Bodyeverusa Kullananlar var mı?

Mrb arkadaşlar ürün benim elime yeni ulaştı henüz denemedim deneyince paylaşcam. İçeriğini merak edenler için yazıyım dedim ama İngilizce olarak yazıyor bana gelen içerikte. Sodium chloride, prunus amygdalus dulcis oil, tocopheryl acetate, parfüm, simmondsia chinesis seed oil, butylphenyl methylpropional, hexyl cinnamal, benzyl salicylate, coumarin, hydroxycitronellal.

Mrb arkadaşlar ürün benim elime yeni ulaştı henüz denemedim deneyince paylaşcam. İçeriğini merak edenler için yazıyım dedim ama İngilizce olarak yazıyor bana gelen içerikte. Sodium chloride, prunus amygdalus dulcis oil, tocopheryl acetate, parfüm, simmondsia chinesis seed oil, butylphenyl methylpropional, hexyl cinnamal, benzyl salicylate, coumarin, hydroxycitronellal.

Çok teşekkür ederim

Arkadaşlar yüzüme kullandım kokusu muhteşem yüzümü yumuşacık yaptı ama ilk kullanımda çok bi fark göremedim ben. Bikaç kullanımdan sonra tekrar yazarım. Lekelerini hafifletse yeterli benim için mucize beklemeyin hiç bi üründen özellikle çatlakları yok edeceğini hiç sanmıyorum hiç bi ürün çatlakları geçirmez bunun için kullanacaksanız boşuna para vermeyin

Yüzümde sivilce şeklinde yaralar çıktı iki kullanımdan sonra...kalanlarını çöpe attım benim gibi bu durumu yaşayan var mı?

Merhaba hanımlar ben doğum sonrası oluşan çatlaklarımı iyileştirir diye aldım. ilk zamanlar hemen iyileşmedi ama düzenli kullanmayı bırakmadım. Paketim bitene kadar kullandım şimdi ise çatlaklarımdan eser kalmadı herkese tavsiye ediyorum tek kelimeyle BAYILDIM!

Yüzümde sivilce şeklinde yaralar çıktı iki kullanımdan sonra...kalanlarını çöpe attım benim gibi bu durumu yaşayan var mı?
Birde yorumlardan çok umutluyum. Düzenli kullanmaya çalışında bahaneleri olmasın. Bir ürün sonuç vermediğinde en büyük bahaneleri düzensiz kullanım demeleri..
Ama doğruymuş devamlı söylenildiği taktirde kullanılırsa iyileşiyormuş ben dedikleri gibi yaptı bütün çatlaklarım yok oldu..

Ben kullandım memnunum hala da kullanmaya devam ediyorum kahve zaten yıllarca cilt yenilemek için kullanılan bir tedavi yöntemi. Bunda da kahve ve bitkisel yağlar var. Ürünün Kokusu da çok güzel. Herkese tavsiye ediyorum.

X