Boşanmaya karar vermek ve verememek arasında

Bugun fena değilim, dünkü kadar iyi degilim oncesi kadar kotu degilim, arada gidip geliyorum. Aksam konustuk esyalarini topladi, bugun sabahtan ayrilacak, gitmistir bile belki, bu aksam evde yalniz olacagim yani. Dun cok duygusal konusmalar yapip beni biraz sarstı, bosanmak istemediğini söyledi, sen de bir daha düşün diye uzun uzun konuştu.
Manipüle etmeye başlamış,eğer boşanmak istiyorsan hemen hamle yap. Kocan seni tanıyor, yumuşayağını biliyor o nedenle zaman istiyor

Son tuşa basmış. Allah yardımcın olsun. Zor biliyorum ama bu iş artık dikiş tutmaz. Tereddüte düşersen bunu aklından çıkarma
Tutmaz biliyorum, simdi olmazsa seneye, seneye olmazsa sonraki sene, artik ikimiz de pimi cekilmis bomba gibiyiz, ben patladim zaten, o da patlamak uzeredir. Goz gormeyince daha kolay olacak bence surec bundan sonra zaten.

Olabilir, ama açık ilişki dediniz benim kafami karistirdiniz ,yoksa dusunuyordum bu ihtimali bir nebze de olsa aklimdaydi.
Adam evden gitti mi kabul etmiş sayılmazsınız düzeninizi bozmayin.Yazın 6 aydır ayrı yaşıyoruz dersiniz 2 defa ulaşamadım ekran görüntüleri vs güvenim sarsıldı evliliğe devam etmek istemiyorum

Malesef evet, oyle yapiyor. O gittigi yerde dusunebilir, bosanmak istemiyorsa mahkemede soyleyebilir artik istemedigini.
Aldatilmiş misiniz kesin? Herseyi okumadim ama sadece sunu soylemeye geldim. Unutmayin ki buradaki kimse butun tabloyu bilmiyor. Ve acikcasi burasi insani epey bir gaza da getiriyor. Vereceginiz herhangi bir karari buradan uzaklasip vermenizi tavsiye ederim.

Ahahaha yaa cok tatlısınızz sapsikler dusundum de ben de bazen esimle bosanmıs ve bosanma surecindeki iletişimimizi hayal ediyoruö. Bosanma falan yok ama aptalca boyle seyler hayal ediyorum djsjfks neymiş efendim bosanmısız ben yeni bir eve yerlesiyorum cocugumla. Esimde cocugumu gorme bahanesiyle gelip gidiyormus her geldignde evi süzüyormus kim geligor kim gidiyor beni izliyormus evin içnde sjsx ben hiç yuz vermiyormusum hatta o evdeyken hızlı jızlı suslenip dısarı cıkıyormusum nasılsa bosandık hesap soramıyormus nereye kimle diye. kızkanclıkyan kuduruyormus 😀 veya cocuk uyuduktan snra beni sagda solda sıkıstırıyormus bosanmısız ama ateşli kacamak bir gece yasıyormusuz sjsjxjsjf esime bunu anlatıyorm da b.yle sacma bir hayal görmedim ayrıca neden hep ben pesinden kosmusum ben bekar hayatımın keyfine bakarım falan yapıyo:sinirli:
Dönen muhabbete bak. 😮

Cok iyiyim tesekkurler, onun evden gitmesiyle beraber kendimi hafiflemis hissediyorum,gecen hafta bugunkunden kat kat daha iyiyim, e biraz icim buruk tabii ki, en son sozu ben bosanmak istemiyorum oldu, dusunmek istiyormus, protokol icin gene gorusecegiz ilerki bir tarihte. Bu surecte bana destek olan herkese tesekkur ederim 🙏

Aldatilmiş misiniz kesin? Herseyi okumadim ama sadece sunu soylemeye geldim. Unutmayin ki buradaki kimse butun tabloyu bilmiyor. Ve acikcasi burasi insani epey bir gaza da getiriyor. Vereceginiz herhangi bir karari buradan uzaklasip vermenizi tavsiye ederim.
Tesekkurler yorumunuz için, ben bosanmak istiyorum, esim kabul etmedi, dusunmek istiyormus, biraz nefes alacakmis ayri kaldığınız süreçte. Aldatmadigini soyluyor ama bunu destekleyecek hiçbir sey gostermedi, artik ben de ilgilenmiyorum aldatip aldatmadigi ile, onun lafina itibar da etmiyorum zaten, beni cok uzdu bu süreçte.

Cok iyiyim tesekkurler, onun evden gitmesiyle beraber kendimi hafiflemis hissediyorum,gecen hafta bugunkunden kat kat daha iyiyim, e biraz icim buruk tabii ki, en son sozu ben bosanmak istemiyorum oldu, dusunmek istiyormus, protokol icin gene gorusecegiz ilerki bir tarihte. Bu surecte bana destek olan herkese tesekkur ederim 🙏
Bir süre ayrı kalmanız ikinize de iyi gelebilir. Aldatmamis olduğuna seni ikna ederse süreç içerisinde ve seni ne kadar üzdüğünü anlarsa bence evliliğin bir şansı daha hakedebilir,tabi bunu senin takdirin. İyice ölç,tart Allah gönlünü senin için en hayırlı ve kolay olana düşürsün.

Bana yanlis geliyor bir ay kadar uzaklasabilen, arada aramayla mesajla evli kalabilen erkek olur mu? annesinin evinden cikip tatile gidiyor sanki. Universite ogrencisi sanki. Ben bu kadarina izin vermezdim sanirim. Aldatsa sasirilmaz bu durumda. Basindan beri borc odemeler evlenmek icin zorlamalar felan. Tasima suyuyla degirmen bu kadar doner. Hep siz oldurmaya calismissiniz. Neden bu ozguvensizliginiz? Her imkaniniz var mecbur degilsiniz ona. En buyuk sansiniz cocuk olmamasi. Yarin cocuk olursa bu gelgitlerin bin beterinin icine batacaksiniz debeleneceksiniz.

Tesekkurler yorumunuz için, ben bosanmak istiyorum, esim kabul etmedi, dusunmek istiyormus, biraz nefes alacakmis ayri kaldığınız süreçte. Aldatmadigini soyluyor ama bunu destekleyecek hiçbir sey gostermedi, artik ben de ilgilenmiyorum aldatip aldatmadigi ile, onun lafina itibar da etmiyorum zaten, beni cok uzdu bu süreçte.
Ayrı kalıp nefes mi alacakmış? Adam yazdan beri ayrı zaten evde durduğu mu var? Boşanmak istemiyormuş birde. İstemeyen insan ona göre davranırdı, bukadar üzmezdi, bunları yaşatmazdı karısına. Yine sizi boşlukta, sürüncemede bırakıyor farkında mısınız? Eğer gerçekten boşanmak istiyorsanız biran önce açın davayı, ciddiyetinini görsün, anlasın bazı şeyleri. Anlaşmalı olsun diye adamın keyfini mi bekleyeceksiniz, anlaşmalıya yanaşmazsa ne olacak?

Bana yanlis geliyor bir ay kadar uzaklasabilen, arada aramayla mesajla evli kalabilen erkek olur mu? annesinin evinden cikip tatile gidiyor sanki. Universite ogrencisi sanki. Ben bu kadarina izin vermezdim sanirim. Aldatsa sasirilmaz bu durumda. Basindan beri borc odemeler evlenmek icin zorlamalar felan. Tasima suyuyla degirmen bu kadar doner. Hep siz oldurmaya calismissiniz. Neden bu ozguvensizliginiz? Her imkaniniz var mecbur degilsiniz ona. En buyuk sansiniz cocuk olmamasi. Yarin cocuk olursa bu gelgitlerin bin beterinin icine batacaksiniz debeleneceksiniz.
Ozguvensizlikle ne alakasi var anlamadim?

Bir süre ayrı kalmanız ikinize de iyi gelebilir. Aldatmamis olduğuna seni ikna ederse süreç içerisinde ve seni ne kadar üzdüğünü anlarsa bence evliliğin bir şansı daha hakedebilir,tabi bunu senin takdirin. İyice ölç,tart Allah gönlünü senin için en hayırlı ve kolay olana düşürsün.
Yok, sanmiyorum ki bir sey iyi gelsin şu süreçte. Anca sürüncemede birakiyor, bir anda bitirmeye cesaret edemiyor, bunlari yapmaya cesaret eden adam bosanmaya gelince kaldı oylece. Seni bir daha hic gorememek fikri cok kotu falan diyor bi de, onsuz daha iyi olacagima eminim 🙏

X