Biz İnandık Siz de İnanın! ⭐

onu da soracaktim,
ben cumartesi tatile cikiyorum, aile ziyareti seklinde olacak, 2 hafta yokum.
O yuzden izin isteyecegim, simdiden mi sayalim, direk o gun mu cikayim?
Şimdi bunun kararını sen ver alysim. Dersen ki cumartesiye kadar hazırlık gibi devam edeyim kal. Aylık sonuca 2 hafta kala ara vermiş olursun. 5 gün önceden izin alıp psikolojik olarak tatile bugünden başlayip salmam dersen simdiden de izin alabilirsin

Cuma günü menünü buldum 2 günlük açığın kapandı an itibariyle. Böyle bildirim yapamayacağın zaman öncesinden haberim olsun canım
Bir de cumartesi gününden diyet dışı cezası iliştirdim💣

Yine dolu dolu faydalı öneriler geldi teşekkür ederim canim 😘 topiğe çok şey katiyorsun
Üşeniyorum. Üşenmedigim bir an yoğurdumu kendim yapicam. Az önce yoğurt alip geldim. Kendimi yoğurda vericem

Merhaba 🙋🏻‍♀️ emzirme sırasında aralıklı oruç ne kadar doğru olur bilemedim. Sonuçta uzun süre aç kalıyorsunuz. Ama normal şartlarda gebelik emzirme dışında düşünürsek açlık iyidir. Sürekli yiyoruz zaten. Boş mide candır
Tamam canım bi dahakine haber veririm aslında girerim diye dusunuyirdum ama yoğunluktan giremedim
Cezamı aldım yapıp yazicam inşallah 🫠

Şimdi bunun kararını sen ver alysim. Dersen ki cumartesiye kadar hazırlık gibi devam edeyim kal. Aylık sonuca 2 hafta kala ara vermiş olursun. 5 gün önceden izin alıp psikolojik olarak tatile bugünden başlayip salmam dersen simdiden de izin alabilirsin

yok gerek yok bugunden, senin listeyi bozmayacaksa cumartesiye kadar buradayim.

A Arrietty_ seninde haberin olsun nnurc nnurc da izinli. Rabbim şifa versin sağlık sorunlarından dolayı ara verdi yiitee yiitee de hasta yakiniyla ilgileniyor 1.5 ay izin aldı

baltasar baltasar G Goklerce tatil izni almıştı. Devam ediyor sanırım haber bekliyorum
Ben galiba beni kim etiketlerse onlari eklerim tabloya.
Beni unuttun diye haber ederler inşallah bana 🤭

Suan aclikdan dusunemiyormuyum ne

Chocolita Chocolita

Bu hafta 63.3
Onceki 62.5

+800
Yuzde +1.28

Eklentiler

• IMG_2487.jpeg
    IMG_2487.jpeg
    129,7 KB · Görüntüleme: 0
Vallaha
Olsun dutum. +2 den düştün say. Bayramı bayağı salladik. Tatlı tuzlu karıştı hormonlar fırladı. Moral bozmayalim. Bu hafta çok güzel hareket ettin. Beslenmene de dikkat ettin. Haftaya güzel fark atarsın
Yo moral bozmuyorum çokom pes etmek yok 🤩 bi kaç gündür tansiyonla ilgili sıkıntı yaşıyorum ödemim de var

X