Bodyeverusa Kullananlar var mı?

Ffida

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2016
69
19
Merhaba kızlar.. Instagramda Bodyever diye bir ürün gördüm. Vücut çatlaklarını, Selülitleri, Cilt lekelerini tedavi ediyormuş. Dr Erçin Özüntürk tarafından da tavsiye edilmekteymiş. Kullanan bilgisi olan varsa lütfen benimle paylaşsın. Bacaklarımda ergenlikten kalma çatlaklar ve ürünü tavsiye eden kullanan varsa almak istiyorum. Lütfen gerçekten bilgisi olanlar kullananlar yazsın. Merakla cevaplarınızı bekliyorum

Kimsenin haberi yok mu? Kızlarrrrrrr

Kizlardan kullaniyorum ben yeni aldim doktor var diye aldim dogumda olusan lekem vardi onu nerdeyse kaybetti yuzumde daha iki kez kullandim.

Öylemi.. çok güzel. Demekki lekeler üzerinde etkili. Peki çatlaklar için etkilimi onu çok merak ediyorum

Kizlardan kullaniyorum ben yeni aldim doktor var diye aldim dogumda olusan lekem vardi onu nerdeyse kaybetti yuzumde daha iki kez kullandim.
Öylemi.. çok güzel. Demekki lekeler üzerinde etkili. Peki çatlaklar için etkilimi onu çok merak ediyorum

Baska kullanan yokmu acaba?

bugün sipariş verdim çatlak için deneyeceğim bakalım 2 gun içinde elimize ulaşacakmış 15 gün içersinde para iade garantisi veriyorlar parasında değilim açıkcası cidden iyileşse başka ne isterim

bugün sipariş verdim çatlak için deneyeceğim bakalım 2 gun içinde elimize ulaşacakmış 15 gün içersinde para iade garantisi veriyorlar parasında değilim açıkcası cidden iyileşse başka ne isterim
Tuba Hanım hadi inşallah sonuç istediğiniz gibi olur.. Benimde çatlak problemlerim var. Malesef bacaklarımda bide :KK43:( O yüzden parasında olmadığınızı çok iyi anlayabiliyorum. Rica etsem sonuçları paylaşabilirmisiniz? Ben ve benim gibi almayı düşünenler için çok faydalı birşey yapmış olursunuz. Çok dua alırsınız.. En çokta devamlı mağdur olan benden ☺️

Birde yorumlardan çok umutluyum. Düzenli kullanmaya çalışında bahaneleri olmasın. Bir ürün sonuç vermediğinde en büyük bahaneleri düzensiz kullanım demeleri..

Asla böyle şeylere inanmıyodum valla kızlar kilo aldığım için bende cok catlak olmuştu bide yüzümde cok lekeler var hem güneş lekesı hemde sivilce arkadaşım önermişti bende evde kendim sürekli bişiler yapıyordum birde onu denedim ve inanamadım şuan 2. Siparişi verdim kızlarda cok tatlı sevdim yani ben

daha elime geçmedi 15 günde farkediyor dediler bakalım umarım dolandırılmam....
İnşallah tatlım. Yorumlarınızı merakla bekliyorum. Lütfen onbeş gün sonra unutmayın izlenimlerinizi..

Bende bugün aldım bakalım iyi sonuç olursa yazarım lekeler için aldım
İyi kötü yazın lütfen. İyi değilse insanlar kandırılmasın. İyiyse bu dertlerden muzdarip olanlarda gönül rahatlığıyla alsın.

Asla böyle şeylere inanmıyodum valla kızlar kilo aldığım için bende cok catlak olmuştu bide yüzümde cok lekeler var hem güneş lekesı hemde sivilce arkadaşım önermişti bende evde kendim sürekli bişiler yapıyordum birde onu denedim ve inanamadım şuan 2. Siparişi verdim kızlarda cok tatlı sevdim yani ben
Gerçekten mi? Lütfen izlenimlerinizi paylaşın. Çatlaklarda etkili oldumu peki?

İyi kötü yazın lütfen. İyi değilse insanlar kandırılmasın. İyiyse bu dertlerden muzdarip olanlarda gönül rahatlığıyla alsın.
Kesinlikle yazlarım merak etme çünkü buraya kullandıktan sonra yazlarım diyip yazmayanlara sinir oluyorum okuduğumda ...bugün ilk maskemi yaptım bakalım telefonda görüştüğüm bayan 2.de etkisini görüceksiniz dedi. 2cide olmasında 5. De olsun yeterki olsun bıktım bu güneş lekesinden

Kesinlikle yazlarım merak etme çünkü buraya kullandıktan sonra yazlarım diyip yazmayanlara sinir oluyorum okuduğumda ...bugün ilk maskemi yaptım bakalım telefonda görüştüğüm bayan 2.de etkisini görüceksiniz dedi. 2cide olmasında 5. De olsun yeterki olsun bıktım bu güneş lekesinden
Bende çatlaklar için almayı düşünüyorum ama o kadar çok para harcadımki böyle ürünlere hüsrana uğramaktan bıktım.. Neler neler almadım ki :KK43: İnşallah sonuçlar olumlu olurda bizde verdiğimiz parayı helal ederiz :KK68:

Merhabalar bende çok merak ediyorum bodyever'ı almak istiyorum fakat cesaret edemedim. Kullananlar iyi yada kötü bizi de bilgilendirirse çok seviniriz.

bu gün elime geçti akşam deneyebileceğim kızlar bir kutuda 8 tane paket geldi kullandıkça yazacağım bilgileri bir de sabahlık tarzı bir bornoz yanında hediye geldi

bu gün elime geçti akşam deneyebileceğim kızlar bir kutuda 8 tane paket geldi kullandıkça yazacağım bilgileri bir de sabahlık tarzı bir bornoz yanında hediye geldi
Güle güle kullanın.. Sonuçlarda güzel olur inşallah Aşama aşama fırsat buldukça yazın olurmu? Ben devamlı maillerimi kontrol ediyorum bir gelişme varmı diye. :KK200:

X