Biz İnandık Siz de İnanın! ⭐

Eğer rahatsızlığından dolayı diyorsan egzersiz beklemeyiz senden canım. Ama onun dışında da hazır degilim diyorsan liste dışı olması gerekir
Sadece saglik sorunu dersem yalan olur. Bu ara ailevi de cok yogun bi surecteyim. Sinavlarim da var. Ne diyete ne buraya adapte olamadim. Haziranda sinavlarim bitiyor belki bi umut o zaman tertipli bi sekilde aranizda olabilirim. 🥲

Sadece saglik sorunu dersem yalan olur. Bu ara ailevi de cok yogun bi surecteyim. Sinavlarim da var. Ne diyete ne buraya adapte olamadim. Haziranda sinavlarim bitiyor belki bi umut o zaman tertipli bi sekilde aranizda olabilirim. 🥲
Peki o zaman canım sen bilirsin. O zaman listeden çıkarıyorum. Ne zaman hazır hissedersen bekliyorum ♥️

Merhabalar 🌸🌺
3 Mayıs, Cuma günü
Menüm:
Kahvaltı:
*1 dilim beyaz peynir
*6 siyah zeytin
*1 y.k. tahin pekmez
*1 dilim tam buğday ekmeği
Ara:sade Türk kahvesi
Öğle yemeği:
*kara lahana çorbası
*etli türlü
*3 y.k. bulgur pilavı
Ara:filtre kahve
Akşam yemeği:
*sulu köfte
*3 y.k. makarna
*nektarin
Su:2 lt.
Adımlarım:6260 adım
iki hafta kilo vermekten dolayı olan 200 kalorilik ödül hakkımı bugün akşam kullandım Chocolita Chocolita
İyi akşamlar dilerim.🤗🌸🌺

Eklentiler

• 1000032262.jpg
    1000032262.jpg
    36,1 KB · Görüntüleme: 5
Günaydınlar, ben de bir fikirle geldim. Kısa süreki aynı diyeti yapsak. Mesela 4 gün. Kolay yapılabilir uygulanabilir, detoks süreci gibi.
Örnek diyet listesi
Kahvaltı; 1 haşlanmış yumurta, 6 zeytin, 1 dilim peynir, 1-2 dilim ekmek, çay isteyen

1-2 saat sonra Kahve yada çay kim ne isterse- 10 adet kuruyemiş olmasa da olur

Akşam kabak sote- 2 kabağı rendeliyoruz biraz yağda kavurup içine tuz, kekik, pulbiber ekliyoruz, tabağa koyup üzerine yoğurt döküyoruz çok güzel bir yemek oluyor ve doyurucu. Yanına çorba salata olabilir.

1 meyve en geç 19 da bitmiş olacak yeme faslı.

bir de her gün YouTube dan aynı sporu seçip yaparız.

Ne dersiniz? Menüler her gün değişir ama aynısını yapmak isteyen yapabilir. Başlarken tartılırız sonra da bitince.

Günaydınlar, ben de bir fikirle geldim. Kısa süreki aynı diyeti yapsak. Mesela 4 gün. Kolay yapılabilir uygulanabilir, detoks süreci gibi.
Örnek diyet listesi
Kahvaltı; 1 haşlanmış yumurta, 6 zeytin, 1 dilim peynir, 1-2 dilim ekmek, çay isteyen

1-2 saat sonra Kahve yada çay kim ne isterse- 10 adet kuruyemiş olmasa da olur

Akşam kabak sote- 2 kabağı rendeliyoruz biraz yağda kavurup içine tuz, kekik, pulbiber ekliyoruz, tabağa koyup üzerine yoğurt döküyoruz çok güzel bir yemek oluyor ve doyurucu. Yanına çorba salata olabilir.

1 meyve en geç 19 da bitmiş olacak yeme faslı.

bir de her gün YouTube dan aynı sporu seçip yaparız.

Ne dersiniz? Menüler her gün değişir ama aynısını yapmak isteyen yapabilir. Başlarken tartılırız sonra da bitince.
gunaydın canim ,aslina ornek menude olsa en sağlıklı en klasik menu normal sartlarda bile bunu uygulayabilsek baya faydasi olurdu , ama herkes ayni kiloda ayni aktivitede degil ne dusunur arkadaslar bilemiyorum

X