BOdrum kattan cati dubleksine

Öncelikle güle güle oturun.
bebek odası çok sevimli olmuş. söylenecek söz yok.

Sadece yatak odanız çok dar olmuş mutlaka giyinme odası şart gibi duruyor.
genel olarak dekor güzel detaylara inildiğinde tarz farklılıkları oluyor sadece.
bunlarda zamanla düzenlenecek şeyler.

Öncelikle güle güle oturun.
bebek odası çok sevimli olmuş. söylenecek söz yok.

Sadece yatak odanız çok dar olmuş mutlaka giyinme odası şart gibi duruyor.
genel olarak dekor güzel detaylara inildiğinde tarz farklılıkları oluyor sadece.
bunlarda zamanla düzenlenecek şeyler.
Evet yatak odasi fazla kucuk, alt katta giyinme odasi icin bolum yoktu ne yazikki. Giyinme odasi yapsaydim ust katta olmak zorundaydi in cik zor olacak diye yapmadik, simdilik yetiyor zamanla bakalim neler olacak...

Tesekkur ederim, onerileriniz olursa degerlendirmek isterim

Evet yatak odasi fazla kucuk, alt katta giyinme odasi icin bolum yoktu ne yazikki. Giyinme odasi yapsaydim ust katta olmak zorundaydi in cik zor olacak diye yapmadik, simdilik yetiyor zamanla bakalim neler olacak...

Tesekkur ederim, onerileriniz olursa degerlendirmek isterim
Belki merdiven altını degerlendirebilirsiniz.

Belki merdiven altını degerlendirebilirsiniz.
Merdiven altini aslinda cok guzel kitap okuma kosesi yapabilirdim, ama oraya giris yok ne yazikki. Giris olmadigi icin koltuk vs koyamiyorum ne yazikki, anlamsiz oluyor. Su an orda bir gramofon, bir kac dekoratif fener ruzgar gulu degirmen filan var. Ama tekrar el atacagim sanirim :) tesekkurler

:) taslar zeminde degil, altinda yuksek bir plastik izgara var, sular o izgaralarin altindan gittigi icin kir toplanmiyor, tmizligini de 15-20 gunde bir dusa girmeden yarim saat once taslarin ve zeminin uzerine domestos sikiyorum, araba fircasiyla bi kopurtuyorum birakiyorum oyle, yarim saat sonra dusa girerken duruluyorum sonra dusumu aliyorum mis gibi oluyor:)
Banyo zeminde o tahtalarin ve taslarin temizligi nasil oluyor peki ya orasini anlamadim :/

Merhaba, sizlere bir şey danışmak istiyorum. Ben bodrum katta oturuyorum. Salonumun camı 2 kanatlı. Fon perde istiyorum ama camın bittiği yerde apartman merdiveni var üçgen şekilde düşünün. Orayı nasıl değerlendirip süsleyebilirim ve nasıl bir fon perde gider ? yardımcı olursanız çok sevinirim. Örnek bakıyorum ama hiç bulamıyorum :KK43:

Merhaba, sizlere bir şey danışmak istiyorum. Ben bodrum katta oturuyorum. Salonumun camı 2 kanatlı. Fon perde istiyorum ama camın bittiği yerde apartman merdiveni var üçgen şekilde düşünün. Orayı nasıl değerlendirip süsleyebilirim ve nasıl bir fon perde gider ? yardımcı olursanız çok sevinirim. Örnek bakıyorum ama hiç bulamıyorum :KK43:
Fotograf varmi?

terasına ve banyo na bayıldım evin içi de çok ferah güle güle huzurla oturun :) hayalimdeki ev tipi ya bahçesi olan ya dublex terası olan. inşallah bir gün bize de nasip olur

X