÜN BESLENEREK ZAYIFLAYALIM

O zaman yediklerimizi paylasalimmi yarından itibaren destek oluruz birbirimize :)

Merhaba son durumunuz nedir? An itibariyle bende başlıyorum.

Merhaba son durumunuz nedir? An itibariyle bende başlıyorum.
Ara vermiştim bugün yeniden başladım akşam 7 gibi tek öğün yiyeceğim yazinca daha iyi adapte oluyorum :)
3 haşlanmış yumurta
10 tane falafel nohut köftesi
Haşlanmış brokoli
Marul salatası

Nerdesiniz kızlar ben başladım bugün 2.günüm

Akşam 19 da yiyorum
3Haslanmis yumurta
Marullu ciĞ kofte
1 kase mercimek çorbası

Ikinci günü de başarıyla bitirdik biraz kavrulmuş fıstık ve 2 parca sütlü çikolata yedim 7 ve 8 arası yedim 8 de kapattım ağzımı su içiyorum

ayy kolay gelsin :)
dün ben de çok acıktım gece ama sabah artıydım yine :KK43:
kaç gündür yapyorum gr oynamıyor
Sağolun:) size de kolay gelsin 👍5 dakika önce bi umutla tartıldım gram oynamamış hayret yani.okadar açlık çektim.ilk gün biraz fark olması lazımdı.regl günüm ondan mı yoksa inisülin direncimi var bilemedim.siz daha önce kaç kilo verdiniz bu yöntemle.bi başka postta sizin mesajlarınızı okumuştum sanırım

Sağolun:) size de kolay gelsin 👍5 dakika önce bi umutla tartıldım gram oynamamış hayret yani.okadar açlık çektim.ilk gün biraz fark olması lazımdı.regl günüm ondan mı yoksa inisülin direncimi var bilemedim.siz daha önce kaç kilo verdiniz bu yöntemle.bi başka postta sizin mesajlarınızı okumuştum sanırım
reglden kaynaklıdır sizinki muhtemelen, reglden 3-4 gün sonraki tartı en doğruyu söyler size
benimki keşke ondan olsa :KK70:
ama reglime çok var daha
ben totalde 13e yakın kilo verdim ama bazen tek öğün bazen iki öğün bazen kaçamaklarla
ve tek öğün yaptığımın ertesi günü genelde şahane bir eksim olurdu günlerdir gr oynamıyor :KK43:

10 gün oldu ben başlayalı bazen bozuyorum malesef toplamda 3700 verdim. 73 ile başladım şuanda 69.3 kiloyum
Çok güzel vermişsiniz benim bugün vucudum alıştı midem ağrımadı lakin tartıda gene eksi yok olduğu gibi önceden olsa bi 100gr olsa giderdi.tahlil yaptırmam gerekiyo sanırım.inisülin direncinden şüphelendim.galiba bırakıcam:110:

reglden kaynaklıdır sizinki muhtemelen, reglden 3-4 gün sonraki tartı en doğruyu söyler size
benimki keşke ondan olsa :KK70:
ama reglime çok var daha
ben totalde 13e yakın kilo verdim ama bazen tek öğün bazen iki öğün bazen kaçamaklarla
ve tek öğün yaptığımın ertesi günü genelde şahane bir eksim olurdu günlerdir gr oynamıyor :KK43:
Çok güzel vermişsiniz siz de.3 kere 25 kilo verdim hemde öyle uzun zamanlar değil 6 ay gibi sürede.şimdi ne oluyo banaa.ben bi ağlayıpta geleyim:mad:

Çok güzel vermişsiniz benim bugün vucudum alıştı midem ağrımadı lakin tartıda gene eksi yok olduğu gibi önceden olsa bi 100gr olsa giderdi.tahlil yaptırmam gerekiyo sanırım.inisülin direncinden şüphelendim.galiba bırakıcam:110:
benim kilolarım kalıcı olmadığından belkide çabuk gitti çünkü kısa bi süre öncesine kadar 62 kilo civarıydım hızlı aldım.

Merhabalar, aldığım kilolar iyice başıma bela oldu binlerce diyet yöntemi denemiş başarısız olmanın yanı sıra hep fazlasıyla geri almış acı bir geçmişim var😬Artık bu makûs talihi kıracağım ve başaracağım arkadaşlar sağlığım elden gitti gidiyor fizyolojik problemler yaşıyorum.Yöntem olarak da şuana kadar denemediğim neredeyse tek yöntem olan ONE MEAL A DAY (OMAD) yani tek öğün beslenmeyi seçtim.İlk başta tek öğün beslenme kulağa çok zararlı birşey gibi geliyor ancak işin doğrusu pek öyle değil çok araştırdım zararı geçtim onlarca faydası bile var.Ve epey de güzel kilo verenler var.Eğer başlamak isteyen olursa beraber başlayalım birbirimize destek olalım kilo sorununu toptan ortadan kaldıralım ne dersiniz?
23 şubatta başlamayı düşünüyorum o gün sabah tartılıp kilomu yazacağım başlamak isteyenleri bekliyorum sevgiler🥰
İlk günden merhaba bugün başımdan geçenleri yazayım dedim. Sabah tartıldım 76.10 çıktım dün en son 23:30 gibi yemiştim bugünde 20:20 sularında ilk öğünü yedim yaklaşık 19 saat açlık yapmış oldum.Sabah ilk kalktığımda eşime kahvaltı hazırlarken unuttum bir küçük salatalık yedim ve minnacık bir parça beyaz peynir😬sürekli ağzına bişeyler tıkmaya alışmış bir insan için normal bence😂 gün içerisinde de için kıyıldıkça su içtim akşam üzeri iki fincan sade kahve içtim birde.Akşam üzeri biraz başım ağrıdı ama açlıktan olduğunu zannetmiyorum uykusuzluk vardı biraz.
Tek öğünümde de 2 parça tavuk 7-8 parça tereyağıyla sotelenmii brokoli ve yoğurt yedim yeme aralığını 1 saat olarak belirlediğim için bu arada mümkün olduğunca sağlıklı şeylerden tüketmeye çalışıyorum ama yine çok yeterli değil bence kalori ihtiyacımın baya altında kaldım sanki.Kapanışı da 1 muz ve yarım ayvayla yapıyorum şuan.Bence ilk gün çok iyiydi bakalım yarın nasıl olacak
Şekerli birsey içmemek gerekiyor ben şekere dayanamıyorum yoksa yaparım da zaten bir iki ogün besleniyorum sürekli çay benimki sekerle kilo alıyorum bn

X