Boş gebelik nedeniyle kürtaj olunca...

incim sen varsın sadece galiba
nasılsın fıstıkım
diloşumun yarabbim yaa yüreğim ağzımda valla
ha doğurdu ha doğuracak
sağ-salim kucağına alsaydı meleğini yaaa

canım dileğim bitanecik bacım benim nerlerdesin ya özledim seni bacın doğuma gide bilir bugünlerde sayfaya sık uğra bak ben çarşambayı en az doğumum kadar heycanla bekliyorum eminim bana çok güzel haberler vereceksin güzel kalpli güzel yüzlü adaşım benim vallahi hepiniizn dualarına iyi dileklerinize çok ihtiyacım var

yaa canım sen şimdi catı muayenesi mi oldun?
nasıl bişitarif etsene :)
darsa yapamassın zaten fıstık

bacım benimki çatı muayenesi gibi deildi ondan bir alet varmış içine koyup bakıyorlarmış benimkini doktor eliyle kontrol etti yani yaklaşık tüm eliyle acayip bir ağrım oldu anlatamam buda ona benzer hem çatıya hemde rahmin ne kadar açık olduğuna baktı ya ben kürtaj olduktan sonra doktor demişti çok dar normal doğum yapamazsın hamile kalırsan doktoruna hatırlat diye bende ondan çok korkuyorum belki .....
bacım nişan deilmiş gelen mnatar enfeksiyonu ilerleyince olmuş o gelen akıntı da mantardan oluşmuş ama rahim açıılmış nst ye girdim rahim kasılmalarımda vardı sancınlarımda vardı hafif hafif vücut doğuma hazırlanıyor

ay ay kuşum benim
gözlerim doldu bak şimdi
gülüm o kadar dua ediyorum ki sana
hep dilimde kalbimdesin inan
ayy bi hafta kaldı meleğini kucağına lamana
emzirmene kokusunu içine çekmene
canım doğum anında sen de bana dua et olur mu bitanem
inş. çrb veririm müjdeyi ama hiç umutlu değilim kuşum

ay ay kuşum benim
gözlerim doldu bak şimdi

aşk olsun bacım ya umutlu olmalısın olmak zorundasın sen annelik hak eden bir kadınsın böyle düşünme bak doktor ne güzel şeyler söylemişti ben sana güveniyorum ve inanıyorum sen başaracaksın ama azıcık sabır allahım sevdiği kullarını sınarmış bak seni hepimizden çok seviyormuş umudunu neşeni ve o güzel gözlerinde pırıltıyı hep yüksek tut emin ol hep sende benim ağzımdasın hep dua ediyorum senin için az kaldı hissediyorum çarşamba iyi haberini bekliyorum ama hayırlısı ile allahım hep dua ederken diyorum ki allahım hayırlısı ile bacıma da bu duyguları yaşatsın diye dua ediyorum güzeller güzeli zaten çok duygusalım acayip iniş çıkışlardayım ağlatma beni :eek:klava:

çok ama çok seviyorum seni yaaa
bu halinle bile ne güzel yazmışsın
nasıl bi dostluk kardeşliktir aramızdaki yaaaa
valla bazen iyi ki boş gebelik yaşamışım diyorum ben
yoksa sizleri bulamazdım
dilek o kadar acayip ve yoğunum ki sana bi şey diyemiyorum
sözün bittiği yer sanki
ama dualarım seninle ve meleğinle
o minicik prensesimle
öyle güzel öyle minik öyle mis gibi ki
LLhım bir an en kolay şekilde kavuştursun sizi artık

slm iklimsu allah meleğini sağsağlim kucapına almayı nasip etsin canım cimbomlum banada haber ver çarşamba günü merak ederim canım ilsu sen nasılsın yaprakcım sende nasılsın canım ben bugün yumurtladım galiba kocama dedim dün hadi diye yok yorgunmuş yarın yaparız dedi sinir oldum bugünde akıntı gelince dün yapsaydık kesin karşılaşırdı bugünde canlı kalır mı bilmem belki benim yumoş erken ölüyo şu zamanlamayı bir türlü yakalayamıyorum kocamın sayesinde ya maça gider yada yorgunum der ben bu ay bırakacam kızlar bu gidişle olmayacak nasıl olsa bence kaçırdım gününü hayırlısı artık yapacak bir şey yok iyi tatiller canlarım kendinize iyi bakın byeee

mrb kızlar bugün misafirim vardı sayfaya bakamadım .......
Yapraknil kızın çok tatlı maşallah oğlum olsa hiç düşünmeden gönderirdim bu kadra güzel kızı nerde bulacak bizim kız hiç yüzünü göstermedi baştan beri yüzünü kolu veya eli ile kapatıyor yada çeviriyor doktorumuzda geçen gittiğimizde kızınız babasından yüz görümlüğü istiyor dedi bu kadar inatçısını görmemiştir doktor aynen anası bende inatçıyım doktor vuruyor yok her yeri oynuyor sadece yüzünü göstermiyor benim kız fena diyim size kaynana adayları .....

canım benim sağolasın. bak senin adaş göndermem ben diyor, ben de kardeş olurlar o zaman dedim. kardeşini görmeye yollar herhalde.

canım her ne kadar yüzünü göstermese de senin minik prensesin de eminim çok güzel ve çok tatlıdır. bizimki de cinsiyetini sadece 1 kez gösterdi, o da bacağını açmıyor. önümüzdeki hafta doppler usg ye gidicem farklı bir merkeze orada iyice netleşir umarım.

herkese günaydın kızlar kimsecikler yok dün sabah doktordaydım hafif kanlı akıntım oldu gittim bir problem yok dedi doktor 1 parmak açılma var dedi alttan baktı bebeğim çok şükür iyi gününü bekleyecek gibi dedi doktor, çok korktum ileri derecede mantar enfeksiyonum varmış hamilelikte sık rastlanıyormuş doğumdan sonra tekrar muayene edecek şu zman geçsede sağ salim bebşime kavuşsam

ay canım ya çok geçmiş olsun, dikkat et kendine. çok az kaldı artık.
haftaya Allah'ın izniyle meleğin kucağında olacak.
mantar için doğumdan sonra ilaç kullanırsın canım, fitil falan.
ayrıca artık yorma kendini, bol bol dinlen. 1 hafta sonra istesen de bu kadar dinlenemezsin, iklimsu uyutmaz seni. inşallah uslu olurlar. ama tabi herşeyden önce sağlıklı olmaları önemli.

ay ay kuşum benim
gözlerim doldu bak şimdi

sen niye umutlu değilsin bakayım, stres yapmaya mı başladın, kızarım bak:mymeka: :eek:klava:

relax ol, gelecek bebişin inşallah :emir_bebek:

aşk olsun bacım ya umutlu olmalısın olmak zorundasın sen annelik hak eden bir kadınsın böyle düşünme bak doktor ne güzel şeyler söylemişti ben sana güveniyorum ve inanıyorum sen başaracaksın ama azıcık sabır allahım sevdiği kullarını sınarmış bak seni hepimizden çok seviyormuş umudunu neşeni ve o güzel gözlerinde pırıltıyı hep yüksek tut emin ol hep sende benim ağzımdasın hep dua ediyorum senin için az kaldı hissediyorum çarşamba iyi haberini bekliyorum ama hayırlısı ile allahım hep dua ederken diyorum ki allahım hayırlısı ile bacıma da bu duyguları yaşatsın diye dua ediyorum güzeller güzeli zaten çok duygusalım acayip iniş çıkışlardayım ağlatma beni :eek:klava:

kesinlikle çok haklısın canım, sonuna kadar katılıyorum sana. a.s.

slm iklimsu allah meleğini sağsağlim kucapına almayı nasip etsin canım cimbomlum banada haber ver çarşamba günü merak ederim canım ilsu sen nasılsın yaprakcım sende nasılsın canım ben bugün yumurtladım galiba kocama dedim dün hadi diye yok yorgunmuş yarın yaparız dedi sinir oldum bugünde akıntı gelince dün yapsaydık kesin karşılaşırdı bugünde canlı kalır mı bilmem belki benim yumoş erken ölüyo şu zamanlamayı bir türlü yakalayamıyorum kocamın sayesinde ya maça gider yada yorgunum der ben bu ay bırakacam kızlar bu gidişle olmayacak nasıl olsa bence kaçırdım gününü hayırlısı artık yapacak bir şey yok iyi tatiller canlarım kendinize iyi bakın byeee

canım idare ediyorum işte.

ay kızıyorum ama senin bu kocana :mymeka:
zaten zamanınız kısıtlı bir de naz mı yapıyor,
canım sen ona o dönemlerde doping etkisi yapacak bişeyler yedirip içirsene adamın enerjisi artsın :roflol:

ay canım ya çok geçmiş olsun, dikkat et kendine. çok az kaldı artık.
haftaya Allah'ın izniyle meleğin kucağında olacak.
mantar için doğumdan sonra ilaç kullanırsın canım, fitil falan.
ayrıca artık yorma kendini, bol bol dinlen. 1 hafta sonra istesen de bu kadar dinlenemezsin, iklimsu uyutmaz seni. inşallah uslu olurlar. ama tabi herşeyden önce sağlıklı olmaları önemli.

ay sorm acanım ya az kaldı ama son zamanlar ilk zamanlardan bile zor geçiyor bebek büyüdüğü için acayip baskı yapıyor sanki karnımda basketbol topu var sürekli sert ve gergin bide aşağıya doğru bastırıyor bir an önce doğursamda olsa bitse diyorum canım doktor hafif bir fitil verdi doğumdan sonra tedavi ederiz dedi sadec bu seni doğurana kadar idare eder dedi mantar çok sık rastlanıyormuş .... canım ben 1 dk yerimde durabilen biri deilim ama bebk ister istemez beni engelliyor dinleniyorum ama evde yine yemek çamaşır ütü falan derken akşam oluyor canım bizim kız şu an gece 12 den sonra resmen 3 e kadar vuruyor ne kendi nede ben uyuyorum doğunca bakalım nasıl olacak doğunca anne karnında sanıyormuş bir süre kendini yani yandım ....

ay sorm acanım ya az kaldı ama son zamanlar ilk zamanlardan bile zor geçiyor bebek büyüdüğü için acayip baskı yapıyor sanki karnımda basketbol topu var sürekli sert ve gergin bide aşağıya doğru bastırıyor bir an önce doğursamda olsa bitse diyorum canım doktor hafif bir fitil verdi doğumdan sonra tedavi ederiz dedi sadec bu seni doğurana kadar idare eder dedi mantar çok sık rastlanıyormuş .... canım ben 1 dk yerimde durabilen biri deilim ama bebk ister istemez beni engelliyor dinleniyorum ama evde yine yemek çamaşır ütü falan derken akşam oluyor canım bizim kız şu an gece 12 den sonra resmen 3 e kadar vuruyor ne kendi nede ben uyuyorum doğunca bakalım nasıl olacak doğunca anne karnında sanıyormuş bir süre kendini yani yandım ....

ay canım Allah yardımcın olsun. senin için artık geri sayım başladı. sonra da sıra bende bakalım. hayırlısıyla bir doğum yapsak ve bebişlerimizi kucağımıza alsak bizden mutlusu olmayacak herhalde. inşallah çok güzel bir doğum yaparsın, meleğin de çok uslu olur. doğum hikayeni ayrıntısıyla yazarsın artık. gün gün minik iklimsunun gelişiminden haberdar edersin bizleri

canım sana bir kaç bişey sorucam;

sen bebişin kıyafetlerini yıkamak için hangi deterjanı kullandın, ayrıca yumuşatıcı da aldınmı? hangi programda yıkadın. bizim makinada kids programı var bebek ve çocuk kıyafetleri için orada yıkayacağım herhalde. deterjan olarak da dalinin sıvı deterjanını iyi diyorlar. sana da bir sorayım dedim.

ayrıca hastane çantan hazırdır artık sanırım. kendin için ve bebiş için neler koydun çantaya, bana da bilgi verirsen sevinirim. bir de çanta hazırlamadan önce hastaneyle gidip konuştunmu. çünkü bazı hastanelerde hemşireler falan söylüyormuş. şunları mutlaka getirin, şunlara gerek yok gibi. sen öyle bir fikir aldın mı hastaneden.

canım bir de göğüslerin emzirme esnasında çatlamasın diye herhangi bir krem falan aldınmı, göğüs pompası, göğüs kalkanı mı ne diyorlar o tip şeyler aldınmı?

sayfamızın ilk annesi olarak senin tecrübelerinden yararlanacağız artık.

sevgili bacım yapraknil tatlım allahım sağ salim bebklerimizi bize kavuştursun inşallh .
1- haytaım ben bebek çamaşırlarımı hacı şakirin bebkler için olan sıvı sabununu kullandım tozu da olur acayip güzel kokuyor ben sadece kıyafetlerini deil perdesini nevresimini falan hepsini onla yıkadım yani dalin kullanmadım ablamda bunla yıkamıştı ayrıca yumuşatıcı kullanmadım zaten aldığım deterjanın içinde vardı
2-canım ben hastanede sezeryan yapacağım için yaklaşık 2,5 gün kalacağım o yüzden herşeyden fazla fazla koydum çantalara eğer sen normal doğum yapacaksan daha az koy
bebek için aldıklarım yanıma
3 tk hastane çıkışı komple set battaniyeler dahil ama onlar biraz ince oluyor
3tk ayrıca zıbın takımı
çorap batik şapka
biberon - emzik
alt açma mindere
1 kalın battaniye
ıslak mendil -bebk bezi
kendim için
2 tk pijama biri gece yatmak pamuklu biri gündüz için saten muakka sabahlıklı olanlardan al
çorap, iç çamaşırı alt üst 3 er takım , emzirme sütyeni almadım kullanışlı deil
göhüs pedi orkid piş fırçası macunu
bide bir kaç adet tişört falan aldım
canım ben göhüs kremi almadım şimdilik kullanmadım orda gerk duyulursa hemşire söylerse eşim gder alır bende belki sezeryandan dolayı sütüm gelmezse diye süt pompası aldım phılıps çok güzel ve kullanışlı onuda yanıma aldım hastanede lazım olur diye hayatım bne kimseye sormadım hemşirelere falan kendim ne istiyorsam onu aldım bide ablamla konuştum bunlar ilk çok acil olanlar bide evim hastaneye yakın eşim bişey olursa eve gelip getirir diye düşündüm tatlım umarım bunlar sana bir fikir verir ben sorularınızı zevkle cevaplıyorum güzleim başka sorun olursa sor muakak 1 hafta daha buralardayım

günaydın kızlar nasılsınız canlarım allah bebeklerinizi sağsağlim kucağınıza almayı nasip etsin benim koca dün de maça gitti ben artık bebeğim olsun diye uğraşmicam bugün kontrolüm var saat 4te son kez gidecem kendi uğraşmıyor bende dr. göstermekten bıktım hamile kalıncaya kadar gitmicem olursa kendiliğnden olsun hiç bir şey yapmayacağım artık canlarım ben uğraşıyorum didiniyorum herifte iş yok ben istemiyorum artık çok sinirliyim çünkü ve beni sinirlendirdikçe vücudum beynim kabul etmiyor sanırım öbür bebeişte bu yüzden gitti beni çok strese sokuyodu hayırlısı ne yapim kızlar silah zoruyla yapamam ki

Zeytın gÜnaydın canım....

:KK43:

eŞıne kızdım bende .... Bunu konuŞmanız lazım bu yolda beraber yÜrÜmelısınız tek taraflı olmuycak tabıkıde... Sen Çabala o durduĞu yerde dursun olmaz Öyle konuŞun anlaŞın....

Bek benımde eŞım yenı evlendıĞımız zaman ılk 2 sene bebek ıstemıyorum demıŞtı ben de oysakı bebeklerı Çok sevıyorum ve hemen olsun ıtıyordum ama ben ne kadar ıstedıysem o da o kadar ıstemedı .... Sonras zaman geÇtı konuŞtuk anlaŞtık bıraz ısteksızde olsa kabul ettı ama .... ılk gebelıĞım boŞ olduĞu ıÇın gıttı... Sonra eŞım en az benım kadar ÜzÜldÜ... Ve sonunda rabbım yÜzÜmÜze gÜldÜ hamıle kaldım.... Ama eŞımde ıstedıĞı ıÇın oldu bence .... Bu Çok Önemlı....

Sende kendını boŞuna yıpratma... GerÇı dr.a gıtmezsen tedavın yarım kalacak ama erkek ıstemezse oda boŞuna demek oluyor .....

KarŞılıklı konuŞun ... Bu ÇocuĞu ıkı tarafada ısterse ancak olur ....

Rabbım yardımcın olsun canım hakkımızda hayırlısı ......

SaĞol ıncım desteĞın ıÇın canım bıraktım nezaman ısterse o zaman ben kendımı yıprata yıprata saÇlarım aĞarmaya baŞladı ya artık nezaman ben ıstıyorum der o zaman gıdecem dr. ıstemekle olmuyo bana ıstedıĞını hıssettırmelı gÜvenmelıyım ben gÜvenımı kaybettım canım allah hayırlısını versın ne yapım belkı bÖyle hayırlı

X