Borc para

Ben borç verdiğim kişiden parayı birkaç kez istedim. İlk birkaçında geçiştirdi bahane sundu . Bende faturalarımı ödemem gerekiyor çok sıkıştım artık ver dedim. Yine vermedi. Aradan birkaç ay geçti yine istedim diye benimle bir kavga etti dillere destan. Bana en son ben çok para kazanıyorum senin üç kuruşuna kalmadım ibanını at diye bir ton çirkinlikler yaptı bende onda kalacağına fakire gitsin param diye attım o parayı atmadı çok kazanan pahalı pahalı alışverişler yapan bilmem kaç yıllık eski arkadaşım
Offf umarım canınızı acıtmayacak bir miktar gitmiştir. Böyle sözüne güvenilmezler yüzünden dürüst insanlar birbirleriyle yardımlaşamıyorlar.

Ya bir gün oldu öğlen verdım ama aksam aynı yerde gene karsılastık vermesini beklerdim. Az bır mıktar veremeyecek kadar degıl. İnanın esim askeri ucretke calısıyo

O para size lazımsa neden borç veriyorsunuz ki.
Öğlen verilip akşam istenmez ki ama. Kendi zaman belirtmedi mi ne zaman veririm dedi?

ben hayatımda taş çatlasın 3 kişiye anca borç vermişimdir bugüne kadar
en son birine verdim onu da onun istediği miktardan çok daha düşük bi miktar olarak verdim
çünkü geri ödemezse üzülmeyeyim diye :KK70:
ve hala ödemedi tabi :olamaz:

Para olarak mı borç aldı yoksa öğlen markette parasi yetmedi ya da cüzdanını unuttu vs de sen öde akşam vereyim mi dedi eğer öyle bir durumsa ve isteyemiyorsaniz bir daha markete gittiğinizde ya da alışverişe kartımı evde unutmuşum sen geçer misin geçen sefere sayalım diyebilirsiniz. Eger borçsa öğlen verip akşam almak garip geldi

Kim bu mahalleden arkadaşınız filan mı günübirlik para verdiğiniz.Öyleyse bugun isteyebilirsiniz ihtiyacım çıktı diyerek.Çok küçük bi meblağ ise istemeyeceğinizi düşünüyor da olabilir

Offf umarım canınızı acıtmayacak bir miktar gitmiştir. Böyle sözüne güvenilmezler yüzünden dürüst insanlar birbirleriyle yardımlaşamıyorlar.
Yok atıyorum şimdiden 700 - 800 lirası ama o benden iki haftaya vereceğini söyleyerek aldı. Ondan geri istediğimde de eşimin de benim de işsiz kaldığımız bir dönemdi cidden fatura ödeyecektim bir de ☹️

Ben borç verdiğim kişiden parayı birkaç kez istedim. İlk birkaçında geçiştirdi bahane sundu . Bende faturalarımı ödemem gerekiyor çok sıkıştım artık ver dedim. Yine vermedi. Aradan birkaç ay geçti yine istedim diye benimle bir kavga etti dillere destan. Bana en son ben çok para kazanıyorum senin üç kuruşuna kalmadım ibanını at diye bir ton çirkinlikler yaptı bende onda kalacağına fakire gitsin param diye attım o parayı atmadı çok kazanan pahalı pahalı alışverişler yapan bilmem kaç yıllık eski arkadaşım
Insanlarda Allah korkusu kalmamış geceleri nasıl rahat uyuyorlar acaba🤨🤨

Arkadaşıma borc para verdım nasıl ıstıyebılırım.
Guncelleme:hala vermedı
yaaaa aklıma şey geldi,sen
sen 3 milyor 750 milyon sen milyar
sen para dağıtmışsın peki sen bu
parayı sen ney yaptın😂😂😂ya cidden para isterken sıkılmayanlar geri verirken çok can sıkıyorlar,en güzeli ihtiyacım var zaten herşey olmuş 50 katı ver arkadaşım paramı denebilir yada faiz yaparım her güne yüzde on koyarım diyebilirsin,tefecilik belkide böyle baslamıştır kimse bilemez,en güzeli zamanında ödemek😂ben ciddi can sıkarım o paramı alırım şahsen,kimse para basmıyor sonuçta,o vermicek kadar ayıp ediyorsa bende sınırlarımı zorlarım.

X