Biz İnandık Siz de İnanın! ⭐

Selamlar

Sabah:1 haslanmis yumurta,yarım simit,domates, salatalık

Öğlen: yarım simit

Akşam: balık,salata

Sonrasında biraz meyve ve kuruyemiş

Eklentiler

• 20240423_225837.jpg
    20240423_225837.jpg
    62,4 KB · Görüntüleme: 5
Ay bu haftaki 1'incileri sunarken ayrıca bir heyecan yaptım. Çünkü bir arkadasimiz 2 uyarısını da sildi ❤️ ben geriliyorum 3. Uyarı çıkacak mı acaba nasıl olacak. Canım Gonulmeyvesi Gonulmeyvesi tebrik ederim hic uyarın yok artık 🔥 paralel evrende bir yerde (Cho bu dünyaya ait olamadı) süper kahramanların durumu da şaşırttı. Şimdi muhteşem ilanlarımı yapıyorum 💥😍

⭐ 23 Nisan Yıldız savaşlarında bu hafta ⭐
Gonulmeyvesi Gonulmeyvesi 1. Oldu 🔥🔥🔥

Eki Görüntüle 3418419

Geçen hafta Tank Girl e yenilen
Elektra 👠 grubu bu hafta Gonulmeyvesi Gonulmeyvesi yle intikam için döndü 🗡️

Eki Görüntüle 3418415

Hafif siklet Yıldız Savaslarinda kazanan teacher_as teacher_as oldu 🔥🔥🔥

Eki Görüntüle 3418420

İlginçtir ki Geçen hafta Supernova ⚡ kızına yenilen
Black Canary 🔥bu hafta teacher_as teacher_as la dönüp gücünü gösterdi 🔥

Eki Görüntüle 3418422

Hepinizi tebrik ederim 😍

1'incilerimiz
teacher_as teacher_as Gonulmeyvesi Gonulmeyvesi
👑 2 gün dokunulmazlık hakkı
👑 500 kalori ödül
👑 Varsa cezalar silindi

2'incilerimiz
Fateb Fateb @asliogretmen
🎉 300 kalori ödül hakkı

Hepiniz çok iyisiniz
Önümüzdeki hafta neler olacak bakalım 😍😘
Ayyy ben miii 😍😍
Çok teşekkür ederimm üzerimden yük kalktı 😍😍🤸🏻‍♀️🤸🏻‍♀️🤸🏻‍♀️
Haftaya 75 i görmek ümidiyle 😍😍😍

Midem bulanır benim la öldür Allah yaklasmam içim almaz düşüncesi bile midemi alt üst etti 🤢

ahaha
tam benlik isler, hic midem bulanmaz, cok da severim incik cincik isleri,

ama kas almaya yetenegim yok, biri ogretse ne guzel olur Dutt Dutt mesela :KK19:

A Arrietty_ kiz bende su aletten var, beceriksizler icin. Ise yariyor diyemem ama kas alma arasini uzattiginda idare ediyor
Screenshot 2024-04-23 at 22.43.59.png

Selam kızlar nasılsınız ? Ramazandı bayram haftasıydı derken hic ugrayamadım ,tartilarda gordugum genel olarak artilardayiz birkac kisi haric😪 su anda 2 3gun hasta yaticak oldugumu bilsemde salı tartısindan once detoks dusunuyorum bende,sadece tarti icin degil tabiki arkasından destekleyerek hizlica +lari eritmek istiyorum🙏💞

seninki yol odemidir kiz ne artin olacak senin, hastaliktan yiyemedin ki bisiler.

Sen soyle meyve sebze detoksu yap madem.
Aslinda su sebze smootilerden denesene, belki seversin, hem de degerlerini artirir.

İyi geceler, 23 Nisan Salı menüm
Kahvaltı; 1 haşlanmış yumurta, peynir, 5-6 zeytin, 2 dilim ekmek, domates salatalık,

Kahve

1 elma

Akşam; 1 büyük kase yoğurt, yulaf ezmesi ve keten tohumu

Çay yanında yer fıstığı

Su 2 litre
4.700 adım Chocolita Chocolita
Adımım az oldu evde mutfak dolaplarını düzenledim.

Eklentiler

• IMG_3663.jpeg
    IMG_3663.jpeg
    51,7 KB · Görüntüleme: 5
geldim canım eve gel ,cocuklari yeidr uyut derken saat farkıni simdi farkettim su anda tartilip gonderiyim mi?kusura bakma cok gec oldu yol sonrasi her turlu arti olurum diye dusunuyorum Chocolita Chocolita
Tartıyı bekliyorum canım artı da olsa ❤️
İyi geceler kizlar bugun bayagi yoğun ve yorucu gecti oglumun okuldaki 23 nisan gösterisi kızıma patladı gunes geçmiş başına yarı oyun alani yarı hastane derken gün nasıl geçti anlamadım menum de şöyle
Kahvaltı yok
Öğle yok
15.00: 2 dilim ekmek+ 4 yk doner+2 kupa ayran
18.00:1 kase çorba
Ara : maden suyu
Su : 1.5 litre
Chocolita Chocolita A Arrietty_
Çok geçmiş olsun güneş geçmesi kötü oluyor şimdi nasıl? Siteye anca bakabildim. Çocukla ilk tatile gidisimiz geldi aklıma. 2. Gün başına güneş geçti ki şemsiyenin altında durmasına rağmen. Sürekli istifrar etmişti ateşi çıkmıştı. 3 gün otel odasından çıkamadık. Sonra dur dedim 4. Gün olmuş iki guneslenmeden dönmicem. Derken benim.basima güneş geçti mi yatak döşek oldum 😂 7. Günü de öyle tamamladık. Paramızla rezil olup geldik ahaha

Tartıyı bekliyorum canım artı da olsa ❤️

Çok geçmiş olsun güneş geçmesi kötü oluyor şimdi nasıl? Siteye anca bakabildim. Çocukla ilk tatile gidisimiz geldi aklıma. 2. Gün başına güneş geçti ki şemsiyenin altında durmasına rağmen. Sürekli istifrar etmişti ateşi çıkmıştı. 3 gün otel odasından çıkamadık. Sonra dur dedim 4. Gün olmuş iki guneslenmeden dönmicem. Derken benim.basima güneş geçti mi yatak döşek oldum 😂 7. Günü de öyle tamamladık. Paramızla rezil olup geldik ahaha
tamam canım cekip geliyim o zaman haftaya normale döner 🫣

X