Bodyeverusa Kullananlar var mı?

kızlar 3 kez kullandım şuan için bir fark yok çatlaklarda belki ilerleyen günlerde olur bilmiyorum ya da benim çatlamalarım sedefleştiği için etkisi henüz yok ilerleyen zamanlarda göreceğiz almak için acale etmeyin bir hafta daha bekleyin ben düşüncelerimi yazacağım tekrar. şu bir gerçek cildiniz uygulama sonrası yumuşacık oluyor.

Sivilceleri ve yüzündeki lekeler için kullanan yok mu? Çok kararsızım cevap yazarsanız çok sevineceğiz.

Arkadaşlar 3 uygulamamı dün akşam yaptım yazıcağımı söylemiştim suanda hiç bir değişiklik yok lekelerimde zaten bu kadar kısa sürede olsa mücize olurdu telefonda görüştüğüm bayan 2.uygulamadan sonra farkedersiniz demişti abartmış neyse bitene kadar kullanıcaz iyi bir sonuç olursa yazarım ....

Merhabalar bende bu ürünü çok merak ediyorum ve almayı düşünüyorum ama istedigim etkiyi gormeyeceksem boşuna da para vermek istemiyorum kullanan ve sonuç alan kişiler varsa lütfen düşüncelerinizi paylaşın

kızlar 3 kez kullandım şuan için bir fark yok çatlaklarda belki ilerleyen günlerde olur bilmiyorum ya da benim çatlamalarım sedefleştiği için etkisi henüz yok ilerleyen zamanlarda göreceğiz almak için acale etmeyin bir hafta daha bekleyin ben düşüncelerimi yazacağım tekrar. şu bir gerçek cildiniz uygulama sonrası yumuşacık oluyor.
Keseden sonrada cilt pürüzsüz yumuşacık oluyor. Peelingten sonrada aynı şekilde. Önemli olan çatlaklar.. Çok iddialı konuşuyorlardı 10 yıllık çatlaklarada etkili olur diye. Ben sonuçları merakla bekliyorum. Lütfen sizde fırsat buldukça yazın. Gerçek kullanıcı yorumları çok önemli:KK66:

Arkadaşlar 3 uygulamamı dün akşam yaptım yazıcağımı söylemiştim suanda hiç bir değişiklik yok lekelerimde zaten bu kadar kısa sürede olsa mücize olurdu telefonda görüştüğüm bayan 2.uygulamadan sonra farkedersiniz demişti abartmış neyse bitene kadar kullanıcaz iyi bir sonuç olursa yazarım ....
Hadi yaa. Olumlu olumsuz yorumlarınızı merakla bekliyorum. Umarım güzel sonuçlar alırsınız. Bende sipariş vericem ama işe yaramıyorsa boşa vermek istemem.

Merhabalar bende bu ürünü çok merak ediyorum ve almayı düşünüyorum ama istedigim etkiyi gormeyeceksem boşuna da para vermek istemiyorum kullanan ve sonuç alan kişiler varsa lütfen düşüncelerinizi paylaşın
Sanırım reklamını yaptıkları gibi değil.. Instagramdada memnun olmayan kişiler var. :KK61:

Hadi yaa. Olumlu olumsuz yorumlarınızı merakla bekliyorum. Umarım güzel sonuçlar alırsınız. Bende sipariş vericem ama işe yaramıyorsa boşa vermek istemem.
Bence bekle biraz daha abartıyorlar 15 günde etki diyerek zaten 15 gün gibi bi beklentim olmadığı için hayal kırıklığına uğramadım onca şey kullandım lekeler için alışkınım artık geçmemesine...şu varki maskeyi yaptıktan sonra yumuşacık oluyo cilt şuana kadarki tek beğendiğim noktası bu..bitene kadar kullanıcam elimdeki yazarım yine şimdiki düşüncem boşuna almayın derim dedikleri gibi bi mucizesi yok

Bence bekle biraz daha abartıyorlar 15 günde etki diyerek zaten 15 gün gibi bi beklentim olmadığı için hayal kırıklığına uğramadım onca şey kullandım lekeler için alışkınım artık geçmemesine...şu varki maskeyi yaptıktan sonra yumuşacık oluyo cilt şuana kadarki tek beğendiğim noktası bu..bitene kadar kullanıcam elimdeki yazarım yine şimdiki düşüncem boşuna almayın derim dedikleri gibi bi mucizesi yok
Çok teşekükür ederim. Yok almayacağım bende. İyiki bu formu görüp cevap yazdınız:KK15:

düzenli olarak kullanıyorum çatlaktarda hiç bir etkisi yok ... ama yüzüme de yapıyorum pamuk gibi oluyor yüzüm tabi hafta 4 5 kez neyle peeling yaparsanız yapın yumuşacık olur o da ayrı mevzu 20 dk bekletiyorum masaj yapıyorum azalma bile görmedim belki bende işe yaramamıştır.

yani 10 yıllık çatlak oluşan bölgede de kullandım 4 senelik çatlaklarada yok etkisi isteyen varsa içindeki yağları yazayım kahve ve tuz ekleyin ve evde deneyin isteyen olursa cvp yazsın

Arkadaşlar ben de yüzümdeki leke için kullanmayı düşünüyorum. Kullananlar dedikleri süre içerisinde bitirmisse eğer iyi ya da kötü yazabilir misiniz lütfen?:KK28:

Maskeyi kullananlardan biri içindekiler kısmını yazabilir mi? LÜTFEENN :KK61:ÇOK ACİL.....

Neden kimse yazmıyor, bekliyorum. Yazmak istemiyorsanız özelden mesaj atın lütfen :KK43:(

X