Boşandıktan 13 gün sonra hamile olduğumu öğrendim :(

Chapulita

Güven tek kullanımlıktır
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2013
165
1
Merhaba kızlar yine ben
Daha önce konu açmıştım eşimin şiddeti ve kaynanamın pislikleri
Yüzünden boşandım
Aradan 13 gün geçti hamile olduğumu öğrendim :KK43:
Benim Adetim hep düzensiz olduğu için fark edemedim
Bugün test Çubuğu aldım ve sonuç pozitif çıktı
Sanırım 5.5 haftalık hamileyim
Yarın emin olmak için kan testi yaptıracağım
Eğerki hamileysem ki öyle görünüyor aldırmak zorundayım
Eski eş istiyor ama ben istemiyorum
Kızlar kürtaj fiyatlarını bilen ve bana bu konuda yardımcı olacak birileri varmı ?
Devlet hastanesinde kürtaj yaparlarmı ?Eşimden olan sgk hala devam ediyor çünkü
Ne kadar kadersizim çok üzülüyorum bebeğime :KK43:

gerçekten çok zor bir durum iyi düşün gerekirse hem profesyonel anlamda destek al
artı ve eksilerini iyice düşün ona göre karar ver Allah yardımcın olsun

Neden aldirmak istiyosun veya aldirdiktan sonra nasil devam ediceksin.
psikolojini, maddiyatini once bir tart sonra karar ver derim.

Maddiyat değilde konuyu okuduktan sonra içim cız etti :KK25: biraz düşün 10 haftaya kadar zamanın var diye biliyorum. Tek başına çocuk yetiştirmek elbette çok zor belki eşin ayrı da olsanız gerçek bi baba olur. Ailen destek mi bu konuda annen ne diyor. Kıyma bebeğine bence. Belki de ilerde en büyük destekçin olacak :KK14:

ne yapsın kadıncağız babasız çocuğa nasıl baksın...
tabiki allah vermiş kıymasını bende istemem fakat mantık açısından bakarsak o artık bekar bir kadın...

en çok korktuğum şey anlaşamayıp ta hamile kalmak çok zor bir durum aldır desem yazık cana günah aldırmasan boşanmışsın nasıl bakıcaksın babasız cocuk yetiştirmek de zor bilmiyorum cok zor durum

Bence her şerde vardır bir hayır... Masum bi canı kaybetme...

aldır ya da aldırma asla diyemem, herkesin fikirleri başkadır bu konuda.
ama içinden geleni yap :KK34: sonuçta ona bir hayat sunacak olan sensin
zorlukları çekecek olanda sensin.

ne yapsın kadıncağız babasız çocuğa nasıl baksın...
tabiki allah vermiş kıymasını bende istemem fakat mantık açısından bakarsak o artık bekar bir kadın...

Bende aynı düşünüyorum. Babasız bir çocuga bakmak çok zor. Ayrıca boşanmadan 2 hafta önce birlikte olmanızda çok garip hiç sezemediniz mi ayrılabileceğinizi :26:

Merhaba kızlar yine ben
Daha önce konu açmıştım eşimin şiddeti ve kaynanamın pislikleri
Yüzünden boşandım
Aradan 13 gün geçti hamile olduğumu öğrendim :KK43:
Benim Adetim hep düzensiz olduğu için fark edemedim
Bugün test Çubuğu aldım ve sonuç pozitif çıktı
Sanırım 5.5 haftalık hamileyim
Yarın emin olmak için kan testi yaptıracağım
Eğerki hamileysem ki öyle görünüyor aldırmak zorundayım
Eski eş istiyor ama ben istemiyorum
Kızlar kürtaj fiyatlarını bilen ve bana bu konuda yardımcı olacak birileri varmı ?
Devlet hastanesinde kürtaj yaparlarmı ?Eşimden olan sgk hala devam ediyor çünkü
Ne kadar kadersizim çok üzülüyorum bebeğime :KK43:

canım ALLAH yardımcın olsun ama aldırma başta zor olur belki imkanların kısıtlı olabilir ama o hep senin destekcin olur yanında dayanağın yaşama sebebin olur

Aldırma..
Kıyma o güzel bebişe..
Sen güçlü bir kadınsın..
Bunun başının altındanda kalkabilirsin..
Kıyma masum bir cana.. :KK50:

Bebeği doğurduğunuzda buradaki insanlar, biz bakmayacağız siz bakacaksınız. Çok iyi düşünün.

aldırmamalısın bence yazık günah o bebeğe onun seçimide değil bu ilerde en büyük destekçin o olucaktır hem her şerde vardır bi hayır hem eşininde imzası gerek die biliyorum ben düşük yaptığım halde eşimin imzasını istediler

ben yıllarca bebek özlemi çekmiş ve ayrılmış biri olarak şunu söyleyebilirim yalnız başına bebek büyütmek çok zor diğer yandan da en büyük destekçin, can yoldaşın aldırıp aldırmama kararını sen ve eski eşin vereceksiniz...
çok zor bir karar Allah yardımcın olsun...

ben de hamileyim dolayısıyla duygusal bi dönemdeyim ama mantıklı olmak gerek, neticede bu bebeği doğurursan bu insanları hayatından asla çıkaramazsın illa ki gelelim görelim barışalım vs dicekler, hatta ailen bile bi fikri destekleyebilir iyi düşün derim

onu bunu bilmem de, aldırıp pişman olanını vicdan azabı çekenini ağlayanını çok gördüm ama doğurup da keşke aldırsaydım diyenini hiç görmedim. :44:

valla ne yalan söyleyeyim bende senin yerinde olsam aynı şeyi düşünürdüm...
doğurmak en kolayı..
ona tek başına bakmak,büyütmek yarın bigün evlensen aman üvey baba muhabbetleri...
eski eşinle aranızda sürekli bi bağ...
ne bileyim yani...
allah yardım etsin...

X