BİRLİKTE TEK ÖĞÜN BESLENEREK ZAYIFLAYALIM

Merhaba:KK66: ben iki öğüne geçtim yalnız öğlen 1 de abartmadan yiyorum ikinci öğünü 4 de salata yoğurt yada çorba salata şeklinde yiyorum.salatama mercimek yada karabulgur falan ekliyorum..iyi geldi bu gün 600gr vermenin mutluluğunu yaşıyorumm.:KK55:kaç gündür deliye dönmüştüm.

Merhaba bende tek öğün ile zayıflamaya başladım bugün 3 günüm şuan iyi gidiyor 90 kg dan 88.5 düştüm umarım bu hızla devam eder 🙏🏻 Sizler Nasıl devam edebiliyormusunuz

ben öğleden sonra 16.00 gibi yemek yiyorum ve daha sonra ertesi gün 16.00 kadar birşey yiyip içmiyorum tek su içelbiliyorum 😘 ama alıştım acıkma hissim yok birde extra Leslie ile 30 dk günde 2 kez sabah akşam olmak üzere spor yapıyorum onunda çok faydasını görüyorum

Eklentiler

• image.jpeg
    image.jpeg
    106,1 KB · Görüntüleme: 79
ben öğleden sonra 16.00 gibi yemek yiyorum ve daha sonra ertesi gün 16.00 kadar birşey yiyip içmiyorum tek su içelbiliyorum 😘 ama alıştım acıkma hissim yok birde extra Leslie ile 30 dk günde 2 kez sabah akşam olmak üzere spor yapıyorum onunda çok faydasını görüyorum
Evet benim de çok şükür açlık hissim kalmadı
Ben sadece yemiş olmak İçin yiyorum resmen sırf da bu yüzden alıyorum kiloları 😔
Ben de akşam öğünü olarak yapacağım 7-8 arası yiyip bitireceğim ilk ve son öğünümü
Leslie de istiyorum bakalım inşallah 🥰

Evet benim de çok şükür açlık hissim kalmadı
Ben sadece yemiş olmak İçin yiyorum resmen sırf da bu yüzden alıyorum kiloları 😔
Ben de akşam öğünü olarak yapacağım 7-8 arası yiyip bitireceğim ilk ve son öğünümü
Leslie de istiyorum bakalım inşallah 🥰
Nasıl gidiyor kilomkaybın varmı

Eklentiler

• image.jpeg
    image.jpeg
    104,9 KB · Görüntüleme: 119
ben artık çıldıracağım yaa :KK43:
inatla tek öğüne devam edip hala kilo alıyorum :KK43:
bi yerden sonra kırılacak diyorum ama yok olmuyor
akşam yediğim için mi acaba bilmiyorum k

akşam yediğim için mi acaba bilmiyorum
akşam yediğim için mi acaba bilmiyorum k
haraket etmiyor olabilmisin çünkü bu diyetin amacı tek öğün ye geri kalan Zaman'da hızlı haraket et birde akşam değilde 4 gibi yemek yemeyi dene ben yemekten sonra mutlaka 1 saate yakın yürüyorum birde Leslie yapıyorum

sabah kalktığım da spor bir saat sonra da sade bir kahve içiyorum 3 gibi yemek yiyor daha sonra tekrar spor ve yürüyüş sakın kola içme şeker ekmek bunlarıda kes onlar vücutta şekeri yükseltiyor hem erken acıkıyorsun hemde vücutta kilo fazlalaşıyor

sabah kalktığım da spor bir saat sonra da sade bir kahve içiyorum 3 gibi yemek yiyor daha sonra tekrar spor ve yürüyüş sakın kola içme şeker ekmek bunlarıda kes onlar vücutta şekeri yükseltiyor hem erken acıkıyorsun hemde vücutta kilo fazlalaşıyor
Sabahları 40 dk yürüyüş yapıyorum ve asla o öğünüm dışında kalorili bişe tüketmiyorum şekerli kahve çay vs gibi
ketojenik beslenmeye geçiş yapacağım sanırım
belki vücudumun şaşırmaya ihtiyacı vardır

Sabahları 40 dk yürüyüş yapıyorum ve asla o öğünüm dışında kalorili bişe tüketmiyorum şekerli kahve çay vs gibi
ketojenik beslenmeye geçiş yapacağım sanırım
belki vücudumun şaşırmaya ihtiyacı vardır
Geç oldu biraz ama ben 9 günde 5.5 kg verdim dediğin gibi belki vücudu şaşırtmak gerekiyor ama bu diyet ile zayıflamayan yok vücudun ödem tutuyor olabilirimi o da kilo gitmiyor yada kilo alıyor gibi görünür

Geç oldu biraz ama ben 9 günde 5.5 kg verdim dediğin gibi belki vücudu şaşırtmak gerekiyor ama bu diyet ile zayıflamayan yok vücudun ödem tutuyor olabilirimi o da kilo gitmiyor yada kilo alıyor gibi görünür
Haşimatodan dolayı karbonhidrat yaramıyor sanırım o da ödem yapıyor muhtemelen
Ben de tek öğün yapıyorum nasılsa diye ne bulsam yiyorum
Şimdi keto+if yapacağım haftanın iki günü de keto+omad bakalım nasıl sonuç alacağım

X