Boşandığını duyunca deden yaşındaki adamın bile yürümesi.. Destek lütfen hanımlar:(

@damla dml bunun neresini haklı bulup like 👍 attınız çok merak ettim valla hatta birçok mesajına atmışsınız birde yeni üye hmm ilginç.

Bazı üyeler evlenemedim hayatımda biri yok diye konu açıyorlar ya aysemini de o konularda dertleşiyor. Yokluktan kırılıyoruz derken onu kastediyor hatta bisürü erkek var burası Türkiye diyince herkesi kendiniz gibi varlıkta sanıyorsunuz fln diye beni linç ediyorlardı.

Bazı üyeler evlenemedim hayatımda biri yok diye konu açıyorlar ya aysemini de o konularda dertleşiyor. Yokluktan kırılıyoruz derken onu kastediyor hatta bisürü erkek var burası Türkiye diyince herkesi kendiniz gibi varlıkta sanıyorsunuz fln diye beni linç ediyorlardı.

Tövbe tövbe ay en iyisi bize yürüyen koşan amca dayı ilgilenmediğim insanlar da olmak üzere kim varsa istiyorsa kendisini önerelim başımızdan alsınlar lütfen.
İlk kez gördüm böyle birşey. 🤷 Nasıl yokluk çekebilir insan sosyal medya tt de bile beş para etmez tipler sümük atılmaz ama hediye alıyor hepsi de at hırsızı tipler tarafından. Yozlaşma birkere almış başını gidiyor.
Ferhan değişik bir vaka ailesi de tuhaf o zaman pek bilmiyodum ailesini.

Konuyu okumadım başlık için yazıyorum çok özür dilerim kendini geliştirmeyen kadına saygısı olmayan avam bir erkekten beklenecek normal davranışlar ....Neyine sasiriyorsunuz bu şuursuz hareketlerin.....Her sakalliyi deden mi sandın derler ...Yaş aldıkça omurde bitiyor diye beyin hücreleri zaten az çalışan bazı erkeklerin trajikomik hareketleri.....Yani bosanmakla ne ilgisi var ....Benim çevremde bekâr hiç evlenmemis genç yaşlı her kadının .....aslında her genckizin zaman zaman yaşadığı....ve baş ettiği olaylar bunlar.....Bosanmakla ne alakası var bakın TV lere ordakiler evli ....yani bu kişinin karekteri ile ilgili ....namus yada iyi insan karakter dediğiniz ne evli ne boşanmış ne bekara bakmadığı gibi. ...çocuklara sapıklık yapan bazı iğrenç insanlarla yaşadığımızı unutmamak lazım bu dünyada

Konudan alakasiz ama bu "seni de kaybettik" demek seni kendime istiyirdum demek degil. Bu lafi erkekler birbirlerine de soyluyorlar evlenirken. 😃
Adamin genel tavrini bilemeyecegim simdi ama tek başina bu laf öyle bir ifade olmayabiliyor. 😀
yok niyeti gayet acikti cunku o cumlenin ardindan yanimdaki diger yasitim olan stajyer arkadasima da " olsun ya Julie'yi kaybettik ama artik sen varsin, iste seninle takiliriz sen de guzel kizsin minvalinde" seyler soylemisti... oradan killanmistik, zaten sonra ayrildik oradan.. patron ya, her turlu sarkintiligi her gordugu kadina yapmakta ozgur hissediyor kendini pislik..

Evet ya. Bazi kadinlar her şeyden kendine pay cikartmaya, herkeslerin kendilerine aşik oldugunu sanmaya meyilliler gercekten. 🙄
Eşim mesela esprili, güler yüzlü biridir ama kadinlara karşi dikkat eder. Bazilari iki güler yüz, espri görse kendilerine aşik olundu saniyorlar. 😁
komiksiniz.. 50 yasindaki dedeyi kendimize asik neden sanalim 21 yasindayken :KK70: zaten hic ummadigimiz 1 olay diye ornek veriyoruz..

Sallıyorlar işe yaa amann.ne gıcık olduğum konular.elin dedesiyle ego kasmanın derdinde.ben olsam yaza yaza dede mi yazıyor diye üzülürdüm.
Aynen milletin işi gücü yok buraya taciz hikayesi uyduruyo. Böyle bir olayla karşılaşmamış nadir kadınlardansınız sanırım çok şanslısınız öyleyse.

X