Boş gebelik nedeniyle kürtaj olunca...

günaydın kızlar nasılsınız yine kaynatmışsınız canlarım cimbomlum takip ediyo ama ilaç kullanmadım bu ay belki çatlatma iğnesi vurul der bilmiyorum 10. gün çağırdı haftaya pazt. gidecem senin adetin ne zaman canım yaprak sende benim gibisin bende kinciyim hiç birşeyi unutmam kocama sinirlendimmi bebek istemiyorum diyorum hemen belkide o yüzden olmuyo dr. bana dedi ki bazen insan insanı sevmiyo yumurta da spermi sevmez karşılaşırlar ama döllenme olmaz dedi güldüm bende iyi bir dr. cerrehisi de iyi hayırlısı bakalım pzt. yumoşlar belli olur ama yine baskıyı hissediyorum büyüyolar galiba

canım boşver eşine kızsan da bebek istemiyorum falan deme sakın. bazı laflar ruh bulur der eskiler. sen ondan kızgınlığını çıkar bir şekilde, ama bebiş istemiyorum deme. istenmezmi hiç ya. senin de ne kadar istediğin belli. yoksa bu kadar mücadele verirmiydin.

doktorun şakayla karışık söylemiş canım ama gerçekten böyle birşey var biliyorsundur belki.
ben de çok ayrıntısını bilmiyorum ama bazen herşey normalken, yani kadının yumurtası gelişip çatlıyordur, erkekte sperm sayısı, hareketi falan herşey çok iyi olmasına rağmen rahmin salgıladığı bir sıvı spermlerin yumurtayla buluşup döllenmesine engel oluyormuş. böyle durumlarda ya aşılama ya da tüp bebek yapılıyor diye biliyorum. ama sen zaten 1 kez hamile kalmıştın, yine kalırsın merak etme.

canım cok sagol
ama doktor haftaya belli olacak dedi
ikiside dolumu birimi dolu
bakalım neler olacak
bu hamileligim hep suprizlerle geciyor
belkide ikiz oldugu icin keseler ufak gozukuyordu

evet canım olabilir, belki dediğin gibi ikiz diye böyle ilginç seyrediyordur kan değerlerin. doktorun ne dedi bilmiyorum ama sen şimdi 1 hafta kan testi falan yaptırma, hiç kendini strese sokma. progestan diye bir hap var ondan verdimi doktorun. bebeklerin tutunmasını sağlıyor. ben ilk 3 ay içmiştim. bir de folik asit ve vitamin de içebilirsin. doktoruna danış tabi.

evet canım olabilir, belki dediğin gibi ikiz diye böyle ilginç seyrediyordur kan değerlerin. doktorun ne dedi bilmiyorum ama sen şimdi 1 hafta kan testi falan yaptırma, hiç kendini strese sokma. progestan diye bir hap var ondan verdimi doktorun. bebeklerin tutunmasını sağlıyor. ben ilk 3 ay içmiştim. bir de folik asit ve vitamin de içebilirsin. doktoruna danış tabi.

haftaya carsambaya kadar ne kan testi yaptırıcam ne doktora gidicem canım
Allaha havale ediyorum artık herseyi
Hakkımızda hayırlısı

uyy yaprakcığım çok güzel bir kızın var
nasılda gülüyor baksana
Masallah:nazar:

GÜnaydın kızlar....

GerÇekden Çok gÜzel sohbetler olmuŞ trabzon kemerlerİ baŞlıklar altınlar havada uÇmuŞ.....

En gÜzel ÇÖÜzmÜde yaprak bulmuŞ :)) kardeŞ ...............

Cİmbomum bİzİm oĞlumuz kİmİ İster beĞenİrse onu alırız gÜcÜmÜz yettİĞİnce deĞİlmİ......

Sİnem canım İnŞallah bu dr. Un sana uĞurlu gelcek ......

Yaprak kızında pek bİ gÜleÇ mİŞ ya maŞallah ..... Daha ne gÜzel fotoĞrafları olacak buraya ekleyeceksİn.....

Darısı baŞımıza İnŞallah .....

bebişimi beğendiğiniz için sağolun kızlar. eminim sizinkiler de bu kadar tatlı ve güzeldir. çirkin bebek yoktur zaten dimi. maşallah nazar değmesin hiç birine :nazar:

sizin bebişler de büyüdükçe eklersiniz böyle fotolarını.

özgül evet baktım altın para muhabbetleri dönüyor ben de kolay yolu seçtim kardeş olsunlar o zaman dedim. o durumda paraya pula gerek yok. ülkenin durumu malum, krizler falan aldı başını gidiyor, e ben de dilekciğimi şimdiden strese sokmayayım dedim. zaten bursaya göndermem ben oğlumu diyor, sen de göndermezsin tabi. e ben de istanbula göndermem diyorum bu şekilde orta yolu bulduk yani.

haftaya carsambaya kadar ne kan testi yaptırıcam ne doktora gidicem canım
Allaha havale ediyorum artık herseyi
Hakkımızda hayırlısı

canım evet öyle yap, çok da stres yapmamış olursun. ama şu folik asitle, progestanı doktoruna bir sor ve kullanmaya başla. hiç bir zararı yok, hatta faydalı. sitede de birçok arkadaş kullandı, onlara da danışabilirsin. hatta bazıları vajinal jel olarak kullandı. bebeklerin daha iyi tutunmasını ve düşüğü engelliyor. aklında olsun canım. ben ilk 3 ay günde 3 adet progestan ve 1 adet folik asit içmiştim.

mrb kızlar bugün misafirim vardı sayfaya bakamadım .......
Yapraknil kızın çok tatlı maşallah oğlum olsa hiç düşünmeden gönderirdim bu kadra güzel kızı nerde bulacak bizim kız hiç yüzünü göstermedi baştan beri yüzünü kolu veya eli ile kapatıyor yada çeviriyor doktorumuzda geçen gittiğimizde kızınız babasından yüz görümlüğü istiyor dedi bu kadar inatçısını görmemiştir doktor aynen anası bende inatçıyım doktor vuruyor yok her yeri oynuyor sadece yüzünü göstermiyor benim kız fena diyim size kaynana adayları .....

günaydın kızlar nasılsınız ben iyiyim sizleri özledim yaaa evet haklısın canım bebek olsun istemiyorum demicem bidaha sinirlenince oluyo istemeyince bebekte gelmiyo hayırlısı artık iklimsu doğum nezaman canım yaprak sen nasılsın incim cimbomlum

Selam kızlar .. Bende gıremedım bu gÜn baŞım aĞrıyor bıraz.....

ıyı dıelım ıı olsun zeytıncım.....

Evet Öel deme bır daha ne olursa olsun....

geçmiş olsun incim dikkat et kendine canım ilsum sen nasılsın ben iyiyim çalışmalar başladık bakalım kaldı 19 gün adete başladım saymaya

günaydın kızlardün sayfamız öksüz kalmış yine neyse yinede arada şenleniyo değilmi nasılsınız kızlarr

herkese günaydın kızlar kimsecikler yok dün sabah doktordaydım hafif kanlı akıntım oldu gittim bir problem yok dedi doktor 1 parmak açılma var dedi alttan baktı bebeğim çok şükür iyi gününü bekleyecek gibi dedi doktor, çok korktum ileri derecede mantar enfeksiyonum varmış hamilelikte sık rastlanıyormuş doğumdan sonra tekrar muayene edecek şu zman geçsede sağ salim bebşime kavuşsam

ayy iklimsucuğum eğer hafif acıa dayanabilceksen bak acılmanda olmuş kuşum epidural normalle doğur
benimde akıntılarım için fitil verdi kullacağım .
mantar enfeksiyonundan korkma herkeste oaln şeyler bunlar
doğuma da 1 hafta kaldı
çok heyecanlıyım senin adına

Anaaaammmm

bende heyecanladnım kızlar ya ......

ıklımsu canım az kaldı sınyaller gelıyor ... MeleĞın gelıyor ......

ılsunun dedıĞı gıbı normal doĞumu epıdural ıle yapabılırsın . O gÜzel ana Şahıt olursun ne gÜzel hemde acısız :)

rabım bı avazda kurtarsın hepımızı ınŞallah ......

incim sen varsın sadece galiba
nasılsın fıstıkım
diloşumun yarabbim yaa yüreğim ağzımda valla
ha doğurdu ha doğuracak
sağ-salim kucağına alsaydı meleğini yaaa

:nazar:
ayy iklimsucuğum eğer hafif acıa dayanabilceksen bak acılmanda olmuş kuşum epidural normalle doğur
benimde akıntılarım için fitil verdi kullacağım .
mantar enfeksiyonundan korkma herkeste oaln şeyler bunlar
doğuma da 1 hafta kaldı
çok heyecanlıyım senin adına

ay sorma bitanem bende çok heycanlıyım günler geçmek bilmiyor allahım kısmet ederse haftaya yarın bebeşimi kucağıma alcağım :nazar:ya bacım doktor muayene edene kadr öldüm ben normal doğuramam çatımda dar doktorda gördü zaten mantar enfeksiyonu baştan beri vardı ben fitil kullanmadım amna çocuğa zararı olur diye kullansam geçerdi ama annelik

Anaaaammmm

bende heyecanladnım kızlar ya ......

İklİmsu canım az kaldı sİnyaller gelİyor ... MeleĞİn gelİyor ......

İlsunun dedİĞİ gİbİ normal doĞumu epİdural İle yapabİlİrsİn . O gÜzel ana Şahİt olursun ne gÜzel hemde acısız :)

rabİm bİ avazda kurtarsın hepİmİzİ İnŞallah ......

ya zaman geçmek bilmiyor gibi geliyor insana yaşarken 9 ay o kadar uzunki ama bir bakıyorsun geride kalmış ve insan heycanlanıyor sende burdan yazacaksın doğumuma 1 hafta kaldı diye bizde şu an senin benim için yaşadığın heycanın aynısını senin için yaşayacağız tabii ben tecrübeli olacağım seni bilgilendiririm..
canım ben sezeryan epidural yapacağım zaten yani bebeşimin allahım kısmet ederse doğduğu anı göreceğim anestesi uzmanı dedi ki çıktığı anı ilk ağlamasına şahit olacaksın ve hemen öpüşün diye sana vereceğiz dedi çok heyyyyyyyyyyyyyyyyycaaaannnnnnnnlıyım allahım herkese yardım etsin hamile olanları bebklerine sağ salim kavuştursub hayırlısı ile

X