Boşanma davasi ve darp raporu

Lila46

Üye
Kayıtlı Üye
13 Haziran 2021
55
16
Öncelikle herkese iyi günler arkadaşlar sizi sıkmadan yazmaya çalışacağım perşembe günü eşimle aramda siddet olayı oldu ve gidip hastaneden darp raporu aldım ve 1 ay uzaklaştırma cezası verildi. Çalıştığım için işleri bir an önce yoluna koyma ve canımın tak ettiği zamandayım esime bugün ulaştık. Anlasmali bosanma yi kabul etmiş biliyorum hen dayak yiyorsun hem anlasmali vs diyen olacak ama cekismeli bosanma davasında birsuru şey ne parası ne pulu ne eşyası 1 yıllık evliyim yaşadığımı ben biliyorum psikolojik baskı kavga aileler yada kısa yoldan bitsin ve herkes yoluna baksın kafasındayım.allahindan bulsun kurtulayım tek derdim o ve ortada paylasilmayacak ne altin ne para ne ev ne araba ne cocuk var. Manevi tazminat vs kalsın ya allahindan bulsun.size soracağım mevzu şu darp raporu varsa anlasmaliya gider mi ikisi ayrı şeyler diye biliyorum . Avukatlar para almak için cekismeli vs diyor kim uğraşacak ailem de çeksin cezasını vs ama 1_2 sene ona vakit ayıraman yoluma bakıp kendimi toparlayıp yeni bir şehirde hayat kurmak istiyorum bilmem kendimi ne kadar anlattım. Teşekkürler

merhabalar canım
öncelikle yaşadığın olay çok üzücü. bence en mantıklısını yapmışsın onun parası da onda kalsın ne hayır gelir ne de başka bir şey. Bir de çekişmeliler ooo 2 yıl sürecek dediğin gibi boşver gitsin. Sen akıllısın çalışıyorsun ne güzel. Git kendine yeni hayat kur, umarım en güzel mutluluklar seni bulur

Ortada mal mülk yoksa anlaşmalı boşanma daha iyi. Darp zaten kamu davası olarak devam eder. Eşyalarınızı varsa altınları alın kurtulun derim.

merhabalar canım
öncelikle yaşadığın olay çok üzücü. bence en mantıklısını yapmışsın onun parası da onda kalsın ne hayır gelir ne de başka bir şey. Bir de çekişmeliler ooo 2 yıl sürecek dediğin gibi boşver gitsin. Sen akıllısın çalışıyorsun ne güzel. Git kendine yeni hayat kur, umarım en güzel mutluluklar seni bulur
Teşekkür ederim yorumunuz için iyi dilekleriniz için

Ortada mal mülk yoksa anlaşmalı boşanma daha iyi. Darp zaten kamu davası olarak devam eder. Eşyalarınızı varsa altınları alın kurtulun derim.
Altınları çalıp gitmiş neyse sadaka olsun diyorum çünkü ailesi 4 bilezik 10 gr dan takmıştı 1 i sattık borc için 3 bileziğe düşmüş.. ya cidd3n insanın başına gelmeden bilinmiyor .

Altınları çalıp gitmiş neyse sadaka olsun diyorum çünkü ailesi 4 bilezik 10 gr dan takmıştı 1 i sattık borc için 3 bileziğe düşmüş.. ya cidd3n insanın başına gelmeden bilinmiyor .
Başka yok muydu takı akrabalarım taktığı? Darp raporunuz var altınlarınızı rahat alırsınız anlaşma için şart koşun.

Başka yok muydu takı akrabalarım taktığı? Darp raporunuz var altınlarınızı rahat alırsınız anlaşma için şart koşun.
Ahhh canimmm iki gorumcem vardı düşman başına.. ceyrek taktılar. Ben hemşireyim düşün yani bana yaptıklarını.. oğlumuzun istediği isen oğlan yapacak bizim istediğimiz kiz değilsin diyip ne taki taktılar ne düğünü yaptılar ne borçlarımiza yardim ettiler. Haa ben borcumu geçen ay bitirdim ortak alındı hersey çünkü.. eşim olacak vatandaş bana ha bire onları savundu onlar evliligimizden hiç çıkmadı kaynanalik gorumcelik yaptılar.al dayagimida yedim tak etti artık .Rabbım tez elden kurtarsın inşallah

Ahhh canimmm iki gorumcem vardı düşman başına.. ceyrek taktılar. Ben hemşireyim düşün yani bana yaptıklarını.. oğlumuzun istediği isen oğlan yapacak bizim istediğimiz kiz değilsin diyip ne taki taktılar ne düğünü yaptılar ne borçlarımiza yardim ettiler. Haa ben borcumu geçen ay bitirdim ortak alındı hersey çünkü.. eşim olacak vatandaş bana ha bire onları savundu onlar evliligimizden hiç çıkmadı kaynanalik gorumcelik yaptılar.al dayagimida yedim tak etti artık .Rabbım tez elden kurtarsın inşallah
Geçmiş olsun, biran önce kurtulun o zaman. Çocuktan önce bu kararı vermekle çok iyi yapıyorsunuz. Bundan sonra mutlu olun inşallah.

X